Opinie o Juliusz Jaworski Bit Computer w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Juliusz Jaworski Bit Computer. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Juliusz Jaworski Bit Computer o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Juliusz Jaworski Bit Computer w Kraków

Bożena

Pisaliście o pracy na pół etatu ale w faktycznym wymiarze jak na cały etat.. czy zatem czy tutaj te godziny wykraczające poza wymiar pól etatu są traktowane jak nadgodziny? W jaki sposób jest naliczana za nie pensja?

MR> T
@Krystek

Dokładnie tak było umowa na 1/2 etatu przy pady 9h dziennie + co 2 sobota. Część oficjalnie na konto a reszta ... ekhm

Bożena

Cheesburgerowy piknik
@Bożena

Odpowiadając dyplomatycznie na to pytanie, kwestie związane z wypłatą są regulowane dwuetapowo. W pierwszym etapie dostajesz przelew w wysokości tego co na umowie(wynagrodzenie za 1/2etatu). Na pytanie jak odbywa się drugi etap możesz sobie odpowiedzieć samodzielnie.

Edyta
@Cheesburgerowy piknik

A przy odpowiadaniu na pytanie odnośnie tego drugiego etapu można myśleć pozytywnie? ;)

kick
@Cheesburgerowy piknik

Dyplomatycznie to kwestie związane z wypłatą są regulowane w pierwszym i ostatnim etapie. Przelew na konto otrzymujesz za cały etat (1/1) bo tylko takie istnieją w tej firmie na kwotę ustaloną w umowie... Bzdury wypisujesz i tyle.

Krystek Nowy wpis
@kick

Minęło już kilka lat od mojego prawie 2-letniego epizodu z tą firmą. Nie wiem jak teraz, natomiast skoro twierdzisz, że Cheesburgerowy piknik wypisuje bzdury to pewnie uległo to zmianie, jednak przed paru laty ludzie faktycznie dostawali umowy na 1/2 etatu(nie wiem czy wszyscy, czy tylko wybrani), zapieprzali na cały etat, a nawet na cały etat+5h tygodniowo bo praca do 19. Na konto szedł przelew w wysokości stawki oficjalnej, a reszta pod przysłowiowym.......

MR> T Nowy wpis
@Krystek

xxxx Nowy wpis

Ktoś wie jakie tam są zarobki na start ? minimalna czy coś więcej ?

xxx

Jakie tam są zarobki na start ? minimalna ?

@xxx

Serio minimalna krajowa? A chciałem wysłać CV. Nic się więcej nie wyciągnie? Jakbyś był na rozmowie to powiesz czego się dowiedziałeś jeśli chodzi o wypłaty?

xxxx
@Andrzej

sam nie wiem bo chciałem Cv posłać na sprzedawce , pozatym nie wiem jakie oni niby wymagania chcą na obsługe klienta ... a co do zarobków też nie wiem ile dają na start

Edyta Nowy wpis
@xxxx

Ciekawa jestem czy ostatecznie się wszystkiego dowiedziałeś i aplikowałeś?

zdziwiony

Co do zarobków to trochę to dziwne wszystko bo nie sądzę iż ludzie pracują tam za minimalną krajową ...

Zdziwiony 2
@zdziwiony

Pracowałem tam jakiś czas temu przez chwilę. Nie wiem jak teraz, wtedy była to minimalna krajowa lub kwota niewiele wyższa. Dodatkowo umowa była na pól etatu mimo iż pracowało się cały. Właściciele prowadzili politykę maksymalizacji zysku poprzez maksymalizację wyskubania pracownika. Ta firma faktycznie dla kogoś z zewnątrz może wydawać się firmą na poziomie(estetyczny zadbany salon itd) jednak od środka to zupełnie inna bajka

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Juliusz Jaworski Bit Computer? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
colo

nie kupuicie w tym sklepi.zamawiasz dany towar a dostajesz co innego a do tego jeszcze nie ma komu zwracac roznicy.naprawde uwazajcie!!!!!!!!!!!!

SAD

Byłem na 1 dniu próbnym na Jasnogórskiej jako serwisant. Mało przyjemne miejsce, najmniejsze stawki jakie tylko się da, kiepska atmosfera. Oczywiście nie byłem zainteresowany współpracą.

Magda

@mlody czyli ile?

Kamil

Czy firma działa tylko na terenie jednego miasta ?

@Kamil

Tak, to firma centusiów z Krakowa, którzy nie zamierzają rozwijać biznesu, bazują na stałych Klientach i myśleniu "jakoś to będzie"

Dagmara

@młody a zdradzisz jak długo tam pracowałeś ?

Mlody
@Dagmara

Za dlugo

młody

Przypadkiem zobaczyłem wpisy które przeczytałem i długo się zastanawiałem czy coś napisać nowego .Byłem stałym klientem tego sklepu na ul Conrada .Zobaczyłem ogłoszenie i udało mi się zatrudnić jako handlowiec w sklepie , myślałem że to będzie paca marzeń.Gdy poznałem zasady działania tej firmy od środka i w jaki sposób jest traktowany człowiek przez wymienianą (usunięte przez administratora) .Zarobki w tej firmie do najniższe na rynku ,umowa jest tak napisana że pracownik nie ma do niczego prawa (usunięte przez administratora).Bardzo cieszę się że tam już nie pracuję i będę omijał ten sklep szerokim łukiem .

Były

Witam , czytając wszystkie wpisy to czysta prawda a ja pracowałem na dziale handlowym ,serwisie byłem kierowcą czyli robiłem wszystko . Bit to była firma dobre kilka lat temu ale po odejściu kilku osób którzy sami się zwolniły to już jest totalne (usunięte przez administratora) . Kiedyś ta firma była prowadzona przez P Juliusza i P Jarka było może masę pracy i zadań do wykonania ale Ci Panowie tworzyli atmosferę bardzo fajną i ten okres wspominam najlepszy tej firmy .Od kilku lat firmą próbuję kierować P Agata która jest ograniczona w myśleniu żeby nie napisać czegoś gorszego . Pozdrawiam wszystkich ze starej załogi i oczywiście Panów Jaworskich .

SZOFER

Witam, pracowalem w Bicie jako kierowca przez ok 2 lata .Zarobki chyba najniższe jakie mogą być na rynku pracy a najgorsze to czepialstwo żony właściciela której wydaje się że zjadła wszystkie rozumy..Praca to tylko jeden stres za jakieś marne gorsze .Znalazłem lepszą pracę i szybko się zwolnilem także stanowczo odradzam.

Iza
@SZOFER

Dzięki za informację, dlaczego odradzasz pracę w Bit Computer. Atmosfera ciągle była stresująca? Mógłbyś powiedzieć, co takiego konkretnie się działo?

@Iza

Przeczytaj wszystkie wypowiedzi i zrozumiesz czemu WSZYSCY odradzają ;) No zdecydowanie była stresująca jak zostajesz sam na serwisie i masz ogarniać bieżące montaże komputerów, naprawy laptopów i komputerów, które zalegają już hoho, odbieranie telefonów od Klientów, przyjmowanie Klientów na miejscu, zgłaszanie reklamacji do dystrybucji, pakowanie reklamacji itd. i to wszystko na głowie jednej osoby swego czasu - czytaj na mojej ;)

B.K.

Odradzam pracę w tej firmie i cieszę się że złożyłam wypowiedzenie może o kilka lat za póżno ,wspominam pracę w tej firmie jako najgorszy okres w moim życiu .Wszystkie wpisy się potwierdzają .

LeonZawodowiec

Miałem okazję pracować przez dobre kilka lat w firmie i popieram wszystko co zostało przez innych napisane. Zgadzam się z nimi w 100%.Od kilku lat Pan Juliusz nie prowadzi firmy lecz robi to za niego jego żona która się na niczym nie zna. Przez jej działania został zlikwidowany porządny serwis na ulicy krzyża ,pozdrowienia dla pana Jacka za wytrwałość od początku firmy w tej koszmarnej atmosferze.Stanowczo odradzam pracę w tej firmie i myślę że bit w obecnej sytuacji nie pociągnie za długo.

Mateusz

Czy trzeba mieć duże doświadczenie, aby się dostać do pracy?

January

Zgadzam się z przedmówcami, miałem okazję pracować "na serwisie" w bicie. Przy okazji robiłem wiele innych rzeczy za naprawdę marne grosze. Jedyne czego nie można odmówić to przyjazna atmosfera, fajni współpracownicy i nabyte doświadczenie - oczywiście dzięki innym pracownikom, teraz z tego co się orientuje nie ma czego tam szukać. Odeszli Ci od których można było czegoś się nauczyć, a szkoda. :) Firmą aktualnie zarządza żona właściciela, która nie ma zielonego pojęcia przynajmniej o serwisie komputerowym, ale najważniejsze jest aby było posprzątane. :) Jeżeli zastanawiasz się nad pracą w Bicie to szczerze odradzam. Gorąco pozdrawiam byłych pracowników Bita, jak i tych obecnych!

Ktoś ;)

Tak jak tu napisał użytkownik Paweł, odradzam. Złą atmosferę oprócz 20 letniego synka potęguje jego x letnia mama - żona założyciela. Pan Juliusz widać, że jest zmęczony prowadzeniem biznesu i oddał to w ręce rodziny, która psuje mu renomę tej firmy. Praca w godzinach 10-19 z przymusową godzinną przerwą, której nie można wykorzystać o 18 żeby wyjść wcześniej. I znów muszę się niestety zgodzić z moim przedmówcą, zostajesz zatrudniony na konkretne stanowisko, ale robisz wszędzie gdzie się da, co się tylko da. Za sprawą wspomnianej żony szefa serwis musi LŚNIĆ. Wszystko ma być poukładane, lecz kto pracował na serwisie ten wie, że nie da się utrzymać powierzchni do pracy w idealnym porządku. Serwis pracował na stołach wyłożonych (uwaga!) wykładziną! Po co komu maty antystatyczne albo coś w tym rodzaju? Generalnie masa ludzi dała wypowiedzenia na stół, w tym ja i to była bardzo dobra decyzja ;) O tej firmie można napisać esej, naprawdę. Jedyne do czego nie mogę się przyczepić, to wypłaty zgodnie z umową i zawsze 10 dnia miesiąca i w porządku kierownik oraz pracownicy, ale to by było na tyle z pozytywów. Typowo centusiowe podejście do prowadzenia firmy - jak najmniej pracowników ma robić jak najwięcej. Także jeśli trafiłeś/aś na tą stronę i opinię, to stanowczo odradzam.

Absolutnie odradzam ! Prawdziwy kołchoz ! Przyjmą człowieka na jasno sprecyzowane stanowisko mające określony zakres obowiązków a w rzeczywistości pracownik zajmuje się wszystkim tak że zakrętu nie można złapać za żałosne pieniądze. Złą atmosferę w "firmie" dodatkowo potęguje rozkapryszony synek kierownika w wieku 20 lat, który nigdy w życiu nie pracował poza firmą Taty i nie ma zielonego pojęcia o rynku pracy. Dziękuję Bogu że już tam nie pracuje - stracone lata w rozwoju zawodowym.

Zostaw merytoryczną opinię o Juliusz Jaworski Bit Computer - Kraków

• Jak się pracuje w Juliusz Jaworski Bit Computer?

Zobacz opinie na temat firmy Juliusz Jaworski Bit Computer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Juliusz Jaworski Bit Computer
  • Św. Krzyża 7