Opinie o Ips S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ips S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ips S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ips S.A. w Poznań

Były Nowy wpis

Potwierdzam. Zwolnienie na podstawie likwidacji stanowiska pracy i dalej rekrutacja za osobę zwolniona na to samo stanowisko bardzo nierówne stawki wynagrodzeń na tych samych stanowiskach nie polecam

Sami Nowy wpis
@Były

A co się stało z pracowniczką z hr? Przyszła nowa od stycznia i się zmyła już w lutym … chyba się skapnęła co to za firma a dział hr nie ma nic wspólnego z profesjonalnym działem hr i postanowiła się rozchorować …. Czyli niekompetentnego zarządzania ciąg dalszy

Help Nowy wpis
@Sami

Niestety potwierdzam. Już druga osoba która chciała pracować w tej firmie jako hr, tylko jak pracować jak osoba która „zarządza” tym działem nie ma bladego pojęcia jak to robić, nie ma wykształcenia nie ma doświadczenia nie ma umiejętności i kompetencji by zarządzać ekspertem od hr. Sama się uczy od swoich pracowników tego fachu bo sama nic nie wie i nie umie a bycie żoną właściciela to za mało żeby prowadzić taki zespół . Jednej podziękowali po pół roku a zaczęła tworzyć całą politykę HR w firmie a druga sama odeszła po niecałych 3 miesiącach z przerwą na chorowanie jak zobaczyła z kim ma do czynienia. Nie polecam pchać się tam żadnej osobie która ma doświadczcie w HR bo wycisną jak cytrynę a potem będą i tak kazali robić pracę odtwórczą. Tam dział HR to tylko czysta deklaracja i PR w internecie jak dbają o rozwój polityki HR

Pracodawca średni tylko projekty ciekawe ale nadgodziny wypłacane niezgodnie z kodeksem pracy, zwalniają pracownika z dnia na dzień powód to likwidacja stanowiska pracy a dalej zatrudniają na to samo stanowisko Decyzje podejmowane na zasadzie jak mi się podoba czyli jak się niepodoba to ani podwyżki albo zwolnienie. Niesprawiedliwe wynagrodzenia nowy pracownik bez kompetencji zarabia więcej niż ten co już dłużej pracuje, tylko ci co są ugadani z zarządem mają dobrą kasę pod stołem np premie i samochody U konkurencji jest wszystko przejrzyście. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ips S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Ips S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ips S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ips S.A.?

Ips S.A.
  • Grudzieniec 102