Opinie o Kordel GMBH w Guxhagen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kordel GMBH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kordel GMBH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kordel GMBH w Guxhagen

Bomel

Niewiem dlaczego swe żale na Macka przelewacie,wczesniej na Haline a powiem wszystkim bylym i obecnym kierowcom Koerdel,ze tak naprawde to chlopak stara sie jak moze,kiedy ma mozliwosc zalatwi wiele,pomoze tlumaczyc lecz gdy jest jedyna osoba do ktorej sie wszyscy zwracaja nie moze wszystkim wszystkiego załatwic.Dzwoni 100kierowcow do jednego kumatego goscia i z pretensjami,nie tedy droga.Szanujcie goscia( nie zebym slodzil) ale facet pomoze kazdemu.W mysl dla czlowieka badz czlowiekiem a dla (usunięte przez administratora) badz (usunięte przez administratora) Jezdze na bitumach od poczatku jak sie przyjalem....zaraz bedzie 2lata .Szanuje goscia i bede za Nim....bez Macka kordel z rodakami sobie nie poradzi. Jesli o kase chodzi jest wszystko na czas,czasem maja (usunięte przez administratora) i sajgon,duzo naszych jest takich,ze u Polskiego dziada nie wytrzymaloby a tutaj niestety robic trzeba, Nie wieszajcie psow na czlowieku o ktorym nie macie pojecia badz nie znacie,wczesniej na Sławka,Haline,Iwone...nikt zle nie chce. Jak kierowca sam sobie radzi do Macka a chlopak od telefonow juz ma koszmary....jak przyszedl do pracy nie palil a teraz jara jak smok

Bomel

Nie ma tutaj nic do angazowania,jest takim samym szaraczkiem jak Ty i ja,ewentualnie moze cos umowic na rozmowe i za tlumacza sie bawic.Facet na poziomie ktorym nie wszyscy maja.Praca jest dla kazdego ...jesli o wyplate chodzi jest na czas(staraja sie),jesli zwolniles sie lub tez Ciebie zwolnili na okresie probnym to poza tym co zarobiles wiecej nic nie uzyskasz,nie ma co sie ludzic jakim termienem wypowiedzenia,ze tez nalezy sie cos...jestes w bledzie.Napisze tak od d...py strony czy chcialbys placic gosciowi na wypowiedzeniu ledwo co zatrudnionemu jakies pieniadze?Raczej nie...trzymaj sie i przy okazji d...py nie obrabiaj innym bo "kij ma dwa konce" jak sie zlamie ok ale jak oberwiesz niewlasciwym koncem bardziej boli.Nie oceniaj ludzi ktorych ledwo poznales...zyj i oddychaj nie wskurasz gownoburza nic.Pozdrawiam

Princes
@Bomel

Nie chwal dnia przed zachodem słońca, będziesz wymagał dostaniesz kopa w (usunięte przez administratora) nikt się nie liczy z ludźmi, tylko kasa oczywiście rękami kierowców zarobiona...jak coś nie pasuje mozesz się zwolnić na Twoje miejsce czeka 50. Szkoda nerwow kantują jak potrafią ... długie pauzy w aucie zamiast w hotelu za 20E , żenada kordel wszelkie zasady i człowieczeństwo straciliście juz dawno...

Grzegorz
@Bomel

Kolego ile masz kredytu do spłacenia do macika nie mam nic rzby było wiadomo hodzi o rudego natomiast co do inyh dyspozytorki to kompletne (usunięte przez administratora) nie znają wpgule czasie pracy kierowców nie potrafią zaplanować pracy a jak odmówisz przegięcie taha to twoja wina że nie dojechalesi na załadunek lub rozładunek i to nie jest tylko gadanie mam wszystko udokumentowane połowę dyspo bym wymienił

Karol

Dojechałem do firmy dwa tygodnie temu, jak na razie wszystko ok cysterna w dobrym stanie zobaczymy jak bedzie po miesiacu jak narazie wszystko spoko

Generalnie, zgodnie z przepisami prawa karnego, wpis w Internecie może naruszyć dobro osobiste pokrzywdzonego w dwojaki sposób. Osoba korzystająca z forum może zniesławić pokrzywdzonego (art. 212 § 2 k.k.), to znaczy podać nieprawdziwą informację narażającą na poniżenie w opinii publicznej bądź narazić na utratę zaufania potrzebnego do obejmowania danego stanowiska lub wykonywania zawodu. Ten typ twierdzenia może być oceniany jako prawda albo fałsz, czyli pokrzywdzony może stwierdzić, iż zdanie zamieszczone na forum nie jest prawdziwe. Należy zauważyć, że jest to przestępstwo bezskutkowe, tzn. zaistnienie skutku – np. w postaci utraty zaufania wobec pokrzywdzonego – nie jest potrzebne. Wystarczy, że istnieje tylko możliwość utraty dobrego imienia lub zaufania. Drugim rodzajem przestępstwa, często występującego w omawianym kontekście, jest znieważenie, czyli zamieszczenie wypowiedzi obraźliwej, ale nie dającej się zweryfikować. Jest to przestępstwo określone w art. 216 § 2 kodeksu karnego. Na ostrzeżenia już za późno. Proszę oczekiwać listonosza w Tarnowie

A
@.

pańską skruchę przyjąłem (szkoda, że tak późno). Po co listonosz em, macie mój nr konta. Po otrzymaniu wynagrodzenia napewno pan o mnie już nie usłyszy.

Jerry

Masz rację.Główna zasada firmy Kordel to brak jakich kolwiek zasad.Przepracowałem w życiu już w wielu firmach i nie wiedziałem że tak można tym bardziej u Niemca.Jestem w trakcie rozwiązania umowy i chyba nie będzie lekko.

Mariusz
@Jerry

Czym obecnie zajmujesz się w firmie Kordel? Napisałeś, że jesteś obecnie w trakcie rozwiązywania umowy, chociaż przypuszczasz, że nie będzie to takie proste. Mam przez to rozumieć, że pracodawca nie będzie chciał podpisać Twojego wypowiedzenia?

Ryszard
@Mariusz

Mariusz jesteś (usunięte przez administratora) czy udajesz?

John
@Mariusz

Kolego umowę rozwiązałem i nie zapłacono mi za urlop a przepracowałem 7 mc.W normalnej firmie niemieckiej umowa o pracę ma 3 strony a u Kordla 15 stron.Radze dokładnie przeczytać szczególnie pod koniec.Miłej pracy.

John

Główna zasada firmy to brak zasad.Za przepracowane 13 dni września 597 euro razem z urlopem za 7 miesięcy.Pracujcie tylko jak będziecie się zwalniać to nie liczcie na wiele.Brak słów.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kordel GMBH? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Plandeki
Guxhagen
Kordel GMBH

Czy w Kordel GMBH są szkolenia zewnętrzne?

Maciej. L?

Kup sobie koło i walnij się w czoło

Bandziorek

dobra robota a ci magistrzy z dżangłery to tylko pieprza ile to nie maja a pozniej po fajke przychodzi bo kasy nie ma jak robisz nie chlejesz i nie przeginasz to robota jest git juz taki 1 byl co srode z sobota pomylil i narąbany w poludnie z frachtem na pace spał pozdro dla dobrych mord !!!

Ryszard

(usunięte przez administratora) czekam na wypłatę za miesiąc maj Pozdrawiam Ryszard PS. Proszę nie podstawiac, głupich wpisów

Bogdan
@Ryszard

Jest jakiś problem z wypłatą Twojego wynagrodzenia za maj? Od maja minęło już sporo czasu, dlatego tym bardziej jestem zaskoczony tym, że w dalszym ciągu nie otrzymałeś wynagrodzenia, które Ci się należy.

Jonasz

Zawsze można zmienić firmę ale nie każdy ma powody do narzekania, ja polecam!!

M..

Nie polecam, (usunięte przez administratora) jak 10 wypada w weekend to nigdy nie bylo to aby juz byla na koncie dopiero w poniedziałek np. 12 . Firma nie wspiera pracownika , nie szkoli z wlasnych funduszy , prawdziwy (usunięte przez administratora)trans... a co do pracowników każdy jest dobry jak nic od niego nie chcesz. A jak masz jakis problem, na pomoc nie licz l. W tej firmie brak rozwoju... Niemiec na 1 miejscu Polak.... za nim...

Panowie Może ktoś coś napisać o pracy na silosie w Kordel

Jak na Talke zlota robota

@Tomek

Nie pchaj się tam Spróbuj (patrz internet) Alders Kruger Dortmund-polskie dispo, cudów nie ma ale w miarę ok.

Daj sobie spokój

@Kamil4566

Pracował dwa lata, CZAS PRZESZŁY, Tak mu było dobrze, że aż odszedł

Ten co tam był
@Kamil4566

Może i firma jest ok. Ale jedno jest pewne, że przez postać (usunięte przez administratora) moja opinia o firmie jest krytyczna. Pozostaje tylko wierzyć, że jego matactwa ktoś kiedyś rozszyfruje.

Norek

Zdania są różne :) u mnie wypłata się zgadza mogło by być lepiej aczkolwiek nie ma na co narzekać jest dobrze , narzekacza proponuję wziąć się za robotę a nie chlać po parkingach i wylewać swoje żale !!

Driver 123

Duża firma ale wszystko fajnie poukładane. Kasa się zgadza, tacho ok. Po pół roku w firmie mogę polecić innym śmiało.

Tadeuszzyg

Bardzo dobra firma, kasa po 2 miesiącach mi się zgadza , na początku trzeba donieść dokumenty a niektórzy o tym nie wiedzą

Gg
@Tadeuszzyg

A ty odkryłeś Amerykę

Halo GoWork zadałem pytanie dlaczego usunęliście pozostałe opinie, czy ktoś Wam za to płaci że robicie cenzure jak za czasów ciężkiej komuny?! Te opinie były jak najbardziej adekwatne do istniejących warunków w tej firmie.

Justyna
@Adam

Dbamy o porządek i kulturę wypowiedzi na forum. Jeśli jakieś komentarze zostały usunięte z forum, to mógł to zrobić tylko jego administrator po stwierdzeniu niezgodności z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Na forum mile widziana jest każda opinia, zarówno ta pozytywna, jak i negatywna, ale musi być napisana w kulturalnym i rzeczowym tonie. Szanujmy się wzajemnie! Skoro jednak zadajesz pytania, to musisz posiadać jakąś wiedzę o pracodawcy - może zechcesz powiedzieć, czy pracodawca oferuje swoim pracownikom możliwość uczestniczenia w bezpłatnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe?

Jja
@Justyna

Tylko w płatnych. Ja zwrotu nie dostałem

Xxx
@Justyna

Nie wiem skąd ty tu Justyno się pojawiasz, siejąc zamieszanie i wymyślając darmowe szkolenia. Szkololeń nie ma (darmowych) bo na płatnym to byłem -fakt obiecali zwrot kosztów ale na tym się darowizna skąńczyła. Tak że nie klamczusz tu dziewczyno i nie broń tego dziad trasa. De

Solo

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie .Jest tak jak piszą koledzy .(usunięte przez administratora)

Mirek
@Solo

Witam,mógłbyś mi napisać na gmail co z tą firmą jest nie tak? huminskimirosaw@gmail.com

Silo

Ogiński

Tomash

Solo daj na prywatny info o firmie tom.2013@o2.pl.. 530491605

Może ktoś zna tą firmę bo zamierzam tam pracować ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kordel GMBH - Guxhagen

• Jak się pracuje w Kordel GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy Kordel GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kordel GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kordel GMBH