ULLRICH GMBH

Kaufungen

Opinie o ULLRICH GMBH

wolny

witam w systemie 3/1 zarobiłem 1300 eu neto a system 3/1 to trzy tygodnie pracy a jeden wolny za wolny tydzień nie płacą nie mylić z systemem 4/1 gdzie i tak pracują trzy tygodnie oni zarabiają 1600eu z tego co mi mówili ini kierowcy kierowcy którzy jeżdżą pod ullrich często narzekają robią pauzy pod rampą gdzie w nocy trwają załadunki i nie śpią nie odpoczywają bo jest hałas lub kręcą pauzę po pauzie jadą na załadunek 2 godziny jazdy a tam dyspo każe odczepić naczepę i kręcić pauzę są jeszcze kierowcy którzy jeżdżą pod vaneupen wożą napoje oni nie narzekają mówią że jest spoko co do palet to jak pilnujesz i masz papiery to nie słyszałem żeby komuś potrącili

xxx

Fuhrer pisze prawdę. Nie jest wcale podstawiony. Komu chce się pracować ,to jak najbardziej polecam. Trzeba tylko bardzo pilnować dokumentów, bo faktycznie obciążą. Ale wiem ,że w innych firmach też mają sporo ,,za uszami". Być może firma przerzuciła 1000 kierowców , ale trzeba uczciwie powiedzieć , że to w większości ullrich sam z nich zrezygnował .

Pedro

To co jest napisane w opiniach to wszystko prawda no ten pozytyw to podstawiony typ ! W ULLRICH NIEMA ZADNEJ PRACY TYLKO NERWY I PROBLEMY ZDECYDOWANIE ODRADZAM TA FIRMA PRZEWALIŁA NAPEWNO PONAD 1000 KIEROWCOW

Michalek

Ullrich to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wyzyskiwacze praca w tej firmie to pomyłka ODRADZAM SZKODA ŹYCIA

Fuhrer

Witam. Jestem kierowca w Ullrichu od maja 2014 roku. Jakoś mnie nie obciążają za palety diety płaca itp itd. Jeżdżę na weekendy do domu. Nie ma tragedii a jak ktoś sobie nie radzi to potem pisze takie bzdury. Ostatnio przyjął się kierowca i pyta sie dyspozytora przy mnie gdzie ma zaparkować na pauze bo on nie wie... No ręce cyrki opadają. Na weekendy wypłata wychodzi około 1800 euro co trzeci miesiąc 2000 euro. Do tego jak masz żonę i dzieci to zwrot z podatku 2000 euro rocznie i kindergeld od każdego dziecka. Także tragedii nie ma. No i urlop czy zwolnienie płatne a nie jak w pl podstawa 1000 zł... Na pierwszą pracę i nie tylko może być. Za.duzo dyspozytorow nie pytać tylko radzic sobie i nie bać się. Aha naczepy niby firanki Ale mało otwierania boków. Czasem miesiąc się żadnego pasa nie zapnie.

noo

Do moderatora. Jeśli będą usuwane opinie to inni nie dowiedzą się prawdy.............

arek

A jeśli jeżdżą po kraju to na weekend zjeżdża się na bazę ?Co wożą?

Młody2

Czyli umowa jest niemiecka?Dla młodego dobra firma na start?

typek

kiepsko ,biją dyspozytorów....jeden podobno pare tygodni w szpitalu .ale nic dziwnego,dzwoni do mnie kaleczącym polskim frycek ,nie koniuja odpowiadam a on do mnie ,zamknij się, zamknij się robiłem 2 miechy.obecnie zakładam sprawę.nie poimformowali mnie że jestem zwolniony list mi wysłali.pojebani

SWÓJ

Witam panowie napisze wam krótko na czym okradają . Umowa o pracę z firmą Ullrich jest na 168 godz pracy , ty jeżdzisz tyle ale pracujesz o około 70 godz miesięcznie więcej , za potrącenia za palety nie mają prawa potrącać . Te pieniądze odzyskasz jak się zwolnisz i podasz ich do sądu pracy , prawo w niemczech działa wstecz do 3 miesięcy odzyskasz około 2500 Euro adwokat i koszty 500 Euro na czysto 2000 Euro nie dajcie się oszukiwać i wyzyskiwać pozdrawiam

PETRO

PANOWIE OMIJAJCIE TYCH ZŁODZIEI JAK NAJDALEJ . KAŻDA FIRMA W NIEMCZECH TYLKO NIE TA . POZDRAWIAM

młody
@PETRO 07.01.2015 16:25

wszystko to prawada okradają gdzie się da diety giną mówią że dopłacą przy kolejnej wypłacie i tyle je widziałem. za palety obcinają po 6 euro za jedna godzin nocnych nie płacą jak nic ci nie ukradną to zarobisz 1600 za 4 tygodnie pracy i to prawda nie informują ze jesteś zwolniony siedzisz dwa tygodnie lub 3 w domu bo mówią że nie ma samochodu i nagle po trzech tygodniach siedzenia przychodzi ci zwolnienie do domu z datą ostatniej twojej aktywności firmie 3 tygodnie można było pracy szukac a nie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czekac. dyspo to chamy nie szanują kierowców a przeciesz to nasi rodacy co u szkopa pracuja nic ci nie pomogą tylko zaszkodzic moga.

Zostaw opinię o ULLRICH GMBH - Kaufungen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ULLRICH GMBH