Kordel GMBH

Opinie o Kordel GMBH

Aktualność
Witamy!!!
Dziekujemy za zainteresowanie naszym profilem i nasza Firma.

Cieszymy sie ze mozemy sie z wami tu komunikowac. Chcemy pokazac wam jak zmienila sie nasza Firma . Chcemy tez miedzy innymi za pomoca platformy GoWork ocieplic nasz wizerunek.Zachecam do zadawania pytan . Przegladajcie aktualnosci i oferty pracy.

Dzieki za wasze opinie . Jak juz wiecie postanowilismy dolaczyc do dyskusji.Oczywiscie wasze opinie pozwola nam udoskonalic nasza prace.Dzieki za pozytywne slowa ale tez dziekuje za konstruktywna krytyke.Mam tez nadzieje ze wyrazane przez was opinie beda merytoryczne co pozwoli na budowanie wspolnego dialogu.Zalezy nam na jak najlepszej atmosferze wsrod wszystkich pracownikow i nieustannym rozwoju.

Pozdrawiamy
Firma KÖRDEL

@Mlody

Dzien Dobry .Pracuje w godzinach 8-17 ewentualnie prosze o wiedomosc na (usunięte przez administratora) lub SMS

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Łukasz Kowalski

Pracownik firmy - Pracownik biurowy

20.06.2023 10:06

Czym zajmuje się Państwa firma?

Łukasz Kowalskiikona wywiad

Firma Hch. Kördel GmbH jest rodzinną firmą działającą w branży transportowej od około 70 lat. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Guxhagen. Zajmujemy się różnymi dziedzinami transportu. Obsługujemy: cysterny, bitumy, silosy, plandeki. Nasza flota składa się z około 350 pojazdów. W firmie funkcjonuje kilka działów m.in. dział: księgowości, paliwowy, czy polskiego dyspozytorium - pracują w nim osoby pomagające polskim kierowcom. W naszej firmie pracuje około 180 osób z Polski, wliczając w to kierowców oraz pracowników biurowych.

jarosław

witam. razem z kolega poszukujemy pracy jako kierowcy na BDF,mamy doświadczenie i dogadujemy sie po niemiecku,prosze o kontakt Pana Łukasza Kowalskiego .+48606835915 pzdr

Kto jest odbiorcą Państwa usług?

Łukasz Kowalskiikona wywiad

Pracujemy dla bardzo dużej liczby klientów. Wśród nich największymi są Shell oraz Knauff. Współpracujemy także z firmami takimi, jak: DHL, Schenker, GLS, Dachser, Hermes. Każdej z tych firm gwarantujemy wysoką jakość obsługi.

Czym zajmuje się Pan w firmie?

Łukasz Kowalskiikona wywiad

Zajmuję się rekrutacją pracowników z Polski oraz opieką nad zatrudnionymi kierowcami. Na co dzień pomagam im w sprawach związanych z pracą, reaguję na ich potrzeby i zgłaszam je do pracodawcy. Zajmuję się także kontaktem z agencjami pracy i agencjami reklamowymi z Polski.

Jak to się stało, że objął Pan to stanowisko?

Łukasz Kowalskiikona wywiad

Przez ponad 5 lat pracowałem w firmie jako kierowca. Niestety miałem nieszczęśliwy wypadek, który sprawił, że do tej pory nie mogę kierować samochodami ciężarowymi. Właściciele firmy od razu pomogli mi w kwestiach medycznych. Dostałem od nich pełne wsparcie, za które jestem bardzo wdzięczny. Dzięki temu, że szybko nauczyłem się języka niemieckiego, oraz  że jestem osobą otwartą i komunikatywną, dostałem od firmy propozycję pracy na stanowisku biurowym.

Jak wygląda proces rekrutacji w Państwa firmie?

Łukasz Kowalskiikona wywiad

Kierowców zatrudniamy bezpośrednio przez naszą firmę lub przez agencję pracy. Kandydat wysyła nam odpowiednie dokumenty - CV, skan prawa jazdy, karty kierowcy, kartę ADR (jeśli taką posiada) oraz opcjonalnie skan dowodu osobistego. Jeżeli kandydat spełnia nasze oczekiwania, to umawiam się z nim na rozmowę w siedzibie firmy. Na miejscu omawiamy szczegóły dotyczące zatrudnienia oraz sprawdzamy umiejętności kandydata - czy potrafi podpiąć przyczepę oraz stopień zaawansowania jazdy samochodem ciężarowym. Przyszły pracownik otrzymuje od nas niezbędne narzędzia pracy: kask, rękawice, buty i inne akcesoria potrzebne w pracy.

Domcia 05

Bzdura, zwalniają Polskich kierowców, jeżdżących uczciwie , a zatrudniali Ukraińców, pewnie za niższą stawkę, tyle że zakupionymi prawo jazdami i taki pod firmą w Niemcach, pierwszy raz siedział w zestawie , nie życzę wam dobrze????‍????????

Jakie wymagania mają Państwo względem kierowców samochodów ciężarowych?

Łukasz Kowalskiikona wywiad

Jeżeli chodzi o kierowców, to zazwyczaj szukamy osób wykwalifikowanych i mających doświadczenie w prowadzeniu: silosów, cystern paliwowych, bitumów i plandek. W przypadku niektórych stanowisk mamy określone dodatkowe wymagania, które wynikają z potrzeb naszych klientów. Przykładowo - w większości przypadków u kierowców wystarcza podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. W razie problemów takim kierowcom pomagają osoby zatrudnione w naszym biurze. W przypadku cystern paliwowych, kierowca musi dobrze mówić w języku niemieckim lub angielskim. Jest to wymóg naszego klienta, do którego musimy się dostosować. Wynika to z faktu, że pracę na cysternach organizują pracownicy firm zewnętrznych, a nie nasi dyspozytorzy.

Czy zatrudniacie Państwo również na innych stanowiskach?

Łukasz Kowalskiikona wywiad

Szukamy pracowników biurowych, którzy biegle posługują się językiem niemieckim lub angielskim. Cenimy zaangażowanie, chęć do pracy i komunikatywność. Cechy te są dla nas najważniejsze, ponieważ reszta przyjdzie z czasem - obowiązków i realizowanych w firmie zadań można się nauczyć.

Jak wygląda codzienna praca kierowców?

Łukasz Kowalskiikona wywiad

Praca kierowcy w dużej mierze uzależniona jest od tego, jakim samochodem on kieruje. Jeśli chodzi o plandeki, to w większości przypadków jest to praca w dzień. W przypadku transportu przesyłek, kierowca jest wysyłany w trasy dalekobieżne, trwającej około 10 godzin. Po takiej trasie kierowca wraca na zakwaterowanie, a następny kierowca kończy trasę tym samym samochodem. Jeśli chodzi o bitumy i chłodnie, to w większości przypadków kierowcy obsługują trasy nocne.

Czy firma gwarantuje kierowcom z Polski zakwaterowanie?

Łukasz Kowalskiikona wywiad

Kierowcom pochodzącym z Polski staramy się zagwarantować zakwaterowanie w naszym hotelu, znajdującym się obok bazy. Czasem, jeśli nie ma takiej możliwości,  przypisujemy kierowcy konkretny samochód i wtedy śpi on w pojeździe.

Jak długo trwają wyjazdy do pracy za granicę?

Łukasz Kowalskiikona wywiad

Jeśli chodzi o długość pobytu w Niemczech to jesteśmy otwarci na potrzebny kierowców. Z każdym z nich indywidualnie ustalamy system zmianowy - zmiany 2/2, 2/1, 3/1, 4/1 lub inne.

Luk

Pracuje w Kordlu kilka lat i gdybym przed przyjęciem się czytał te opinie to pewnie nawet bym nie spróbował.Wiekszosc tego co piszą tu ludzie to kłamstwo.

@Lügner

To co nie pasuje jednym, innym już tak. W każdej firmie są chyba zadowoleni i niezadowoleni. Nieważne, bo ja tu po więcej szczegółów. Luk powiedz mi, czy ma dla nich znaczenie wiek przy przyjęciu do pracy? Mam 48. I jeszcze jedno, jak często idzie jechać do Pl na kilka dni?

Teraz też potrzebują kierowców c+e? Bo w sieci znalazłem kilka starych ofert i wpadła mi w oko ta sprzed 3 lat, gdzie zarobki były na poziomie 8-10k. Zastanawiam się ile teraz proponują, czy w ogóle ta kwota się zmieniła. Co to w praktyce oznacza praca bez systemu, bo to również wchodziło w grę oprócz typowych 2+1 itp?

Adam Nowy wpis

Czytam i nie dowierzam same starannie przygotowane kłamstwa I manipulacje pracowałem tam człowieka traktują jak (usunięte przez administratora) nakłaniają do przeginania czasu pracy brak adekwatnych okresleń o tej firmie

Danuta Nowy wpis

Mąż myśli o aplikacji jako mechanik do Guxhagen. Umowy o których wspominacie to jakie umowy? Na polskich warunkach? Diety wypłacane do wynagrodzenia na tym stanowisku to jakie to kwoty? Całości za miesiąc (usunięte przez administratora) ile średnio można dostać? Najbardziej nas właśnie interesują finanse ale to pewnie jak każdego. Podobno zależne jest to od doświadczenia w głównej mierze a akurat mąż ma spore, myślę, że z 15 będzie.

Kierowca

Jak zobaczyłem umowę to nawet jej nie podpisałem. Śmieszne pieniądze oferują. Za taką kasę można u polaka pracować i bez dojazdu . Co trzeci kierowca ma przepuklinę od ciągania palet . Szukają jeleni do rozladunków ręcznymi paleciakami. Palety waża nawet po 850 kg. Firma nie płaci za rozładunki paleciakiem ani za nadgodziny . Jak najdalej od takich firm

KRystian Nowy wpis
@Kierowca

A co w tej umowie jest napisane? Widziałem ich oferty i nadal się zastanawiam. Paleciakami trzeba tam zasuwać? Ale wstyd!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kordel GMBH? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Basia

Witam, pomagam tacie znaleźć jakąś pracę dla niego. No i zainteresowaliśmy się tą ofertą na kierowcę plandeki, która jest wystawiona. Wspominają o regularnych godzinach pracy, można prosić o dokładną informację, w jakich godzinach się pracuje? Bardzo dziekuje.

Bo Basia
@Basia

Basia Szukaj tacie innej pracy tam jest największa zbieranina z całego świata że 100 Polaków, Węgrzy Bułgarzy Rosjanie Litwini Łotysze całe (usunięte przez administratora) całej Europy a Niemców tylko trzech.

@Bo Basia

Ludzi może być dużo, jednak w ofercie pracy jest napisane o pracy w małych zespołach. Co mogę przez to rozumieć? Czy faktycznie są szkolenia?

@Bo Basia

Witam serdecznie.Hm najwidoczniej nie pracowales w naszej Firmie i nic o nas nie wiesz.W roli wyjasnienia pracuje u nas 180 polskich kierowcow. Jak pewnie wiesz Firma Kordel jest niemiecka firma i niemieccy kierowcy sa u nas najliczniejsza grupa jest ich okolo 220 .Masz racje pracuja u nas rowniez kierowcy z Rumumii,Litwy,Wegier,Ukrainy ale wszystkich tych kierowcow jest okolo 80 .Takze bardzo prosze nie pisac niewlasciwych informacji

Aneczka
@Kordel GMBH

Czy w związku z tym kierowcy muszą znać język niemiecki? Jakie konkretnie umowy dajecie kierowcom? Można się dogadać od początku na pracę 2+1?

@Aneczka

witam. Nie kierowcy nie musza znac jezyka niemieckiego .W dyspozycji pracuja osoby ktore mowia zarowno po Niemiecku,Polsku,Rosyjsku,Wegiersku. Dysponeci sa po to aby pomagac kierowcom ktorzy nie znaja jezyka Niemieckiego. Oczywiscie jest mozliwosc pracy w systemie 2/1 jak i roznych innych systemach.Pozdrawiam

Ida
@Kordel GMBH

Aha czyli już taki pracownik dyspozycji musi znac niemiecki tak/ Wystarczy poziom B2 czy wyższy? I jak wygląda testowanie znajomości tego języka na rekrutacji?

@Kordel GMBH

A który z tych języków jest najbardziej przydatny? Którego znajomość da największe szanse na zatrudnienie? Jaki system najczęściej jest przez Was proponowany? Chciałabym wiedzieć, który najbardziej opłaca się pracownikom.

Witam serdecznie.Jesli sie wypowiadasz juz na nasz temat drogi kolego to bardzo prosze okreslic od kiedy do kiedy u nas pracowales. Kolega o ktorym piszesz nie pracuje juz u nas trzy lata wiec masz jakies bardzo stare informacje:) I bardzo bym prosil wypowiadac sie z szacunkiem .Nie musimy sie na wszystkie tematy zgadzac ale bardzo prosze o szacunek dla wszystkich .Pozdrawiam serdecznie

jarek
@Kordel GMBH

Jakie zarobki w systemie 2/1?

A mechanicy coś podpowiedzą? Praca w regularnych godzinach, spoko. Dodatkowo można pracować w weekendy i tu pojawia się pytanie, opłaca się? Za taką sobotę oprócz posiłku podanego w ogłoszeniu ile wychodzi dniowki?

Aktualność
Witamy!!!
Dziekujemy za zainteresowanie naszym profilem i nasza Firma.

Pozdrawiamy
Firma KÖRDEL
ledröK

Słabiutka firma. To forum jest monitorowane, wszystkie negatywne komentarze są natychmiast kasowane. Uczciwy, przejrzysty pracodawca tak by nie postępował! Ostrzegam!

@ledröK

Drogi Użytkowniku, wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Każdy z nich stanowi dla na informację na temat naszych działań. Pomaga nam diagnozować obszary wymagające poprawy, co jest dla nas niezwykle istotne, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby aktualnie poprawiać jakość. Potwierdzamy, że forum jest monitorowane i nie ma zgody na komentarze niezgodne z regulaminem serwisu lub sprzeczne z polskim prawem. Takie treści są i będą niezwłoczne usuwane przez Administratora. Chcemy móc odpowiadać na pytania i wyjaśniać kwestie związane z zatrudnieniem w naszej firmie, ale prosimy o kulturalne wypowiedzi i merytoryczne komentarze – tylko do takich możemy się odnieść.

Mlody

Można prosić o nr telefonu? Jestem zainteresowany pracą, dzwoniłem na niemiecki nr, ale nikt nie odbiera.

Dzien dobry. oczywiscie prosze bardzo +4917613701570 Pozdrawiam serdecznie

Mlody
@Kordel GMBH

A w jakich godzinach można dzwonić? dzwonie, ale włącza się sekretarka.

@Kierowca

Witam. Pracowałem w tej firmie i zdecydowanie nie polecam ! W rozmowie telefonicznej przedstawiają ofertę : kwota brutto plus diety plus premia (wygląda że jest ok ). Szybka weryfikacja okazuje się po pierwszym wynagrodzeniu. Okazuje się że premia znajduje się w tej kwocie brutto . Czyli od tej kwoty którą usłyszymy w rozmowie telefonicznej należy odjąć premie i wtedy mamy podstawę brutto. Nie mam pojęcia co za myk oni tam robią bo jak dobrze policzyć to nie wychodzi nawet najniższa krajowa w Niemczech . Pieniądze są poniżej średniej. W wielu firmach można zarobić, zdecydowanie wyższe wynagrodzenie . Auta są stare graty, większość z nich ma przejechane około miliona kilometrów .Należy doliczyć nie mały dojazd do pracy bo od granicy Świecka czy Zgorzelca jest około 500 km. Jeżeli ktoś liczy na niemiecką emeryturę to się mocno zdziwi. Lepszą osiągnie w Polsce. Proszę wpisać na you tube ,,niemiecka emerytura'' i obejrzeć filmy . Jestem pewien że wielu z Was otworzą się oczy że lepszą emeryturę osiągnie się w Polsce. Druga sprawa, że polacy mają nowe auta ! W firmie Kördel nie ma znaczenia ile godzin pracujesz i tak więcej nie zarobisz . Firma nie płaci za nadgodziny ,godziny nocne i spanie w kabinie . Swoją drogą przydała by się wnikliwa kontrola w tej firmie

Zdzisiek
@@Kierowca

Witam dziękuję za info. Właśnie widziałem ofertę i się zastanawiałem nad praca u nich. Jakie graty tam są? Na stronie niby widać nowe zestawy. Na czym jeździłeś i w jakim systemie? Trzeba mówić tam po niemiecku? Trzymaj się

@Zdzisiek

Chetnie odpowiem . Jestesmy duza firma .Mamy bardzo duzo nowych aut .Nie jestesmy oczywiscie w stanie wymienic wszystkich aut jednoczesnie. Jesli ktos pisze ze auta sa zaniedbane to bardzo prosze zwrocic uwage kto tymi samochodami jezdzi. Jezdzimy my kierowcy .A jesli my kierowcy nie potrafimy sami po sobie posprzatac lub napisac zlecenie naprawy to niestety dzial kontroli i warsztat ma tyle pracy ile ma. Jesli chodzi o umowe wszystko jest napisane czarno na bialym bardzo prosze czytac uwaznie umowe .Jesli Panstwo czegos nie rozumieja bardzo prosze pytac . JA jako osoba zajmujaca sie przyjeciami nowych kierowcow zawsze wszystko wyjasnie w razie watpliwosci . pozdrawiam serdecznie

@Kordel GMBH

Na co poleca Pan zwracać uwagę w umowie? Są jakieś zapisy o tzw. karach, czyli odciąganiu pracownikowi z wynagrodzenia określonych kwot?

kos

Cześć. Mam doświadczenie 6 letnie , plandeki , chłodnie , silosy dolnosypowe. Szukam pracy pon-pt . Pamiętam że macie silosy, ile realnie można u was zarobić? 3200 netto jest możliwe ? I o której godzinie kończy się pracę w piątek ?

Żółtodziób

@Pracodawca Czy tak jak w ogłoszeniu jest napisane przyjmujecie osoby bez doświadczenia? Czy już jakieś obycie trzeba mieć?

Ja też widziałem ogłoszenie dla kierowcy, ale sprzed 2 lat. Wtedy minimum wynagrodzenia jakie proponowali to 8k, czy teraz dają więcej? Ten niemiecki to jakoś sprawdzacie podczas rekrutacji czy wystarczy umieć się dogadać? Co jaki czas ewentualnie można zjeżdżać do kraju?

Hey. mamy oczywiscie aktualne ogloszenia . bardzo prosze nie porownywac ogloszen sprzed dwoch lat do obecnych ofert. Jezyk niemiecki komunikatywny nie jest wymagany.Fajnie jesli sam umiesz sie porozumiec ale jezyk nie jest obowiazkiem. Mamy oczywiscie rozne systemy pracy .Od ciebie zalezy w jakim systemie chcesz pracowac czy jest to 2/1 czy 3/1 . Moze jest jakis inny dogodny dla ciebie?

@Kordel GMBH

No wiadomo, że lata mijają, to pewnie kasa się zmienia. A obecnie ile dostaje się minimum na tym stanowisku? Jest już więcej niż 8000 miesięcznie? Jak mam 6 lat doświadczenia w tym zawodzie i chciałbym zarabiać 11000 zł, to jest to w granicach oferty firmy?

11000 PLN to chyba w dwa miesiace tam zarobisz. Nie probuj nawet! Pracuje w Diebel, dobra spedycja z Kassel

@Marcin

Dzien dobry milo nam ze spedycja Diebel tak sie nami interesuje :) Wszystkich informacji udzielam podczas rozmowy . Wszystko utaleznione jest od systemu pracy Mamy rozne systemy i rozne oferty . Pozdrawiam serdecznie

@Kordel GMBH

A inny język w takim razie trzeba znać? Angielski też zwiększa szansę na pracę czy jednak cały czas mówimy o języku niemieckim? Zawsze idziecie na rękę pracownikowi, jeśli chodzi o wybór systemu pracy? Jaki system najczęściej jest wybieramy przez pracowników?

Przyszły kierowca

Można poprosić jakoś kontakt, najlepiej telefon.

Zuza

Czy wiecie coś więcej o pracy mechanika?? Mój chłopak jest zainteresowany i zbieram info dla niego w necie. W tym ogłoszeniu jasno napisali, że jest możliwość pracy w weekendy. Czyli to jest tylko opcja tak? Nie ma zmuszania do pracy w weekend? I czy jak jednak jak ktoś chce, to weekend liczy się jako nadgodziny??

@Zuza

Bardzo prosze o telefon chetnie wszystko wyjasnie .Pozdrawiam serdecznie

Te regularne godziny pracy dla kierowcy to...? Ucieszyła mnie ta informacja w ogłoszeniu, które znalazłem, bo czegoś takiego szukam, ale potrzebuje więcej konkretów. Nie wszystkie pory mi odpowiadają, mam swój tryb funkcjonowania i w pewnych się męczę. Widze, że nikt nie napisał o tym tutaj.

Bożena

To bardzo niepokojące, co piszesz. Czy są jakieś możliwości, może prawne, żebyś odzyskał te pieniądze? Ciekawi mnie jeszcze, jak wyglądała Twoja praca w Kordel w ciągu tego miesiąca, czym jeździłeś, jaki miałeś czas pracy?

Grzegorz
@Bożena

Grzegorz mam bardzo mocny kontakt do instytucji niemiecki która działa przy rządzie i została stworzona właśnie dla ludzi którzy mają problemy z pracodawcami niemieckimi tam jest możliwe adwokat tylko trzeba mieć twarde dowody i oni napewno pomogą

@Grzegorz

Czy mogę prosić o kontakt do tej instytucji ?

Nowy1

Witam. Czy przyjmujecie kierowców z kategoria c bez doświadczenia. Jeżeli tak to jaka mniej więcej stawka bez systemu ?

Mania

Większość opinii tutaj widzę, że dotyczy kierowców, jak wszędzie zawsze znajdą się pracownicy którym coś nie odpowiada więc myślę, że najlepiej jest po prostu spróbować samemu i się przekonać. Wpadłam poczytać wątek, ponieważ mąż szuka pracy i zainteresowała go oferta dla mechanika w miejscowości Guxhagen. Ktoś pracował, pracuje na tym stanowisku? Praca jest na 2 zmiany, są diety, to już spory atut dla niego. Co jaki czas są zjazdy do Polski? Wynagrodzenia w terminie, wypłacane na konto? W razie problemów koordynatorzy służą pomocą?

Cześć. Czy w firmie przestrzega się przepisu o 10h jazdy i pracy łącznie? Czy dyspo układa tak trasy żeby można było wykręcić 11 pauzy, czy każą skracać do 9h? Proszę nie pisać że " czasami trzeba skrócić", bo "czasami" to może być 3 razy w tygodniu, albo 3 razy w roku. Jak z parkowaniem na autohofie ( czy firma zwraca za parking)? Kabiny duże, średnie? Czy często przepina się naczepy? Czy pracując w systemie mogę zostawić gdzieś swoje rzeczy jadąc do domu, czy trzeba wszystko zabierać? Czy po jakimś okresie (jakim?) otrzymuje się podwyżkę za np. bezszkodową jazdę, albo staż pracy? Jak wygląda sytuacja z wakatami od nowego roku? Będę wdzięczny za odpowiedzi na wszystkie pytania raczej na forum. W obecnej firmie przez telefon mówiono mi, że będzie bajkowo, a po miesiącu okazało się, że pani z biura nie pamięta o swoich zapewnieniach, dlatego myślę, że na forum jest bardziej wiarygodne i wiążące. Dziękuję i pozdrawiam

Luk

Lügner
@Luk

Siema! Ciekawe, ile kasiory Ci dają za takie bzdury. Sam chyba nie wierzysz w to, co piszesz. Obudź się, człowieku. Od kilku lat ludzie na tym forum piszą o tych samych patologiach, różne osoby maja podobne doświadczenia z Kordlem. Więc na pewno nie są to kłamstwa. Chociaż muszę przyznać fajnie, ze Kördel może wreszcie się ruszy i ktoś będzie nadzorował to forum. Sztama i pozdrowienia dla kumatych!!!!1!!!

@Lügner

Obecnie Kordel GMBH do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Kierowca Ce. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 14 czerwca.

Zostaw merytoryczną opinię o Kordel GMBH - Guxhagen

• Jak się pracuje w Kordel GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy Kordel GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kordel GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kordel GMBH