Opinie o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Karol

Warunki są super, jest co robić ale za tym idzie też wynagrodzenie więc nie ma co narzekać. Polecam

Warunki są super!

Tomasz

Jak dla mnie dobre

Stabilna praca

Dobre :) nie ma nudy

Ryszard

Przyłączam się do opinii. Warunki pracy są bardzo dobre. Nie od dziś pracuje w tej branży i mogę dać plusa za dobrej jakości sprzęt jak i czas pracy.

@Karol

Zaciekawiłeś mnie tym wynagrodzeniem :D Czy mogłabym się dowiedzieć ile wynosi w Kul Budzie? :)

@Weronika

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają :)

Grzesiek

Tak jak już pisałem trzy najważniejsze warunki zatrudnienia spełnione czyli świetna praca, atmosfera i płaca :)

Grzesiek

Świetna praca, świetna atmosfera i dobre wynagrodzenie. Trzy najważniejsze punkty pracy w firmę Kulbud. Polecam każdemu :)

Karol

Część kolegów już się dopisała więc i ja dopiszę swoje. W firmie może nie mam dużego stażu ale mogę z pełną odpowiedzialnością polecić pracę. Jest fajna atmosfera i Szef konkretny. Każdy wie co ma robić co w poprzedniej firmie w której pracowałem nie było regułą. Prace są ciekawe i mogę się od starszych kolegów sporo nauczyć. Pozdrawiam i polecam

Ryszard

Witam, Przyłączam się do opinii kolegów z pracy. Warunki pracy są dobre i jak tu już nie raz było pisane nie narzekamy na monotonie. Robót w miesiącu jest kilka więc jest ciekawie. Mamy bezpieczne warunki pracy i dobrej jakości sprzęt co nam ułatwia jak i przyspiesza wykonanie elementów stałych. Polecam i pozdrawiam :)

Czy po rozmowie w Kul Bud Krzysztof Kulasiński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Maciek

Pracuje w firmie ok 5 lat i przez ten czas dużo się zmieniło na plus. Mamy swoje stroje robocze, wysokiej jakości narzędzia i co najważniejsze ciekawe projekty. Projektancie ze swoimi pomysłami zawsze upiększają nam pracę. Dzięki temu można powiedzieć, że to nie jest praca na kasie w biedronce. Dla tych co nie lubią nudy i szukają wyzwań to jest to dobra praca. Polecam i pozdrawiam zespół.

Bardzo dobre warunki pracy i ciekawe projekty. W większości przypadków nowe budownictwo z nadzorem projektanta wnętrz. Ogólnie stabilna i rozwojowa praca

Tomasz

Witam, chciałem podzielić się doświadczeniem w pracy w firmie kul-bud. Pracuje tam od ok 4 lat i jestem odpowiedzialny za elektrykę. Przeważnie prace wykonujemy w mieszkaniach na rynku pierwotnym choć zdarzają się perełki jak kamienice czy dworki. Praca oparta na założeniach architekta wnętrza, więc nie ma tzw. nudy. Polecam, pozdrawiam

Maciek

Pracuje w firmie już dłuższy czas i jeszcze nie spotkałem się z tak ekskluzywnymi inwestycjami. Mamy czasem do zrobienia montaż np. złotych baterii czy płytek z pozłacanym pyłem. Naprawdę górna pulka. Dzięki temu praktycznie codziennie mamy z chłopakami ciekawą pracę. Polecam dla każdego kto nie lubi nudy w pracy.

Karol

Pracuje w firmię kul-bud od niedawna i widzę bardzo duża zamianę na plus w porównaniu z poprzednim pracodawcą. Organizacja pracy jak i odpowiedni sprzęt dają mi możliwość dokładniejszej jak i szybszej pracy. Polecam

Kamil

Pracuje u Pana Krzysztofa już od ponad dwóch lat w tym czasie już trudno mi zliczyć ilości wykonanych prac. Mamy w firmie niekiedy naprawdę fajne wyzwania i można powiedzieć, że nie narzekamy na monotonie. Oczywiście praca przekłada się na płacę więc nie narzekam. Pozdrawiam i polecam Kul-bud warto u nich pracować

Magda

Trudno teraz o dobrych fachowców. Kiedy kupiliśmy z mężem mieszkanie zdecydowaliśmy się wybrać firmę "pod klucz". Jesteśmy wręcz zachwyceni, a znajomi nam zazdroszczą tego wyboru. Mieszkanie wygląda dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy, wszystko jest zrobione solidnie, a wygląda przepiękne, tak że najchętniej nie wychodzili byśmy z domu. Wszystkie pracę zostały zrealizowane dokładnie tak jak się umawialiśmy, jeśli chodzi o terminy. To fantastyczne znaleźć tak solidną firmę, z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu. Pozdrawiam serdecznie.

@Magda

Rozwiązanie pod klucz i ja polecam zwłaszcza z Kul bud

Świetna ekipa :) sprawne chłopaki

@Magda

Przyłączam się do opinii. Skorzystałam z ekipy remontowe przy wykończeniu mieszkania 83m. Wykonanie sprawne i zgodne z projektem.

Joanna
@Edyta

To bardzo fajnie, że wszystko jest w porządku i polecasz firmę Kul Bud, dziękuję za Twoją opinię. Cenowo też jest okej? Jak oceniasz tę kwestię?

Paulina

Świetne rozwiązania i dokładna praca. Tak w skrócie można opisać fachowców pracujących w firmie Kul-bud. Z tego co udało mi się podpytać nie jest tak łatwo dostać się do ich ekipy i to widać po wykończeniach jakie oferują. Super ekipa remontowa polecam

@Paulina

Szkoda że nie można wrzucać zdjęć bo u mnie jest świetnie rozwiązana łazienka.

Na plus poleam

@Paulina

Przyłącze się do opinii i oczywiście polecam

Karol

Dziękuję za sprawną i rzetelną współpracę przy projekcie. Firma jak i pracownicy spisali się na medal. Niedługo odezwę się z kolejnym projektem. Polecam

@Karol

Ja też dziękuję u mnie spisali się na medal :)

Dżesika

Super ekipa poleca

Tak ekipa do polecenia

Jola
@Karol

Niestety miałam małe szczęście do firm wykończeniowych, przerobiłam dwie i na szczęście trafiłam na Kulbud :) Polecam!

Patrycja
@Karol

Potwierdzam sprawni i dbający o szczegóły. Polecam

Wika
@Karol

Witam Zachęcam wszystkich do skorzystania z oferty firmy Kul-bud. U mnie jak i u Pana Karola wykonali pracę rzetelnie i w przyzwoitej cenie. Polecam

Paulina B

Podobne odczucia. Polecam

@Karol

Dużym plusem jest to, że każdy jest delegowany do konkretnej pracy i za to jest rozliczany. Polecam

Agata

Szybka i rzetelna realizacja. Polecam

Weronika

Pełny profesjonalizm od projektu do wykończenia. Mieszkanie zrobione w terminie bez obsuwy w ustalonej kwocie. Wykończenie tyczył się mieszkania w stylu nowoczesnym. Polecam

@Weronika

Ja też potwierdzam pełen profesjonalizm

Dżesika

Maja świetne realizacje

Tamara

Też polecam

Też polecam

Ja mam podobne doświadczenia. Polecam

@Weronika

Też skorzystałam z tej firmy i jestem zadowolona polecam

Oliwia
@Weronika

Tak jak to lila napisał i Weronika i ja polecam Lila: Nasze dziecko zażyczyło sobie pokój w kilku kolorach, tzn. każda ściana miała być w innym kolorze. Przystaliśmy na tę propozycję i stwierdziliśmy, że tematyką wystroju wnętrza dziecięcego pokoju mogą się zająć wyłącznie sprawdzone osoby. Internet podpowiedział na skutecznie, do kogo warto się zgłosić. Profesjonalna firma remontowa kulbud pokazała, że w temacie upiększania pokoi nie ma sobie równych. Ściany zostały przemalowane w ciągu jednego dnia na szereg kolorów proponowanych przez nasze dziecko. Mija już jakiś czas od tego remontu, a ściany zachowują swój naturalny blask, kolor nie płowieje. Pracownicy firmy kulbud dokładnie wiedzieli, jaki typ farby nam polecić. Dzięki temu widać dokładnie, że fachowcy mają nie tylko w małym palcu wszelką wiedzę praktyczną, ale także teorię! Nadanie nowych barw pokojom w domach i mieszkaniach jest najlepszą inwestycją na wiosnę, w czasie, gdy mamy ochotę na różne zmiany i wychodzenie z zimowego marazmu. Firma kulbud zasłużyła na najwyższe uznanie!

Nikola

Świetna firma polecam!

Paulina
@Weronika

Na pewno firma godna polecenia :)

Bardzo miła współpraca Polecam

Kamila

Potwierdzam terminowi i zaangażowani

@Weronika

Jak też wybrałam styl nowoczesny i spełnili moje oczekiwania dobrze się spisali Polecam

Paulina B

Kawalerka ok 50 m zrobiona w terminie i bez problemów. Polecam

@Paulina B

TO i ja się dołączę. Polecam :)

@Weronika

Znakomita ekipa dołączam do opinii. Polecam

Agata
@Weronika

Niestety przerobiłam kilka ekip remontowych na których się zawiodłam. Na szczęście Kul-bud profesjonalnie wykończył moje mieszkanko. Pozdrawiam i Polecam

Monika z Warszawy

Znakomita ekipa. Polecam

Sabina

Dorzucę też swoją opinie :) Miała przyjemność współpracować z firmą przy okazji remontu mieszkania po babci. Tak jak tu piszę większość faktycznie panowie kulturalni i porządni. Sprawnie i w terminie wyremontowali mieszkanie. Polecam i pozdrawiam

To i ja też Polecam:)

Brawka dla ekipy polecam

To i jak tez Polecam

Kamila
@Sabina

To i ja polecam. Mają sprawna ekipę każda osoba odpowiada za swój dział. Trochę inaczej jak zamawia się Pana fachowca co zrobi wszystko sam i nie do końca dobrze. Polecam

Weronika

Pani Paulino potwierdza ekipa sprawna i porządna. Zakończyli moje mieszkanie w terminie i bez żadnych problemów w trakcie prac. Wykończenie solidne i zmieścili się w budżecie. Jak dla mnie super, Polecam

@Weronika

Wielki plus dla ekipy polecam

Polecam ekipę Kul-bud fachowcy i naprawdę porządni. Mieszkanie realizowane pod klucz. Zaglądałam z ciekawości jak posuwają się pracę i zawsze był o dziwo porządek prac i mogłam uzyskać informacje co i kiedy Panowie będą kończyć. Finał dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam. Polecam

@Karolina

Nie trzeba zatrudniać sprzątania po remontowego. Polecam

@Karolina

Ekipa na plus

Iga

Firmę poleciła mi koleżanka, bo sama była zadowolona z usług firmy Kulbud. Od samego początku bardzo dobry kontakt z firmą, dokładnie wszystko umówiliśmy, ustaliliśmy termin itp. Jestem bardzo zadowolona, gdyż wszystko wykonane z wielką starannością i precyzją. Panowie zawsze pytali o zgodę jeśli chcieli zaproponować inne rozwiązania. Mieszkanie zostało przygotowane do zamieszkania, tak jak się umawialiśmy. Na plus jest wysoka staranność, dotrzymanie terminów i bardzo pozytywne nastawienie do klienta :) no i cena także bardzo atrakcyjna. Polecam z całego serca.

Katarzyna

Szukałam firmę, która zajmuje się wykończeniem mieszkań pod klucz i jestem zachwycona wyborem! cała współpraca odbywała się wzorowo, na każdym etapie realizacji panowie dokładnie informowali co będą robić, dawali ewentualne wskazówki i sugestię z których chętnie korzystałam, bo zaufałam ich doświadczeniu :) widać, że dla nich praca to pasja i świetnie radzą sobie z tym co robią. Wszystko zostało wykonane bardzo starannie, w terminie i bez żadnych problemów, więc polecam serdecznie wszystkim, którzy szukają firmy zajmującej się wykończeniami pod klucz.

Moi znajomi często narzekali na firmy zajmujące się wykończeniami mieszkań, dlatego na początek w internecie sprawdzałam oferty różnych firm i czytałam opinie na ich temat. Właśnie tak natrafiłam na firmę Kulbud. Oferta wydała mi się interesująca, dlatego skontaktowałam się z nimi i zleciłam wykończenie mieszkania. Fachowcy spisali się na medal. Moje mieszkanie jest dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam, a co najważniejsze, zlecenie zostało wykonane zgodnie z wyznaczonym wcześniej terminem. Gorąco polecam firmę Kulbud.

Zostaw merytoryczną opinię o Kul Bud Krzysztof Kulasiński - Kozienice

• Jak się pracuje w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Zobacz opinie na temat firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kul Bud Krzysztof Kulasiński
4.6/5 Na podstawie 196 ocen.

Kul Bud Krzysztof Kulasiński