Opinie o Personal for you w Stuttgart

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Personal for you. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Personal for you o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personal for you w Stuttgart

Hanys87 Nowy wpis

Potrzebuje Informacji o tej Firmie, gdyż chce podjąć współpracę z nami, ale także uniknąć tego żeby mnie ktoś (usunięte przez administratora) może ktoś coś powiedzieć?

Czym w Personal for you zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

@ Nowy wpis

Czy jakaś praca w wykonczenuach/ remontach?

Czy w Personal for you możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Personal for you? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Waldemar

Pracowałem tam 5 lat temu wtedy szef był ok nie wiem jak teraz ale Federico jest z pochodzenia Włochem i naprawdę interesował się pracownikiem . Zdziwiony jestem negatywnymi opiniami .

Klaudia

Czy uważacie ze w firmie panuje (usunięte przez administratora) ?

aleluja

Tragedia niby wszystko ok, a jak się przypatrzysz to tragedia szef (usunięte przez administratora) na wszystkim.

aleluja

Jeśli pracujesz to jest wszystko ok ale jak zachorujesz (usunięte przez administratora)

Radca

Często nie pilnujemy pewnych uzgodnień lub ich nie zapisujemy a później są nieporozumienia.

Klaus

odradzam. Oszukują pracowników....

Simonka70
@Klaus

Zgadzam sie. Zostalam tez oszukana. Obiecano co innego a co innego wyszlo. Po kilku dniach wrocilam do domu bez niczego. Nie tylko ja zostalam oszukana ale kolezanki takze

Polecam

Lidia

@byk to często prawda, ale warto jest poznać szczegóły od pracowników firmy. Czasami jest to sygnał, który mówi, jakie pytania warto zadać pracodawcy. Forum właśnie temu służy - czasami pomaga w podejmowaniu decyzji zawodowych, a czasami sygnalizuje pewne sprawy.

Lidia

@makaronik to bardzo dobra wiadomość dla osób, które wchodzą na forum w poszukiwaniu ofert pracy. Czy mógłbyś jednak rozwinąć swoją myśl? Co powoduje, że polecasz pracodawcę? Jakie warunki zatrudnienia są oferowane nowym pracownikom na start? Więcej konkretnych informacji pozwoli zweryfikować plany zawodowe wielu forumowiczów. @Jurgen rozumiem, że mogłeś mieć negatywne doświadczenia z pracodawcą, jednak nie możesz na forum nikogo obrażać. To naruszenie regulaminu, które podlega pod usunięcie wpisu.

byk
@Lidia

najlepiej samemu sprawdzic

makaronik

Bardzo uczciwa agencja i dobry szef-tak po ludzku.Jak najbardziej polecam jako pracodawce.

Jurgen

Sprawia wrażenie uczciwej firmy a to zwykły oszust

Zostaw merytoryczną opinię o Personal for you - Stuttgart

• Jak się pracuje w Personal for you?

Zobacz opinie na temat firmy Personal for you tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Personal for you