Opinie o AMB GmbH w Stuttgart

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AMB GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AMB GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMB GmbH w Stuttgart

Kon Nowy wpis

Od 2020 roku mamy z kolegami niezaplacone faktury!!!!Pani Anna nie odbiera telefonu!!!!

Jak wygląda rozmowa w AMB GmbH na stanowisko Majster Budowy? Z iloma osobami się rozmawia? 7 lutego pojawiło się ogłoszenie.

Iza Nowy wpis

Skoro nie ma żadnej kadry kierowniczej, to jak pracownicy rozliczają się z pracy? Ciekawi mnie jak to wszystko wygląda w takim razie? :) Wiecie może coś o wolnych wakatach w firmie? Często zdarzają się rekrutacje?

Kierownik -Jurek Nowy wpis
@Iza

Pracownicy wykonują pracę w zakresie i czasie określonym przez kierownika. Wykonane prace oraz czas pracy, są kontrolowane przez kierownika budowy -bo to należy do jego obowiązków , co jest standardem w każdej firmie.

Dostawca

OPINIA Jako dostawca firmy AMB GASTRO – BON APETITO – chcielibyśmy wyrazić swoją opinię na temat firmy. W stosunku do naszej firmy – jako dostawcy – w/w firma nie wywiązuje się z bardzo dużych zaległości finansowych za dostarczony towar bardzo dobrej jakości – dowodem są podpisane faktury. Jesteśmy zwodzeni i nie otrzymujemy swoich należności od kilkunastu miesięcy. Pomimo licznych uzgodnień odnośnie spłat zaległości oraz ugody firma AMB GASTRO oraz BON APETITO w dalszym ciągu uchyla się od zapłaty za towar. Ponieważ termin zapłaty za faktury zbliża się do okresu przedawnienia 2 lata, więc sprawy kierowane są do sądu. Pan prezes firmy, pisze odwołania a terminy spraw przedłużają się w nieskończoność. Zapłaty za faktury w dalszym ciągu nie ma , a w obecnych czasach pandemii są to bardzo duże pieniądze , które są nam bardzo potrzebne do dalszego funkcjonowania firmy na rynku. Czy ta firma ma inne zobowiązania , których nie chce zapłacić ?

@Dostawca

Pomyliłeś firmy. AMB GmbH Stuttgart to firma budowlana.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie AMB GmbH? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Grzegorz

Współpracuje z Panią Ania już od roku. Przyjechaliśmy do Niemiec ekipa i była to pierwsza osoba którą wyciągnęła do nas pomocna rękę. Zaoferowała pracę, mieszkanie i dogodne warunki. Wszystko co na rozmowie wstępnej wynegocjowalismy było honorowane. Jeżeli chodzi o pracę to w większości Pani Ania skupia wokół swojej osoby pozytywnych ludzi i panuje dobra atmosfera. Jestem osobiście bardzo zadowolony z możliwości współpracy z firmą AMB GmbH i obiektywnie polecam . Czytając niektóre komentarze to dziwię się ich treści, z pod jakiej ręki wyszły. Ale tak to już jest w życiu potrafimy tylko krytykować, nie dostrzegamy pozytywnych rzeczy a nawet jak już to przemilczamy je. Trzeba zwrócić uwagę, że firma AMB GmbH zatrudnia kilkadziesiąt osób i z taką samą ilością współpracuje na zasadzie Gewerby, więc ciężko sprostać wymaganiom wszystkich. Pracowałem z wieloma firmami i wiem jak to wygląda. Rzadko spotyka się tak szczerą , słowną i pozytywną osobę jak Pani Ania. Życzyłbym każdemu takiego pracodawcy.

Tak również. Szefowa ma polskie pochodzenie to czemu nie po polsku?

Łukasz

Szkoda nerwów. Nie polecam. Nie ma samochodów firmowych, rękawiczek, podatku kościelnego i jakieś zjazdowki wypisywane. Bardzo małe zwroty podatku a często trzeba dopłacać. Nie ma żadnej kadry kierowniczej.

Władek
@Łukasz

Nie wiem kto Ci tak napierniczył. Robimy brygadą i takich problemów nie ma. Jak ci się nie podoba zmień firmę, zobaczysz jak wygląda robota w polskich firmach.

Doka
@Łukasz

Firma jest OK. Kasa co miesiąc zjazdy bez problemu. Mieszkania super w nowych domach.

Niko

Uwaga firma nie płaci pracownikom.

Goska

Kiepska firma i nie polecam

Jestem wöjkiem szefowej i pomagam jej prowadzić profesjonalnie firmę. Jestem bardzo dobrtm fachowcem i moje porady zawsze się zgadzajä. Firma dzięki mojemu doradztwu, od kilkunastu lat jest w(usunięte przez administratora)

mirom

Pracuję z szefową 13 lat najpierw na gewerbie a ostatnio jestem pracownikiem AMB, tona co się umówiłem to mam. jest to firma (AMB) z którą można się związać na dłuższy czas. Polecam!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie AMB GmbH. Anna Zotter Leitzstr.45. 70469 Stuttgart.?

Miki

Stała umowa o pracę. Możliwa jest też gewerba.

Miki

Firma działającą kilkanaście lat na rynku, prowadzona przez osobę nie lubiącą "karierowiczów". Jakie warunki uzgodnisz takie masz. Pracuje od 3 lat i nie mam zamiaru zmieniać bo miałem różne doswiaswiadczenia z innymi firmami.

Zbyszek

Szef firmy nie ma pojęcia o budownictwie. Ogromne rotacje tych samych pracowników z budowy na budowę powodują Haos, ta kobieta nie wie co robi. Wyplaty prawie zawsze się nie zgadzają. Szef wpisuje zjazdowki do Polski, bardzo dużo błędów w rozliczeniu miesięcznym. Nie ma z kim rozmawiać. Szkoda zdrowia obecnie są lepsze firmy i dobrze zorganizowane. Nie polecam.

Franek Dolas

Dodam do wypowiedzi poprzednika. Pani Anna sprytnie odpisuje przejazdówki do kraju pracownikom. Wiadomo po co . Obniża koszty. Nie płaci podatku kościelnego. Zawsze na wypłatę czegoś brakuje. Notorycznie spóźnia się z wypłatą. (usunięte przez administratora) Na tym się zna, bo na budownictwie wcale.

Darek

Pracowałem w tej firmie parę miesięcy. Zwolniłem się bo mi wszystko nie pasowało. Majstrowie za dużo wymagali, musiałem pracować. Mieszkanie w którym mieszkałem było bez jacuzzi, telewizor miał tylko 50 cali. W pralni była suszarka a ja nie lubię suszyć ubrań.

Firma prowadzona przez bardzo sympatyczną kobietę. - wypłaty na czas - spory socjal - samochody firmowe - delegacje Zarobki od 2500 euro za cały miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o AMB GmbH - Stuttgart

AMB GmbH