Opinie o Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH w Stuttgart

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH w Stuttgart

Nie widzę obecnie żeby firma szukała pracowników. Mam doświadczenie w pracy na magazynie, więc to by było dla mnie okej. W 2017 na feecbook'u ogłaszano nabór. Niestety nie mogę wejść w szczegóły tej oferty, więc może ktoś wie jak obecnie wygląda stawka i czy jest szansa na etat? Dobrze by było też wiedzieć jakie godziny pracy obowiązują.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH?

Nata

Pracowałam tam przez pół roku i powiem szczerze atmosfera była dośc miła

Iwo

Nie mialem zadnych problemow z kierownictwem ani z kolegami w pracy

michel

ile razy wyjeżdżałem to żadnego rzu nie miałem problemów.

@michel

Fajnie słyszeć takie pozytywne głosy, w nie każdej firmie można liczyć na spoko atmosferę :) A macie organizowane jakieś wyjazdy albo imprezy integracyjne?

Karina

Byłam tam przez Otto i. było całkiem dobrze

@Karina

Ja też. Również polecam

Mirosław
@Tomek

Powiesz jak z zakwaterowaniem? Warunki dobre i nie trzeba płacić zbyt dużo? No i jaka była stawka? Bo jak jesteś taki zadowolony to chyba opłacalna, co?

emil

tak, warunki ok.

@emil

A w ile osób mieszkacie na kwaterze?

Areks

Byłem z otto - polecam, spoko atmosfera

wiktor Nowy wpis
@Areks

a zalatwiaja ubezpieczenie na wyjazd?

Cevanczyk

Siemka, Może głupie pytanie, ale jak wygląda kwestia pokojów, są jakieś jedynki również? Miałem sytuacje w poprzedniej agencji, że mnie wrzucili do pokoju z jakimś starym gejem po 30 i agencja poprzednia nie chciała nic z tym zrobić, bo nie miała miejsc no i równouprawnienia itp.. Sytuacja zryta na maksa, bo do gejów no nic nie mam, no ale typol się ciągle gapił na mnie albo na moje nogi, ch wie czy jakiś zdjęć nie zrobił, a nie mogłem nic zrobić. Czy tutaj w razie czego mogę prosić o zmianę pokoju czy też z tym lipa jest?

Dorian
@Cevanczyk

Są też jedynki, można o takie poprosić i przyznają Ci jeśli będą wolne. Pozdrawiam

Brus
@Cevanczyk

przez otto na pewno da się dogadać się o jednoosobowe czy dwuosobowe pokoje

Kwiatka
@Brus

tak jest, my z chłopakiem już po raz drugi dostalismy 2 osobowy pokój

Kamilos
@Cevanczyk

Może sam go prowokowałeś, chodziłeś bez koszulki albo w krótkich spodenkach. Robienie zdjęć karalne nie jest więc w czym problem? Jeżeli nie wrzucał ich do sieci to na telefonie może je posiadać. Nawet jeżeli pod twoją nieobecność nazwijmy to korzystał z twojej bielizny, to dalej jest to zgodne z prawem. Robisz problem z niczego, jak ci nie pasuje trzeba było z kimś przyjechać albo na swoje iść.

Mała Mi
@Kamilos

Co to za bzdury, od kiedy używanie czyjejś bielizny jest aby sobie ten tego jest spoko. Po drugie to chore że dali mu jakiegoś starego zboka jak po szkole był. Wiekowo się dobiera a nie.

Samsungowy
@Mała Mi

Nie jest spoko ale nic mu nie zrobisz. Jak ciebie nie ma w pokoju bo jestes w pracy i ktos nazwijmy to zabawia sie twoja bielizna, to niewiele poradzisz. No sorry, nie jest to kradziez, lipa tylko jak tego nie wiesz i potem w tym chodzisz. Ja mialem to szczescie ze zawsze mi dobierali podobne osoby ale jakbym dostal kogos z 30 lat lub wiecej to bym uwazal.

Alicja
@Samsungowy

Ciężko uważać szczególnie jak ktoś niby miły jest a w rzeczywistości robi Ci zdjęcia jak nie widzisz albo bielizne (usunięte przez administratora).

@Alicja

Zdjęcia? No to faktycznie coś nie halo. Dziwna sprawa, że ludzie mogą odczuwać dyskomfort z powodu tych pobocznych warunków zamiast samej pracy. A jak na to donosiliście to co mówili?

Elia
@Aleksandra

U nas podobna sutuacja była w innej agencji bo kolega też po szkole trafił na.pokój do jakiegoś dużo starszego typ. Ni i były dytuacjr że go dotykał w mega dziwny sposób, zdjęcia też robił z ukrycia, ale agencja mówiła że to nie ich problem, że.może iść na swoje, że oni nie mieszają się.

@Elia

No to jakąś nienormalną agencję miał chyba, to ta tutaj też nie reaguje na takie sygnały?

Elia
@Aleksandra

Mysle ze tutaj jest inaczej, tam miejsc tez nie mieli i musial byc z nim do konca wakacji, no bo pracowali w tym samym zakladzie to wiesz dojazdy itp. No ale akcje dziwne bo na koniec raz wrocil podpity i go ten typol sprowokowal do walki niby dla zabawy i go wiesz poblokowal ze sie ruszac nie mogl a potem mu albo rece wykrecal albo na nogach laskotal. Dziwne strasznie to bylo takze nie wjem czy wroci do Holandii hahaha

Packerkowa
@Aleksandra

No trzeba uwazac, czytalam ostatnio ze w innej agencji ktos po szkole narzekal ze raz wrocil podpity troche, a mial w pokoju jakiegos starszego goscia, to mu zaczal robic jakies MMA i mu nogi poblokowal zeby nie mogl ruszac i go laskotal bez przerwy po nich, takze hardcorowo, rozne sytuacje mozna trafic niestety.

@Packerkowa

Haha, to żart raczej? Ale faktycznie to podejrzane może być z kimś dziwnym tak mieszkać... Ciekawe ile razy policja musiała ingerować w takich sytuacjach?

kolo

nam z żoną z otto udało się dogadać o pokój 2os

Gregor
@Aleksandra

Dlaczego sadzisz ze to zart? Nie takie akcje sie dzialy. Moze nie chcial mu krzywdy zrobic, jak nie mogl nogi uwolnic to laskotanie zrobi swoje. Na drugi raz sie nauczy aby nie kozaczyc.

Maniek
@Cevanczyk

Dla ciebie chłopak po 30tce jest stary, to jest żenada. Kiedyś też będziecie po 30tce nie ominie was to.

Natalia
@Maniek

A co sie dziwisz ze tak go nazwal, jak takie akcje sie dzieja. Tak jak ktos napisal, na innym forum chlopak plakal ze wrocil podpity i troche sie rzucal, to mu ktos po 30 noge zablokowal i na nodze laskotal bez przerwy. To sa dziwne akcje i cud ze nie oszalal tam, bo sami byli a koles nie chcial przerwac. Dlatego zawsze najlepiej wybierac duze agencje lub ze znajomymi jechac.

Szymon
@Natalia

Znowu o tej akcji, bardzo dobrze mu tak. Ile osób przyjeżdża po szkole i szuka problemów. Mógł się zachowywać normalnie by nie było problemu. I bardzo dobrze tamten zrobił że go nie bił czy coś, a od tego nic mu nie będzie. Jedynie co to się zgodzę że kilka minut łaskotania to gruba przesada tym bardziej jak nie mógł wydostać nogi. No ale coz na drugi raz zacznie myśleć.

Dorota
@Szymon

Ale takie akcje na firmie? Jak tam ogólnie sprawy bezpieczeństwa wyglądają? A osoby z doświadczeniem nie stwarzają problemów?

Kassaperski Nowy wpis
@Dorota

Raczej bezpiecznie, wiesz takie akcje się zdarzają ale rzadko. No ale ciężko sobie wyobrazić co tamten chłopak musiał przezywać. Łaskotki może wydają się zabawne ale kilka minut po stopie to przecież nikt by tego nie wytrzymał. Nie wiem jak on to przetrwał tam.

Kassaperski Nowy wpis

Tak, pół roku, polecić nie wiem czy mogę, ale agencja jak agencja, u mnie nic dziwnego się nie działo, praca normalna też. Nic specjalnego, ale bez dramatu. A czemu baśniowo, na FB też o niej czytałem. Akurat że ktoś po na wakacje przyjechał i się rzucał do kogoś silniejszego to przecież nic specjalnego. No te łaskotanie trochę takie nietypowe, ale pewnie nie chciał mu nic złamać aby nie wylecieć więc wybrał łaskotanie.

RicoRodrigez

jak dzis sie mozna z Olimpia z kontaktowac kiedys mieli biura w Nckarsulm..

Magazynier

Rozmowa trwała z godzinę, od tygodnia dostałem odpowiedź pozytywną, w następnym byłem już na miejscu .Wyjazd przez Otto.

Typowe

logo firmy Stolarz / Operator CNC
Kohler Holztreppen GmbH
logo firmy Mechanik samochodów osobowych - ciężarowych w Niemczech
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Spawacz gazowy rur autogen TIG 141 praca
THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

Jak szefostwo w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH traktuje ludzi?

Basia

osobiście nie mam zastrzeżeń, u mnie było ok jak wyjeżdżałam z (usunięte przez administratora)

Na jakie benefity można liczyć w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH?

Paxo

zależy też z jaką agencją wyjeżdżasz

Kaja
@Paxo

a z jaka sie oplaca najwiecej

@Kaja

Najwięcej? ;p A to przypadkiem nie zależy?

miłosz
@Aleksandra

z otto mi opłaciło się najwięcej

lola
@miłosz

o właśnie mi też. miałam sporo kłopotów z poprzednią agencją w kwestii organizacyjnej, dlatego zmieniłam agencję na otto

bartek
@lola

a jak sie z nimi kontaktowalas? przez ich strone czy fb?

lola

zero problemów jeśli chodzi o kontakt. wszystko wyjaśnili i udzielili odpowiedzi na wszystkie moje (może czasem głupie xd) pytania

krawczyk

lepsza olympia czy ah? dostałem propozycje w te miejsca

zez

a jakie ah?

krawczyk
@zez

no może almere bo taki widziałem że rekomendowali w jakiejś grupce na fb

darina
@krawczyk

od siebie też właśnie almere polecam- przez otto spoko opcja

Grero

Osobiśie wybrałbym AH

Raisa
@krawczyk

Ah przez otto najlepsza kombinacja moim zdaniem

Mario
@krawczyk

Jeśli przez otto to nie ma w sumie różnicy wszędzie jest ok

kino
@krawczyk

zalezy tez od jakiej agencji dostales propozycje, osobiscie polecam wspolprace z agencja otto

darina
@krawczyk

jeśli jedziesz z otto to w sumie nie ma zbyt wielkiej różnicy , ale osobiście bardziej mi sie podobało w ah

Kuba
@krawczyk

Zależy też z jaką agencją jedziesz, bo z otto da się lepiej warunki dostać

misha
@krawczyk

i tam i tam jest ok, byłem z otto

Maciek
@krawczyk

o no to dobra opcja zwlaszcza przez otto

Kati

Wraz z partnerem mamy tam zamiar się zainteresować do pracy.przez Olympia Jakie macie opinię.bo co czytam dużo pozytywnych.. komentarzy.

@Kati

No jak pozytywne to w miarę dobre wrażenie chyba robi? Ogólnie to jakie doświadczenie już macie?

kandydatka

jest po co wybierać się w czerwcu? są godziny? wyjazd przez otto

marek
@kandydatka

najlepiej jak odezwiesz się do agencji i spytasz o tą lokalizację, powiedzą ci od razu czy są miejsca

Leo
@kandydatka

I jak? Orientowałaś się może?

Tymek
@kandydatka

Nawet jesli w Olympii nie będzie to może zaproponują Ci coś innego równie spoko... Warto spróbować

wiktor
@kandydatka

godziny są, przed chwilą dostałem ofertę, w lutym wyjeżdżam!

Mirosław
@wiktor

Opłacalna finansowo ta oferta? Ile ci zaproponowali na początek? Napiszesz jak z zakwaterowaniem? Sam będziesz opłacał czy organizuje to firma?

mirek
@Mirosław

Podobno firma wszystko załatwia i potrącają z wypłaty.

bartosz
@Mirosław

opłaty za mieszkanie są pobierane z Twoich wypłat. ogólnie ta oferta jest opłacalna, takze od siebie mogę polecić

@bartosz

A to ile leci z wypłaty na to zakwaterowanie?

Hubert

Praca na magazynie ? Polecacie?

Marcin Marcin
@Hubert

tak spoko praca jedz przez otto przez nich najwiecej da sie zarobic

bartex
@Hubert

ja tez polecam zadnych problemow nie bylo

Dudi
@Hubert

ciężka nie ciężka, jak to za granicą, ja nigdy nie uważałem że jest lekko, albo że to jakaś zwykła robota jak w Polsce, albo jak się niektórym wydaje wakacje. Jest ciężko jest pracowicie i wymagająco, ale coś za coś

sebastian
@Hubert

ja również polecam, nie mam na co narzekać ogólnie ;)

mila

ja serdecznie polecam :)

bumerang
@Hubert

Polecam zwłaszcza prze agencję otto

Melton

Osobiście polecam pracę zwłaszcza przez otto. Wszystko na czas jeśli chodzi o wyplaty

rysiek
@Melton

ja też nigdy nie miałem problemów z wypłatami

endriu

czy są jakieś konkretne wymagania wobec kandydata? czytałem, że nie wymagają znajomości języka obcego, a jak z poprzednim doświadczeniem??

@endriu

Wydaje mi się, że zarówno przez Otto jak i przez inną agencje nie ma wymagań, nie wymagają znajomości jęz. obcego i nie musisz koniecznie mieć doświadczenia chociaż jest ono sporym plusem

Wika
@endriu

Przez otto nie wymagają ani języka ani doświaczenia na większość ofert

Brus
@endriu

Jeśli jechać z agencją np Otto to chyba nie wymagają żadnego specjalnego doświadczenia, także śmiało :)

Andrew
@Brus

Mogę potwierdzić.. praca przez otto była moją peirwszą w życiu pracą i nie miałem żadnych problemów żeby tam się dostać. Wszystkiemu się nauszyłem już na miejscu

dorian
@endriu

język nie jest wymagany zupełnie

Hmm

Nie ma obecnie problemu z miejscami, młodzież wróciła do domu?

piter

zwolniły się miejsca, rekrutuj

ella
@Hmm

oczywiście że aplikuj :) miejsca są

Kuban
@Hmm

Odezwij się do otto, oni zawsza mają sporo aktualnych ofert

wiktoria
@Kuban

ja tydzień temu znalazłam ofertę i już jestem umówiona na spotkanie

@Hmm

do tej pory dalej nie ma problemu z miejscami przez otto przyjechalem szybciutko

amelia
@Piotr

potwierdzam informację, właśnie w styczniu wyjeżdżam!

Iga&Olek

Cześć, czy bez problemu dalej przyjmują pary?

godek

hejka jasne :)

Antek
@Iga&Olek

Dobra cyzli rozumiem że moglibysmy dostac taki esame zmiany z dziewczyna?

Neo90
@Antek

to wszystko zależy od miejsca i jak się dogadasz, ale znajoma para tak właśnie pracuje także jak widać się da

daniel
@Iga&Olek

pary przyjmują cały czas!

gaben
@Iga&Olek

nie wiem czy wszędzsie ale jak z otto jechaliśmy to oni pary przyjmowali na spokojnie

Jak w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

darko

jak chciałem o coś takiefo się starać to dzwoniłem do otto (agencja z którą tam wyjechałem) i oni mi pomagali

p.p.

trafiłam na ich oferte i zastanawiam sie jak wygląda kwatera, jak się mieszka?

monika
@p.p.

jeździłam przez otto i było spoko, miło wspominam!

alicja
@p.p.

ja też przez otto jeździłam i ogólnie bardzo spoko się pracuje

paul
@p.p.

otto mi załatwili mieszkanie, więc ja byłem mega zadowolony, mieszkało się super

Majdan

A jak to wygląda z formalnościami? Agencja załatwia wszysko?

jugos
@Majdan

tak, agencja pomaga ci w załatwieniu wszystkich formalności

Abi
@Majdan

Wyjeżdżałem z agencją Otto to wszystko mi załatwili tzn ubezpieczenie, dojazd, zakwaterowaie

sycylia
@Majdan

Agencj wszystko ogarnia. Mówię o otto work force

Mycha

Jak jest z kasą ile netto się dostaje tak naprawdę i jak wygląda zakwaterowanie, komunikacja z koordynatorem bo jadę w niedzielę Dziękuje bardzo!!

monika
@Mycha

zakwaterowanie wygląda super, bardzo dobre warunki oferują. Koordynatorzy super, bardzo przyjemni!

zakopiec

siema. ilu osobowe są pokoje?

zuza
@zakopiec

ja byłam przez otto i mieszkałam z chłopakiem w jednym pokoju

Darson

2-3,ale też słyszałem że trafiają się 1

zorka
@zakopiec

różne są zależy też z jaką agencją jedziesz, b np przez otto da sie dogadac o 2os pokoje dla pary

Japo

biuro jak i miejsce oceniam pozytywnie. co do pracy...prawda jest taka że jak ci się nie chciało robić w Polsce to i zagranicą pracował lekko nie będziesz. wszędzie trzeba się napracować.

mango
@Japo

racja! ale nie (usunięte przez administratora)sie za granica da sie zarobic wiecej dlatego juz od trzech lat pracuje z otto

Zostaw merytoryczną opinię o Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH - Stuttgart

• Jak się pracuje w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH?

Kandydaci do pracy w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH
4.8/5 Na podstawie 117 ocen.

Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH