Kubiak Marek Nadzór Budowlany

Zduńska wola

Kubiak Marek Nadzór Budowlany

Opinie o Kubiak Marek Nadzór Budowlany

czajka

Niekompetentny, nie dotrzymuje terminów, nie wywiązuje się z umów. Unika odpowiedzialności. Kompletnie nieodpowiedzialna osoba. Nie polecam !!!!

Zostaw opinię o Kubiak Marek Nadzór Budowlany - Zduńska wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kubiak Marek Nadzór Budowlany