Opinie o Bricomarché w Zduńska Wola

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bricomarché. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bricomarché na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricomarché w Zduńska Wola

Stefan Nowy wpis

Problemów w tej firmie jest kilka. Po pierwsze prezes który przeniósł się za pomocą małżeństwa z bogatą panną z oprawiania świń w rzeźni wprost na stołek prezesa i leczy kompleksy. A skutek jest standardowy gdy postawi się kogoś na stanowisku mocno przerastającym jego możliwości intelektualne, wiedzę i umiejętności. I tu problem drugi - kierowniczki - równie inteligentne jak prezes ale potrafiące świetnie donosić na szeregowych pracowników (w większości wymyślone przewiny i stąd rotacja pracowników) i oszukiwać prezesa - a ten wierzy im we wszystko. Efekt finalny - jak cokolwiek na dziale jest źle - kierowniczka zawsze znajdzie na kogo zwalić odpowiedzialność, ale jak jakiś pracownik zrobi coś “ekstra” - kierowniczka sobie przypisze zasługi. O możliwościach intelektualnych prezesa niech świadczy to że już miał sprawy w sądach, płacił odszkodowania za (usunięte przez administratora) stosowany przez kierowniczkę i… nic się nie nauczył (nadal słucha kierowniczki). Generalnie - zarząd i kierownicy to grupka osób z niskim poczuciem własnej wartości odreagowująca na szeregowych pracownikach własne kompleksy.

ZDUŃSKOWOLANKA Nowy wpis
@Stefan

Drogi " Panie" Stefanie, na jakiej podstawie pan wysuwa takie wnioski ( o ile to prawdziwe dane, a nie wymyślone) o ile to nie ''zemsta" jak zwykle to bywa z nie ogarniętymi zwolnionymi pracownikami. Jak widzę po " Pańskim" komentarzu lubi "Pan/Pani" oceniać kogoś, a nie widzi "Pan/Pani" swoich błędów, a widzę, że interpunkcja i ortografia u "Pana/Pani" słaba, a śmie "Pani/Pan oceniac prezesa i kierownika tej firmy. Proszę przedstawić dowody, a nie rzucać słów na wiatr! NIE POZDRAWIAM

Stasiu Nowy wpis

W tej pracy panie kierowniczki nie cierpią doświadczonych i z większą wiedzą od nich osób, takie osoby zaraz są wydeptane w ziemie. Chore niespelnione ambicje i problemy z głową ma pani główna kierownik sklepu potrafi stworzyć wielki problem z niczego i jest do tego wolgarna i chamska . Tacy ludzie nie powinni zajmować takiego stanowiska bez uprzedniego przeszkolenia jak działać na tym stanowisku. A szef wierzy pani kierownik jak by był jej podporządkowany. Natomiast pani kierownik wykorzystuje owe zaufanie i wynosi z firmy co się da. Nie polecam nikomu o zdrowych zmysłach tam iść do pracy no chyba że praca niewolnicza jest dla kogoś odpowiednią.

Natalia Nowy wpis

Widzę po wpisach ze w firmie jest problem z (usunięte przez administratora). To mocne oskarżenie, czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją czy była to jednorazowa sytuacja

Natalia

W jaki sposób kierownik motywuje swoich pracowników w tej firmie?

Były prac
@Natalia

Motywacja. To słowo w tej firmie nie istnieje. Rotacja to ulubione słowo kierowniczki z dużym kompleksem. W brico przewija się 30 pracowników rocznie. Prezes bez zdania chyba ubezwłasnowolniiony przez kierowniczkę. Mobing na każdym kroku. Karzdy zwalniamy pracownik odchodzi bo nie ma kompetencji pytanie do czego. Do rozkładania towaru. Nie polecam i tak zostaniesz zwolniona tylko wcześniej doświadczyć prawdziwej głupoty rodzinki z niepełnosprawną kierowniczką

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bricomarché, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dekarz
COMMERCECON
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Technik Stacjonarnej Obsługi Obiektu
Zduńska Wola
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
zadowolony

Dobry pracodawca a w tej branży nie jest to częste zjawisko polecam pracę.

Wiecie czy Bricomarché udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Beat.

Nie.

Tymon

Z pewnością praca w handlu nie jest lekka ,ale jeśli ktoś to lubi to spokojnie polecam firmę!

Tymek

Nie wiem w końcu, czy warto czy nie składać CV… Może ktoś podpowie…

Irek

Jeśli ktoś idzie do pracy w takiej firmie to nie rozumiem po co tu narzeka? Praca dobra dla chcących pracować tyle w temacie!

...
@Irek

Popracujesz to zobaczysz. Brak szkoleń, czegokolwiek A szef wymaga od Ciebie żebyś zrobił wszystko

...

Nie polecam. Praca może i fajna ale jesteś odpowiedzialny za wszystko. Zamówienia, rozkładanie towaru, pomóc klientowi. A gdy brakuje ludzi do pracy jesteś przenoszony na dzień lub dłużej na inny dział. Więc tak naprawdę odpowiadasz za wszystko. Rola kasjerki polega na wystawianie faktur, Koreę, reklamacji, zwrotów i kasowanie towarów. Na dziale również jak brakuje kasjerka to wołają pracownika z działu. A to wszystko za tą samą pensję. Szef zamiast rozwiać problemy woli zganiac je na innych pracowników firmy. Nie A pracownicy z dużym stażem lepiej zatrudnić nową osobę niż dam podwyżkę dobremu pracownikowi.

Urszula

Witam serdecznie, chciałabym trochę odświeżyć wątek jako, że ostatnie wpisy pochodzą z 2016 roku. Co teraz nowego dzieje się w firmie Bricomarche w Zduńskiej Woli ? Czy atmosfera pracy w firmie jest przyjazna ?

Klient

Wiele cen towarów niezgodna z wywieszkami. Drzwi pokojowe kasztan 70 cm miały kosztować 118 zł. Po przejściu do kasy okazało się, że kosztują 190 zł. w czasie oczekiwania na wyjaśnienie tej sprawy byłem świadkiem wielu reklamacji cen. Poinformowano mnie że cena dotyczy drzwi 70 cm do łazienki z otworami wentylacyjnymi. Po przekalkulowaniu chciałem zmienić decyzję, jednak okazało się, że ten towar też jest droższy. Albo bałagan, albo nieuczciwość . . . ?

elwira

żart, wypłaty spore? 1400zł na rękę, szału nie ma. pracuje obecnie w brico no i nie jest najgorzej ale podejście prezesa do biznesu i pracowników marne. zatrudniając się byłam zapewniana że prawa pracownika są respektowane, no ale tak nie jest. będziesz chorować będziesz zwolniony/a. Było trzeba się za młodu kształcić a nie teraz narzekać... ŻYCIE

sylwester

niestety nic dobrego sie na da powiedziec o tej firmie,agenci ktorzy korzystaja z franczyzy staraja sie wycisnac co sie da z pracownika, no coz szanowni prezesi jaka placa taka praca nie polecam brico na pogórzu

marta

Pracujesz średnio w miesiacu 200 godzin, 6 dni w tygodniu , jeden dzien woly, plus nadgodziny, czasem 8 godzin, czesto 10 i 12. Zarabiasz 1300 zl, nie dostajesz zadnych premii Prezes cie ciagle poniza publicznie, obraza, wykorzystuje, nie ma mowy zebys odeszla z brico w sposob normalny. Wyrzuca cie z marketu z hukiem przy ludziach

anonim - 2011-01-22 13:55:03 JESTEM WOŁEM ROBOCZYM A PRACA W BRICO JEST ZA FRICO potwierdzam Spedziłam tam kilka lat i wszystko prawda polecam samobojcom i pragnacym zburzyc swoje zdrowie psychiczne Na szczescie juz skonczylo sie panowanie pani prezes zbankrutowala.haha.Mam nadzieje ze nikt z zarzadzajacych w nowym Brico nie bedzie pracowal i oby historia sie nie powtorzyla

JESTEM WOŁEM ROBOCZYM A PRACA W BRICO JEST ZA FRICO

Witamy wszystkich zainteresowanych czytelników!Jestem osoba otwartą i szczerą dlatego podzielę się ze wszystkimi spostrzeżeniami, jakie wyniosłam z pracy w bricomarche.Praca stresująca,zagrażająca życiu i zdrowiu ( psychicznemu). Osoby zarządzające począwszy od [usunięte przez moderatora]kończywszy na [usunięte przez moderatora], źle przygotowane, niewłaściwie przeszkolone z brakiem predyspozycji do kierowania zasobami ludzkimi.W/w firmie panuje totalny nieład ''wolna amerykanka" jeśli chodzi o godziny pracy i uposażenie pracownika. Średnia norma godzinowa w firmie to ponad 200h miesięcznie, za które otrzymujemy najniższą krajową do tego dochodzą nadgodziny traktowane jako premia która jest nie przyznawana czyli goła pensja .W roku jak się uda to 10 dni urlopu wypoczynkowego i trzeba się cieszyć, że aż tyle.

Robią wszystko za plecami pracownika. [usunięte przez moderatora].Uważajcie brico to gorzej niż biedronki.Nawet baza nic nie pomoże robią pieniądze na ludzkim pocie. Dla muszkieterów hasłem przewodnim jest

Zostaw merytoryczną opinię o Bricomarché - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Bricomarché?

Zobacz opinie na temat firmy Bricomarché tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bricomarché