Fortes Studio Anna Małgorzata Pytlowana

Lidzbark warmiński

Opinie o Fortes Studio Anna Małgorzata Pytlowana

ag

Ja pracowałem tam kilka lat i nie narzekam, Wiele się nauczyłem, z żadnym innym biurem krakowskim nie byłem na wystawach architektonicznych w Mediolanie, Pradze, Amsterdamie, biuro pokrywało wszystkie koszty. Co do Szefowej - obecnie prowadzę własny biznes i w wielu przypadkach nie dziwię się jej reakcji. Zapewne w Warszawie lepiej się zarabia ale jak na warunki w Krakowie to zarobki zaraz po studiach nigdzie nie są wysokie. W innej firmie krakowskiej przez prawie pół roku nie miałem płaconego zusu - w Fortesie to się nie zdarzyło.

Bez nicka

Nie polecam nikomu tej firmy. Szkoda nawet słów, zeby ogarnąć to co się tam dzieje.

Ja

Ok, nie będę chować przydatnych informacji dla siebie :-) Stanowczo nie polecam pracy w Firmie Fortes Studio. Firma mała, nie chcą dawać umów, a jak już dadzą to najniższa krajowa. Pani właścicielka jest osobą mało sympatyczną i kompetentną. Bardzo źle się z nią współpracuje. Nie polecam.

ag
@Ja 27.11.2013 12:59

Chyba nie pracowaliśmy w tej samej firmie...

Zostaw opinię o Fortes Studio Anna Małgorzata Pytlowana - Lidzbark warmiński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortes Studio Anna Małgorzata Pytlowana