Polpanel Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Meble Kuchenne Szafy Zabudowy

Goleniów

Opinie o Polpanel Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Meble Kuchenne Szafy Zabudowy

Tom

Szkoda pisać zbędnych zdań !!kto miał styczność z tą firmą to wie że są solidni.tani.szybko realizowane zlecenia. Polecam tą firmę...... Tomasz

bob

Ten co pisał przede mną to jakiś frustrat, powinien się leczyć, pewnie liczył na darmochę Ja mam bardzo dobre pozostawione wrażenie z tą firmą , meble są suuuuper , przeżyją długo i jeden dzień dłużej. Myślę że za 10lat będzie inna moda i zamówię sobie NOWE również w taj firmie bo sa solidni ,konkretni i kreatywni. Pooooolecam - Magda

ANDRZEJ

do mojego (rejtera) Kamila HE HE, hyba Ty się prędzej rozpadniesz sfrustrowana konkurencjo, przecież klient tak nie pisze lub conajmniej sie przedstawia i podaje conajmniej telefon Walisz w gacie bo nie masz roboty? Strzeżcie sie takich opini by nie trafić na taką wredną i zazdrosną konkuręcję. Firma polpanel to solidna i fahowa firma w branży, przedewszystkim takie firmy mają wzięcie P O L E C A M Andrzej

robert

Nieduża firma, zajmują się wytwarzaniem mebli na wymiar, prowadzi go bardzo miła Pani Katarzyna Pietrzak z Goleniowa. Jej współpracę z ludżmi(pracownikami)oceniam na dobrą z plusem. Muslę że nie łatwo dzisiaj prowadzić firmę która jest na usługach klienta ponieważ, każde zlecenie jest dużym egzaminem fachowościi z szerokiej dziedziny meblarstwa na wymiar. Jakość wykonuwanych mebli oceniam na dobry z plusem. Trudny okres meblarstwa przechodzą firmy duże, mniejsze są bardziej elestyczne nie jest też łatwo utrzymać się na rynku którym pieniążka jest znacznie mniej, mimo to firma o której mowa daje sobie radę i jest lubiana i poszukiwana przez nowych klientów z polecania. Jako wada tej firmy- to kiepska widoczność w internecie i kulejaca reklama czy oni tego nie widzą ?

Zostaw opinię o Polpanel Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Meble Kuchenne Szafy Zabudowy - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polpanel Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Meble Kuchenne Szafy Zabudowy