Mistra Przedsiębiorstwo Handlowe

Iława

Opinie o Mistra Przedsiębiorstwo Handlowe

xxx

Nie polecam !! oszust jakich mało . Obiecuje, niby tak, wszystko bedzie tak jak trzeba, a tak naprawdę kłamie patrząc w oczy. Ucina godziny pracy, a jak się idzie dowiedzieć czemu to zawsze ta sama gadka że wszystko pasuje, tylko stawka mniejsza. Nocek oficjalnie nie ma. Czyli są nocki. Pracowałem kilka lat i ani razu dodatku na święta nie było, wody do picia w lato trzeba było się upominać, a w zimę temperatura na poziomie 12-13C to była norma.

Danio.x.x.x

NIE POLECAM TEJ FIRMY ! PRACODAWCA TO ZWYKŁY OSZUST OBIECUJE "ZŁOTE GÓRY" A NIC Z TEGO NIE MASZ ! CZĘSTO DAJE UMOWY NA ZLECENIE< UMOWĘ O PRACĘ NA 1/3 ETATU LUB RZADKO na 1/2 ETATU A O UMOWIE O PRACE NA PEŁNY ETAT TO MOŻNA TYLKO POMARZYĆ> LUDZIE PRACUJĄ TAM PO 10 LAT I NWM JAK TAM WYTRZYMUJĄ. PRACUJĄ PO 10 LAT A NIE MAJĄ NORMALNYCH UMÓW ... NIE PŁACI ZA NADGODZINY. JEGO SYN TAKI SAM JAK ON PRZEMĄDRZAŁY I NIC WIĘCEJ .... ŻYCZĘ IM ŻEBY WZIĘŁA SIĘ ZA NICH SKARBÓWKA ! NIE POLECAM !!!

Michał.S

Widzę,że to wszystko co wyżej napisane to prawda,sam się musiałem przekonać.Ma bardzo złą opinie w mieście jako pracodawca,ale nie słucham innych opini i staram się sam przekonać.Zatrudnia ukraińców płacąc im grosze,na umowach śmieciowych,nas też.Jak ktoś tak religijny może być tak zakłamany i wykorzystywać,a może to cecha każdego katolika?Uważajcie na to miejsce!

Były operator
@Michał.S 15.11.2016, 13:14

To, że chodzi do kościoła nie znaczy, że jest dobrym człowiekiem. Jak słyszę od czasu do czasu wypowiedzi ludzi (szczególnie w TV po jakimś pobiciu, morderstwie), że nigdy by nie przypuszczali, że dobry był z niego człowiek, chodził do kościoła, mówił "dzień dobry" sąsiadom i.t.d. To śmiać mi się chce z tego... Chodzą do kościoła, ręce składają... A jak z niego wyjdą to dalej oszukują i robią swoje...

Operator

Zupełnie nie opłaca się tam iść do pracy. Najgorszy "pracodawca" jakiego w życiu miałem. W porównaniu z trochę większymi zakładami o tym profilu - wypłaty o 1000 zł niższe. I dochodzą jeszcze do tego te przekombinowane umowy śmieciowe, naciski o nadgodziny, soboty i. t. d. Wyzysk to mało powiedziane. Czytając powyższe opinie - wszystko się zgadza... Pozdrawiam tych co stamtąd odeszli (w zasadzie uciekli), a ci co robią nadal - dawajcie się dymać dalej... Dziadostwo niesłychane...

Iławianin

Racja - szmaciarz niesamowity...

Wyrolowany (jeden z wielu)

Nie idźcie tam do pracy, bo zamiast zyskać – stracicie. To nieduży zakład „na uboczu” chyba niepodlegający żadnej kontroli. Właściciel firmy zatrudnia na połówki umów śmieciowych, a pracuje się w pełnym wymiarze godzin. Bardzo często są naciski poprzez nachalne propozycje pozostawania dłużej w pracy (po 10 godzin dziennie). Soboty według pracodawcy są obowiązkowe i płatne oczywiście oddzielnie do ręki. Nie podpisuje się żadnej listy obecności, nie wspominając o kartach zegarowych – przez co godziny pracy są bezproblemowo redukowane przez pseudo mistrzów – liderów, palących papierosy dosłownie wszędzie na terenie zakładu. Przez całą zmianę wypalą tyle, że mają dodatkową dużą przerwę. Skandal. Nie ma mowy o przelaniu wypłaty na konto bankowe. Wypłata jest do ręki, kolejka jak w PRL. Oficjalnie nie ma nocek. Nawet w iławskim urzędzie pracy podają, że jest to praca na 2 zmiany. Kolejny skandal. Operatorzy pracowali i pracują w systemie trzyzmianowym. Dowodem na to są interwencje Policji wzywanej przez mieszkających w pobliżu sąsiadów. Powód interwencji – nocny hałas maszyn. Z tego tytułu powinien być dodatek za pracę w nocy. Nigdy go nie dostałem. Ani razu nie otrzymałem też żadnego rachunku do tej umowy śmieciowej, przez co nie mogłem doliczyć się co z czego wynika. Podpisywałem tylko 1 egzemplarz „na szybko” i zostawał on u pracodawcy. Socjal w tym zakładzie zupełnie nie istnieje. Na święta zamiast coś dać (np. talony) swoim pracownikom – pozabierał dla siebie. Ta firma to totalne dno, środowisko bezzębnych zadymionych chamów, nierzadko podchmielonych. Praca, z której nie ma szans się utrzymać. Właściciel to kłamczuch i oszust. Żenada.

klijent

Bardzo ciężka współpraca kompletnie olewająca najgorsza firma jaka spodkałam

Iławianin

Człowiek który płaci ludziom niespełna 4 zł na godzinę. Nie wiem jak ktoś taki może patrzeć w lustro. Wyzysk do granic możliwości. Dno totalne.

Zostaw opinię o Mistra Przedsiębiorstwo Handlowe - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mistra Przedsiębiorstwo Handlowe