Perfekt Firma Budowlana Robert Nadolski

Wejherowo

Opinie o Perfekt Firma Budowlana Robert Nadolski

Tomek

Pracowałem w tej firmie ponad 9 miesięcy z czego 7 było na czarno, dwa miesiące miałem umowę na najniższą krajową. Zostałem oszukany na wynagrodzeniu. Razem ze mną zwolniło się około 7 osób. Nie polecam tej firmy, pracodawca jest nieuczciwy.

malutka74

witam. mam nadzieję że ktoś to przeczyta. czy firma perfekt Robert Nadolski ma powiązanie z firmą Ergo Budowa Barbara Nadolska ?

Zdzich

Stary, też pracowałem w wakacje. I chyba Cię kojarzę, nie wyleciałeś przypadkiem za picie ... ?

Damian

Perfekt Firma Budowlana Robert Nadolski- Przede wszystkim niska jakość materiałów z których korzystają. W tej firmie pracują ludzie którzy nie mają pojęcia o budowie,a nadto spożywają alkohol w godzinach pracy. Nieodpowiedzialność, niewypłacanie na czas wynagrodzenia. BRAK PRZESTRZEGANIA PRZEPISÓW BHP. Jednym słowem , byle szybko zrobić i szybko wziąć pieniądz :) Zdecydowanie nie polecam. Pracowałem w wakacje i aż serce boli jak się widzi tą fuszerke

Zostaw opinię o Perfekt Firma Budowlana Robert Nadolski - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfekt Firma Budowlana Robert Nadolski