Opinie o Grabowski Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grabowski Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grabowski Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grabowski Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane w Mielec

Andrzej Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Wziął zaliczkę na wykonanie usługi i tyle go widziałem. Po kilku próbach kontaktu zablokował mnie. Ma ktoś jakiś namiar na tego (usunięte przez administratora)

Z tego co widzę jeden ze wspólników jeszcze narzekał dwa lata temu na wykonywane przez firmę prace. Podobno pełno reklamacji i poprawek. Do teraz te usługi tak wyglądają? Pracownicy muszą serio wprowadzać dużo poprawek? Macie za to jakoś ekstra płacone czy to są wasze błędy?

Klient Nowy wpis
@Monika

(usunięte przez administratora) i pijak, fuszerka i nigdy nie skończone. Takich to do kamieniołomu żeby nauczyli się pracować

Monika Nowy wpis
@Klient

No takiej odpowiedzi to się nie spodziewałam. Kiedy Pan korzystał z usług tego Pana?

Gabrys Nowy wpis
@Klient

A ode mnie wzial kase na zrobienie domku i zniknal.Sprawa w Sądzie.Mieszkal pod Mielcem i przeprowadzil sie myslac ze urwie w ten sposob kontakt ale niestety nie udalo sie. (usunięte przez administratora)

Wspólnik

Pilnujcie tego Pana prze cały okres budowy .. Wykonanie prac poniżej wszelkich norm,same reklamacje i poprawki

pytajacy
@Wspólnik

potrzebuje kontaktu do tego pana

@pytajacy

A nie udało Ci się znaleźć gdzieś kontaktu w interecie? Na pewno numer gdzieś podają. A co w sumie się stało, że tak potrzebujesz kontaktu? Chcesz skorzystać z usługi czy wręcz przeciwnie?

Ilona

Poważnie są jakieś problemy z płatnościami? Polecali znajomemu zatrudnienie, a ja z ciekawości zaczęłam szukać opinii i proszę bardzo - takie zarzuty. Powiedzcie proszę czy faktycznie dalej się zdarzają jakieś krętactwa z wypłatą po stronie pracodawcy.

Brałeś udział w rekrutacji do Grabowski Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec

Wiecie coś nowego o pracy w firmie Grabowski Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane w miejscowości Mielec? Zastawiamy się jak to jest z stażem u nich? Przydałaby się jakaś wieści od Was na ten temat.

Tak wiemy , (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze, zmienia pracowników i im nie płaci, jakoś od 1 do 10 to poniżej 1 nie polecam

Paula

Kiedyś tego pana znałam to dobrze dbał o swoich pracowników.

@Paula

Dbał tak że setki ludzi (usunięte przez administratora) na pieniądze, nie płacił wogólę, ciągle był pijany, a klientom współczuję wykonania prac

Zostaw merytoryczną opinię o Grabowski Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane - Mielec

• Jak się pracuje w Grabowski Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Grabowski Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grabowski Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane?

Grabowski Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane
  • Pastelowa 8