Opinie o Pawlukanis Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Produkcyjne Palwod Export-Import w Gołdap

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pawlukanis Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Produkcyjne Palwod Export-Import. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pawlukanis Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Produkcyjne Palwod Export-Import o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pawlukanis Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Produkcyjne Palwod Export-Import w Gołdap

Administrator Nowy wpis

W Olecko Pawlukanis Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Produkcyjne Palwod Export-Import prowadzi rekrutację na stanowisko operator koparko ładowarki. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Radek Nowy wpis

Nikt normalny kto ma jakikolwiek szacunek do siebie nie pójdzie tam pracować toksyczna atmosfera , można pójść na miesiąc ,może dwa prześlizgnąć się to wszystko . Nie sądzę żeby ktoś odpowiedział na ogłoszenie no chyba że jacyś małolaci świeżo po uprawnieniach którzy potrzebują zdobyć doświadczenie.

Agata

Nadgodziny w firmie nadal są nie wypłacane i robi się za darmo ? może coś się zmieniło przez te parę kat i ktoś się zabrał za ten temat, w końcu w miesiącu robi się z tego ładna ilość ?

@Agata

Nie ,nie ,nie , Niestety nadal trzeba poświęcać swój czas dla dobra szefostwa wstawać przed 5 żeby być przed 6 no bo przecież płatne od 7 . Za szybko też nie wrócisz bo mocher siedzi na górze i obserwuje kto o której wraca i rano już znów kazanie . Dlaczego tak szybko, dlaczego tak mało , dlaczego jestem biedny chociaż mam nowego Mercedesa....... A w ramach rozrywki jeżdżę sobie postrzelać do zwierzyny..... Nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni pracownicy typowe cioty nikt nie potrafi się postawić ( no ale sam nic nie zrobisz) nie dość że Jarek nas (usunięte przez administratora) to i chlebodawca też. No ale takie życie przecież na nasze miejsce jest 10 a teraz nawet operatorów potrzebują bo już nikt nie chce robić za pół darmo. Naiwniacy w Gołdapi i okolicach chyba już się pokończyli..... Naprawdę nie polecam zbliża się wiosna i też stąd zawijam.

Ziutek
@Bolek i Lolek

Oooo widać Galwieciaki się napili u Gala i żale wylewają pod sklepem Siedzą u Prezesa w kieszeni i plączą bo im tak źle haha Do roboty gady! łzy wycierać i ośka

@Ziutek

Czyli według Ciebie to co napisał to taka średnia prawda jest czy z czego się tak śmiejesz?

@Bolek i Lolek

Witam. Co do wypowiedzi zgadzam się tu w 100%. Omijajcie szerokim łukiem bo szkoda zdrowia i nerwów. Pójdziesz jako operator to wysrają Ci 24/25 zł/h i myślą że Boga za stopy złapiesz ,a jak wiadomo tak nie jest. Jesteś dobry póki się nie odezwiesz i nie upomnisz o swoje. . Ci którzy nie byli CIEPLI i upomnieli się o swoje to już nie pracują..... Cała reszta oczy i uszy no to wiadomo przydupasy,a bo to w sobotę busika wezmę ,a to maszynę potrzeba ,a to coś tam zwykły pracownik nie może liczyć na taką pomoc od firmy ale ucho i oko zawsze ....

Romek
@Ziutek

Galwieciaki hmmm no najlepsze operatory.... He a jakie filozofy uuuuaaa no nie pogadasz nawet bo ja jestem z Galwieć i jestem najmądrzejszy i wiem najlepiej , aha no i odchodzę z firmy już z 10 lat i odejść nie mogę o takie to galwieciowskie operatory oderwane od dzinlingów i kuflowego.... Obsmarkane pod sklepem siedzą.... Ale są bambrami bo robią w palwodzie ????????????????????

@pracownik

Czyli Twoim zdaniem już wszyscy rezolutni stąd odeszli, a pozostałym warunki odpowiadają i mogą sobie tak pracować? Bo jeśli tak to chyba sytuacja się tutaj już ustabilizowała w miarę i dla ludzi jest tu teoretycznie dobrze?

@Monika

Tak sytuacja się ustabilizowała zostali tylko donosiciele,oczy ,uszy i konfidenci. Cała reszta która miała jakąś godność i szacunek do siebie to odeszli już dawno. Zostali tylko Ci którym pasuje praca za pół darmo i którzy nie mają godności i szacunku do samych siebie jak i również nie potrafią odejść bo doskonale wiedzą że w innej firmie sobie nie poradzą bo poprostu ludzie ich zjedzą.....

Monika Nowy wpis
@pracownik

Dobra, to chyba było najgorsze podsumowanie jakie kiedykolwiek widziałam. :/ W sumie dziwię się, że żadna z tych osób, które tu wymieniasz w żaden sposób nie odniesie się do tego co tu piszesz. Bo ciekawe jak oni właściwie widzą tę firmę ze swojej perspektywy?

@pracownik Nowy wpis
@Monika

Droga Moniko . Jak wspominałem wcześniej zostali tam ludzie którzy ,są już blisko emerytury więc nooo trzeba ich dotrzymać do tej emerytury....... Reszta no sami donosiciele i krzykacze. Niektóre osoby można by powiedzieć , że żądzą szefostwem bo "bo coś tam niby umiem" więc jestem pan ,a Tobie panie szefie jak się nie podoba to rób sam ,noo a że nie ma komu robić to szef udaje że jest wszystko ok i jakoś to się toczy z dnia na dzień....... Naprawdę nie jestem nikomu wrogiem ale do póki żyje stary szef i jest tam banda tych przedemerytalnych nieudaczników to tam naprawdę nie ma czego szukać. Nikt nic się nie odezwie bo każdy jest zastraszony i praktyczne każdy jest zapożyczony u szefa więc prosty temat szef mnie nie zwolni bo jestem jego dłużnikiem ,a więc mam pewną pracę ????????????????????. Pozdrawiam

Alone

Zdecydowanie nie polecam.

Mniam

Lepszej firmy na terenie Gołdapi nie widziałem.????

@Mniam

Chyba sam właściciel to napisał ???????????????? albo jakieś oko i ucho ......

Pawlukanis Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Produkcyjne Palwod Export-Import prowadziła rekrutację na stanowisko Zatrudnię inżyniera budowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Pracowałem tam kilka sezonów . Firma jako firma całkiem spoko, godziny pracy w sumie nie najgorsze gdyby płacili za to wszystko było by ok . A tak trzeba być przed 6 rano bo od 7 płatne tyrasz do 17 a wracasz 18:30/19:00 oczywiście te 3 godziny dziennie za free DLA SZEFA ????. Ważna informacja (usunięte przez administratora) są na miejscu już o 5:10 rano przed szefem żeby zdać relację i konkretne strzelić z ucha. Szef bez obrazy ale typowy PGR. Dobrze mają tylko operatorzy i brygadziści ( niektórzy pracują prawie od początku maja po 5000zł netto a nie potrafią niwelować Mirosław W .) dobra kasa za spanie w busie.

X
@pracownik

Nie wiem kto tu się wypowiada ,ale wiem jedno ! Ktoś tu pisze całą prawdę w 100% !!!

Damian
@pracownik

Uuuuu no to nieźle ktoś pocisnoł he tzn ktoś tu napisał szczerą prawdę ,wypowiedź w 100%prawdziwa i szczera nic dodać nic ująć . Cała prawda o Palwod!!!! Szczerze nie polecam jedyne co mogę powiedzieć to omijajcie to miejsce szerokim łukiem bo szkoda waszych nerwów i siły. Nie pozdrawiam pseudo brygadzistów ,konfidentów i sprzedawczyków co donoszą prezesowi .

@pracownik

Tu jest napisana szczera prawda!!!!

Wiktoria

Widze, że macie tutaj nie za dobre zdanie na temat pracy w tym miejscu. Chyba chodzi najbardziej o atmosfere. Zwracaliście się z tym tematem o pomoc do kogoś z przełożonych? Czasami wystarczy jedynie porozmawiać, a wszystko może wrócić do normy! Dajcie koniecznie znać

@Wiktoria

Kobieto co Ty chcesz tam zmienić....???? Szef jest jaki jest każdy wie ,każdy zna , atmosfera była ,jest i zawsze będzie ciężka. Zdanie zwykłego pracownika od szpadla zupełnie się tam nie liczy " jak się nie podoba to możesz iść na Twoje miejsce mam 10 tak zawsze było. Liczy się zdanie Mirosława W i jeszcze kilku osób które regularnie donoszą i sprzedają chłopaków np: Adam R oko i ucho młodego prezesa. Do póki nie zmieni się szef i " kadra brygadzistów od siedmiu boleści" to tam zawsze będzie panowała patologia społeczna. Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem.

Hej, jakiej umowy można się spodziewać w Pawlukanis Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Produkcyjne Palwod Export-Import? Chciałabym ustalić czy jest szansa na umowę o pracę na czas nieokreślony. Wiele osób w obecnych czasach szuka miejsca, w którym może liczyć na stabilne zatrudnienie. Czy tak właśnie jest w tej firmie?

@Karolina

Lepiej poszukaj pracy gdzieś w innym miejscu. To dla Twojego dobra.

Alicja

Jaka jest mniej więcej średnia wieku w firmie?

@Alicja

Średnia to 45+/50+ same oczy i uszy prezesa. Reszta to banda dopalaczy po gimnazjum

Bogumił

Jakie nastroje panują w firmie od momentu kiedy ogłoszono pandemię?

Dipsy

Bardzo dobra firma polecam. Praca pon-pt po 10h. Weekendy wolne. Urlopy w lato po 2 tyg . Nikt się nie czepia. Atmosfera pracy przyjemna. Jeżeli chodzi o firmy z Gołdapi palwod polecam definitywnie.

@anonim a sam się zwolniłeś czy Cię zwolnili? Pozdrawiam.

Witam. Zgadzam się w pełni z wypowiedzią "PRACOWNIK". Pracowałem tam jako kierowca kilka sezonów i przyznam rację panuje tam patologia. Kierowcy w wolnej chwili noszą kostkę albo biegają z grabiami jesteś wykorzystany w 100%. Po 10 godzinach pracy czujesz się jak byś robił dwie doby pod rząd bez przerwy. Zawsze źle, zawsze za mało, zawsze za wolno, a na koniec miesiąca wypłaci 2000 tysiące złotych i mówi Ci prosto w twarz patrz jak dużo u mnie zarobiłeś - żałosne. Nie pozdrawiam Mirosława W. Ps nauczyłeś się niwelować???? Czy nadal jedziesz z poziomicy i metrówki???

Zostaw merytoryczną opinię o Pawlukanis Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Produkcyjne Palwod Export-Import - Gołdap

• Jak się pracuje w Pawlukanis Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Produkcyjne Palwod Export-Import?

Zobacz opinie na temat firmy Pawlukanis Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Produkcyjne Palwod Export-Import tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawlukanis Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Produkcyjne Palwod Export-Import?

• Suwalska 16
    19-500 Gołdap