Gwiazda Auto Salon Rafał Gwiazda

Radlin

Gwiazda Auto Salon Rafał Gwiazda

Opinie o Gwiazda Auto Salon Rafał Gwiazda

Janek

Jeśli firma stosowałaby niedozwolone praktyki to z pewnością wiedziałyby o tym odpowiednie służby. Myślę, że konkurencja inspiruje

Adi

(usunięte przez administratora) sprzedają auta z lewymi papierami i udają uczciwych pożal się Boże obywateli NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM

Grzegorz

Konkurencja wspomaga piszących??

Xxx

Zlodziej, klamca i tyle nie polecam. Sprzedaje niesprawne samochody klamco w koncu trafisz do wiezienia za to oszustwa!!

Marko

Kupilem auto z ukryta wada. Brak slow . Oszust i tyle!

Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Gwiazda Auto Salon Rafał Gwiazda ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Gwiazda Auto Salon Rafał Gwiazda - Radlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gwiazda Auto Salon Rafał Gwiazda