Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe

Radlin

Opinie o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe

Weronika

@Alfred, napisałeś, że aktualna sytuacja w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe nie jest najlepsza. Co, Twoim zdaniem zmieniło się w firmie na gorsze? Jaka atmosfera panuje w miejscu pracy? Mógłbyś przedstawić warunki zatrudnienia jakie pracodawca oferuje swoim pracownikom?

Alfred

Firma kiedys ok teraz to dno. Sami ukraincy i weekendy w budzie. (usunięte przez administratora) z nimi

Vito

Kołchoz jakich mało. Większość kierowców to UA - żadnej kultury w firmie. Dla spedytora kierowca to margines. Samochody OK.

Szukasz pracy?

Byly

Byla dobra firma z podkresleniem na BYLA.

Weronika

Zauważyłam tutaj dwie sprzeczne ze sobą opinie. @Sławek pisze o samochodzie służbowym, który dostał od Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe pierwszego dnia pracy, natomiast @Blabla nigdy nie słyszał o takiej sytuacji. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

bvgb

@Blabla on po prostu zapytał bo nie wie :P a czy szukają kogoś teraz do pracy z Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe? Prosze o informacje bo usilnie poszukuje zatrudnienia od kilku miesięcy... :/

Blabla

Stary co ty palisz? Pracowałem tam trochę ale czegoś takiego nie słyszałem.

Sławek

Firma bardzo pozytywnie podchodzi do pracownika, najbardziej podobało mi się to, że już pierwszego dnia dostałem samochód służbowy :D I jak tu ich nie polecać? :D

tak to wygkada
@Sławek 21.06.2012 13:50

dobre czasy juz sie skonczyly wszyscy co tam dlugo robili to odeszli lub sa na wypowiedzeniu teraz tam UA jest numero uno h...j nie firma a kasa pfff smieszna nie mowiac ze trzeba lojalke podpisac na ubezpieczenie auta sluzbowego TAK!! wlasnie jest

Pitbul
@tak to wygkada 04.08.2017 11:21

To poprostu trzeba mu zajrzeć i odzyskać swoje pieniądze, bo przecież daje całe ubezpieczenie w koszty

Zostaw opinię o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe - Radlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe