Opinie o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe w Radlin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe w Radlin

Ciekawy

A jaka atmosfera w ksiegowosci, bo szukaja ksiegowej i glownej? Warto wyslac cv?

Aneczka
@Xyz

To jest jakaś okrojona rekrutacja, że nie sprawdzają konkretnie tych nowych osób, czy sobie poradzą? Czy może brakuje wdrożenia na stanowisko?

Хитрый Дмитрий

Kierownik : kierowco! Pamiętaj aby prowadzić pojazd zgodnie z zasadami Eco driving. Praca i zużycie paliwa przez twój pojazd są cały czas monitorowane. W razie nadmiernego zużycia paliwa wprowadzimy sztywne normy spalania.

Xyz

A może potrącili za mandat, który otrzymał kierowca za swoje wykroczenie?

Widziałem na stronie firmy, że zatrudniają pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy w formie telepracy. Niestety nie ma już możliwości zobaczenia pełnego ogłoszenia ( a w tym obowiązków ). Ktoś wie, czy nadal można przesyłać do firmy swoje CV, skoro informacja nie zniknęła ze strony głównej? Może ktoś będzie pamiętał jakiego stanowiska dotyczyła telepraca.

Olka Nowy wpis

Jestem zdecydowana na pracę w tym miejscu jako spedytor, choć przede mną już kilka osób pytało o ten etat i tak na prawdę nic nie wiadomo. Ja odniosłam się głównie do starego ogłoszenia, sprzed 2 lat. Wtedy zarobki był dosyć rozbieżne bo 3.5-7 k, a to spore różnice. Jak teraz wygląda pensja? Teraz też jest szansa dostać umowę o pracę od początku?

Xyz1 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Witam , czy firma przyjmuje do pracy kierowców w podwójnej obsadzie tylko na amazon ? Posiadamy doświadczenie w pracy w fimie ktora jezdzi tylko na amazony (3lata i 10 miesiecy ) Jak wychodzi z wynagrodzeniem i jaki system pracy jest w tej firmie , jaka panuje atmosfera , i czy jest szansa na przypisane auto do teamu ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Sachs

380 złotych na plandece w pojedynkę. 420 Amazon w podwójnej obsadzie.

Nuru
@Sachs

380 na plandece to słabiutko, dziś standard 450-500dniowki,chyba że zależy to od umiejętności i pochodzenia

@Sachs

A tu się jeździ tylko w pojedynkę nie ma szans na podwójną obsadę? Te kwoty, o których tu piszecie to są na rękę podane?

Czy po rozmowie w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Mania
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy przyjmowane są teraz podwojne obsady? Z góry dziękuję za odpowiedź @pracodawca

Razor

Firma porządną kiedyś, teraz sami patrioci z Unii Arabskiej. Kierowcy sami się przyznają, że mają kupione kwity i nigdy w ciężarówce nie siedzieli. Dzisiaj tj. 25.01.24 na 190- tym kierunku Hannower jeden był tak ambitny dyskutując z pilotem, że szuflady nie ma + obydwie lampy + lusterko ma do wymiany + zawinęła go policja. Ot Sachs Trans.

Arek
@Razor

przyjmują świeżakow na pojedynczą obsadę czy trzeba na podwójnej,jak mam z kimś jeździć to mi się odechciewa

@Razor

A jak to potem wpływa na ich pracę, długo pracują tak bez umiejętności czy szefostwo potem ich zwalnia? Co w ogóle w takim przypadku się dzieje jak kierowca ma kolizję albo wypadek? Musi część kosztów pokrywać ze swojej kieszeni?

Ktoś przede mną interesował się już stanowiskiem spedytora ale zostało to pozostawione bez echa. Pisaliście o rotacji, szukam stabilnej pracy gdzie mógłbym troszkę osiąść, inni pisali na temat zapotrzebowania pracowników jako o rozwoju firmy. Co do mojej stabilności, po jakim czasie mógłbym dostać od firmy umowę o pracę na czas nieokreślony? Widełki na przestrzeni lat ze starego ogłoszenia 3,5-7 tyś się zmieniły, ktoś wie ile jest aktualnie?

Jak jest z pakietem medycznym w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe? Można dołączyć rodzinę?

Malwina

Ale to na poważnie, czy jakiś żart? Każdy pracownik faktycznie musi taką wizyte odbyć? I pracodawca dostaje jakiś kwit? Jakiś opis tej wizyty? Czy tylko info, że dana osoba była na wizycie u lekarza takiego? A jak ktoś nie zrobi, to jest zwalniany czy jakoś inaczej zmuszany do tego?

Na jakie zarobki może liczyć spedytor międzynarodowy? Mogą być widełki :)

@Zainteresowany

Fajnie, też jestem zainteresowana taką posadą. Kasa ważna sprawa, ale wiecie jakie jązyki obce trzeba znać? Czy taki standardowy angielski b2 wystarczy, czy trzeba jeszcze inne języki znać? Jak sie zna np. francuski b2 to jest to bonus i za tym idzie lepsza pensja?

Андрiй

Для тих хто ще не вміє їздити - нормальна фірма, навчишся тут. За пошкодження не штрафують. За паливо не вищитують. Одна неділя навчання, три неділі стажування з таким самим новачком. Машини від 1 до 300.000км. начепи бувають різні . Приблизно машин 350 штук. Беруть всіх без розбору. В основному українці. Страховка працює Зарплата 65 евро за календарний день (1950 місяць) без жодних затримок. Диспозитори є різні . Але в основному ніхто не ганяє, ні чого не змушує, робота робиться без поспіху. Возять все крім харчових продуктів Газувки і дизелі.

@Андрiй

Nie wszystko rozumiem, ale zdaje się jedno ze zdań mówi, że kierowców przyjmują jak leci (zwłaszcza Ukraińców). Prawda to? Na stronie jest tylko oferta dla głównej księgowej. Może kierowcy są poszukiwani "pocztą pantoflową"? Wymagane jest doświadczenie czy ktoś ze świeżo wyrobionym prawem jazdy na ciężarówki też może się zgłaszac ( zakładam, że do przyuczenia).?

Ciekawy

Bożena
@Ciekawy

Wysłać to raczej nigdy nie zaszkodzi, pytanie czego tak właściwie oczekujesz?

Bozena
@Ciekawy

Co dwa lata tam się księgowe zmieniaj

Bożena
@Bozena

A skąd tego typu cykliczność? Bo jakby nie patrzeć ani to jak ucieczka nie wygląda ani jak specjalnie przywiązanie, więc czemu akurat co 2?

Lola
@Ciekawy

Teraz znów szukają księgowej. Taka rotacja czy aż taki rozwój firmy ze potrzebne kolejne osoby? Jak atmosfera w księgowości? Jakie zarobki ?

xyz
@Ciekawy

Zła atmosfera w miejscu pracy - nie polecam - to jest firma gdzie ludzie przychodzą głównie zrobić trochę doświadczenia i odejśc na lepsze stanowiska, z dobrą pensją i szacunkiem do pracownika.

@xyz

Czemu uważasz że atmosfera jest zła? Taki charakter pracy po prostu, że jest stresująco czy chodzi o jakieś relacje między ludźmi? A pensja tu jaka skoro uważasz ze gdzie indziej jest dobra?

@Lola

Jedno i drugie. Nie dość, że firma się rozrasta i potrzebne są nowe osoby do pracy, to rotacja spowodowana chociażby tym, że nie wszystkie nowe osoby się sprawdzają, albo po prostu odejściem na L4 - zespół jest młody (if you know what i mean).

Aneczka
@Xyz

Хитрый Дмитрий

Mirek
@Хитрый Дмитрий

Wprowadzili te normy spalania, o których pisałeś? I jak się finansowo wychodzi na jeździe dla nich? Chodzi mi o wynagrodzenie miesięczne, na rękę, z uwzględnieniem ewentualnych jakiś potrąceń, gdyby tu takie stosowali?

Zigi

500 zł Ci z pensji odjęto? To z powodu tych norm spalania o których wcześniej pisano? Jest to jakoś spisane w regulamin, czy wpisane w umowę o pracę, żeby człowiek wiedział na czym stoi?

Xyz

A może potrącili za mandat, który otrzymał kierowca za swoje wykroczenie?

Ile jest zmian w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

xyz

Oni kiedykolwiek mieli socjal ?? Po za dodatkowym ubezpieczeniem, który płacił pracownik to nie kojarzę aby coś było - a w firmie się pracowało prawie 2 lata.

@xyz

A poza socjalem coś było? Chodzi mi o jakiś system premiowy albo coś takiego co motywowałoby do pracy? Albo regularne szkolenia może?

Emilia
@xyz

A przez te dwa lata pracy jakieś pozytywy z pracy tutaj były? Czytałam trochę, że brak tutaj szacunku do pracowników. Coś się zmieniło w tej kwestii obecnie, ktoś wie? Skoro dużo osób czuło się źle traktowanych to zgłaszaliscie to gdzieś?

Obywatel

Ta firma Sachs trans to nie respektuje niczego poza własnym ego i nosem... Ludzie wysyłają listy do tej firmy które są potrzebne do roznych instytucji a firma Sachs trans to ma gdzieś.... Nie polecam tej firmy.... Mijać z daleka szerokim łukiem..

Natalia

Zdarza się jeszcze czasem, że jest wolny wakat na przedstawiciela handlowego? Dawno nie widziałam tutaj ogłoszenia, a były kiedyś. Zastanawiam się, jak ta praca wygląda. Pracuje się głównie w terenie? Można wykonywać obowiązki z domu?

Edward

Znalazłem na stronie firmy informację, że otwarci są na zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Piszą o dopasowaniu się do umiejętności i możliwości kandydata oraz możliwości telepracy. Ile takich osób znalazło już u nich zatrudnienie i czym mógłbym się tu zajmować w przypadku braku doświadczenia w branży TSL? Jak może przebiegać szkolenie i co za umowę oraz stawkę bym otrzymał?

Byly

Podobno jest nowy kierownik transportu??? Pan Andrzej??? Jaka opinia o nim bo w eko narobił układzików sobie????????????

Fred
@Byly

Zapytaj Pana Andrzeja o temat pewien serwis z Opola, do którego już eko nie jeździ a Pan Andrzej z tego powodu nie pracuje w eko

Eko
@Byly

Pan Andrzej były kierowca podobno na Rosję jezdzil????????????????????????chlip niema pojęcia która granicą na tą Rosję jechać. Były nauczyciel w-fu????????????????????

Alicja
@Eko

To nie dali mu nawigacji? Sprawdzali jego wiedzę i umiejętności przed wyjazdem, nie mówiąc już przed zatrudnieniem? A co ma do pracy tutaj były zawód?

erex

Firma piar ma świetny, i na tym się kończy ich świetność. Niestety nie mozna pozwolic sie tak traktowac ...spedytorzy w wiekszości mlodzi ludzie którzy po 5 latach pracy ''myslą ''ze maja pojecie o transporcie niestety troche kiepsko im to wychodzi. Przede wszystkim ta młodziez nie ma szacunku albo to taka polityka firmy.

Łukasz
@erex

Czym się ten brak szacunku objawia? Jakieś przykłady podasz?

Hejo. Rozglądam się za nową robotą, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Sądzę, że dowiem się więcej o firmach z Radlina. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Andrzej

Judyta
@Andrzej

Dzień dobry Andrzeju. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to rekomenduję firmę Dayco z Tych. Pracownicy (wiem to od kuzyna, który jest tam zatrudniony) planują posiłki na cały tydzień przez aplikację, a restaurator przywozi je 5 minut przed przerwą. Ten system to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z kartami sportowymi. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Judyta.

Adrej
@Andrzej

Nie polecam. Firma nie dobra. Bardzo źle traktują.

Daro
@Andrzej

Jeśli za kierowcę to odpuść sobie. W tym tygodniu nawet Sachs trans girteka wyprzedzała. Takie chore oszczędności. Chyba lichutko tam już jest finansowo. Efekty zaniżania frachtow

Rozczarowany
@Andrzej

Firma to wielka (usunięte przez administratora) gnębiony Polak a kupujących i pierwsze jazdy na zestawach Ukraińców witają jak bohaterów. . Ukraincy to większości niebieskie ptaki. Gardzą Polakami chyba ze maja6interes a Polak jest potrzebny to do (usunięte przez administratora) bez mydła wchodzą. (usunięte przez administratora)mobiguja kierowców a to ty ze przekroczył 80 albo wyjechał z trasy unich zkorytar,a. A pastwia się nad kierowcami obniżali szybkos jako jedyni na mniej niż 80km/h. Najwolnieszy przewoznik tylko maja szanse z rowerami i pies,ymj. Ciotowa firma SACHS (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) NOWY SZYLD FIRMY

Grażyna
@Adrej

Pracowników bardzo źle traktują? W jaki sposób? Co robią takiego?

Zostaw merytoryczną opinię o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe - Radlin

• Jak się pracuje w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe