Opinie o Acrea w Łomianki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Acrea. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Acrea o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acrea w Łomianki

co wy p.... Jak uczciwie pracujesz to nie znam nikogo kto by narzekał. Pracuję już ponad trzy lata i to moje najlepsze, dotychczasowe doświadczenie. Jak ktoś woli się ujarać i zalać robaka to wszędzie będzie nieszczęśliwy :)

misio

jaja jak berety pensie licza jak chcą,nadgodziny pfff nie płatne. weekendy pff płatne jak zwykły dzień.delegacje pfff zero dodatku człowiek nie wie za co robi

Umowy zlecenia a nie o dzieło. Do tego brak stawki na papierze. I zarejestrowany człowiek na 200 zł. To naprawdę takie dobre?

Ha. Ta firma to porażka. Zadowolony będzie pracownik który robi od samego początku bo reszta to ma przesrane. Nie liczcie na konkretną umowę nawet jeśli chodzi o zlecenie. Może do ręki dostajesz dobry hajs ale co z tego jak z taką umowa nie masz ani kredytu ani emerytury. Dobre dla tych co na niczym im nie zależy lub dorabiaja czy gdzie indziej nie mogą pracować. Ja się z nimi pożegnalem i jestem zadowolony. Omijajcie szerokim łukiem. A Lukasz ty to chyba nie źle koło dupy kierownictwo latasz jeśli takie głupoty wypisujesz bo w pracy to co innego mówiłeś. Pozdro

Czy kandydat na stanowisko Stolarz - Montażysta w firmie Acrea ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
pawii

Franek prosze cie jaka zadowolona wiekszosc.zycze powodzenia w dostaniu etatu w tej firmie i zobaczysz jak szybko sie przekonasz ze ta firma to nieporozumienie

Łukasz

E tam! Piep...cie bzdury. Widzę po wcześniejszych wpisach że narzekają ci co wszędzie będą narzekać i zawsze czują się poszkodowani. Ci którym się wydaje że za mieszanie w betoniarce powinni dostawać tyle co inżynier. Niestety dzisiaj się płaci za umiejętności i szybkość przyswajania wiedzy. Ja nie narzekam, robię swoje. Dostaję dobrą pensję i dogaduję się z chłopakami. Wystarczy skupić się na pracy, proste

poldii

Witam!typowy wyzysk.Szarak nigdy nie wie ile zarobi ani stawka godzinowa,ani pensja stała zagadkowa premia zalezna od humoru Pana O.

pancio

Witam. Firma jak firma kokosów nie ma ale jedyny błąd to że tam nie ma z kim robic z całej ekipy ze 4 znają sie na zeczy a i tak są nie doceniani,praca ciekawa,ciekawe czemu kasowane są wpisy,niech ludzie widza

corianowsky

zdecydowanie nie polecam

Klient

Radze unikać i pluć w ich stronę, firma że istnieje to(usunięte przez administratora)Niesłowny i niekompetentny zespół.

Waldek

[usunięte przez moderatora] musi mieć dobre układy,ciekawe czy sam wybierał które wpisy mają być usunięte około dziesięciu wpisów negatywnych wyparowało.Nie polecam pracy w firmie ACREA .

mniej zdziwiony

Zdziwiony, usunięto trochę więcej wpisów..Szanowny[usunięte przez moderatora] ma kompleksy, boi się krytyki i tyle. Jak się jest takim krętaczem to nic dziwnego!!! A jego powtarzające się od kilku lat teksty w ogłoszeniach są żenujące " niekwestionowany lider na rynku" a to dobre !! raczej niekwestionowany partacz i bajkopisarz!!!

acrea

JA.nie zgadzam sie z tymi klamstwami . firma jest doswiadczona i produkuje najlepszą jakość , a warunki pracy są przyzwoite pod warunkiem że każdy za sobą ogarnie. jeśli się zaangażujesz to masz pewną prace i niezłą kase . wiedza i chęć do pracy , oraz zdobywanie doświadczenia to podstawa aby do czegoś w życiu dojść i robić coś naprawde dobrze. Pracuje w tej firmie od dawna i mam największą wiedze o zasadach i obowiązkach FIRMA CAŁY CZAS SIĘ ROZWIJA POMIMO LUDZI KTÓRZY SĄ TAK ZWANYMI SZKODNIKAMI POZDRAWIAM.

qsco
@acrea

Ale chrzanisz..............! Co do atmosfery pracy 5/6 pkt (plac/produkcja 4/6, biuro 5,5/6) co do zarobków 2/6pkt (małooooooooooooooooo!!! - pensja na produkcji/placu na poziomie 180-200zł brutto, nawet po kilku latach, biuro -np. handlowcy 2100-2300zł netto już z premią uznaniową....) wypłacalność - w pełni wypłacalna firma, płacą na czas... -+ premia roczna + premia uznaniowa (niewielka...) + wczasy pod gr.

(usunięte przez administratora)ą (podpisuje się,że nie będzie się rościło żadnych odszkodowań) tylko można zarobić w miarę, ale naprawdę nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Acrea - Łomianki

• Jak się pracuje w Acrea?

Zobacz opinie na temat firmy Acrea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Acrea