Silhouette DCD Marek Moroz

Jelenia góra

Opinie o Silhouette DCD Marek Moroz

mrk

To co obiecuja na rozmowie kwalifikacyjnej nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Obiecuja premie i prowizje, a potem okazuje się, ze jest przewidziana po "okresie probnym", ktory nie nastepuje. Szefowa w jednym z punktow oczywiscie do ostatniego dnia twierdziła, ze nastąpi przedłuzenie. Ja osobiscie dopiero w ostatnim dniu pracy usłyszalam "nie przedłuzamy umowy, idziesz dzisiaj na urlop"... żałosne. Ostatnia wypłata przychodzi jakas niepełna (tak było w moim przypadku). Ogolnie to szkoda czasu...

Firma jest poprostu niefair.

Zostaw opinię o Silhouette DCD Marek Moroz - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silhouette DCD Marek Moroz