Biuro Nieruchomości Stępień

Jelenia góra

Opinie o Biuro Nieruchomości Stępień

Matylda

Sądzę, że w takiej firmie nie pracują analfabeci i z pewnością potrafią czytać. Zbytecznie niektórzy stawiają firmę w złym świetle.

Karolina

Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie Biuro Nieruchomości Stępień? Czy coś się zmieniło? Jakie są warunki pracy? Podzieli się ktoś swoimi doświadczeniami w firmie i swoją opinią na temat pracodawcy? Wasze opinie są ważne dla osób nowo zatrudniających się.

xd

UWAGA na to co wam daja do podpisania NIE POLECAM .... ZALICZKĘ CHCĄ TRZYMAĆ U SIEBIE ZAMIAST DAĆ SPRZEDAJĄCEMU ZIEMIĘ TAK JAK W MOIM PRZYPADKU PODSUWAJĄ DO PODPISANIE DOKUMENT Z KTÓREGO WYNIKA , ŻE JAK KLIENT ZREZYGNUJE TO W RAMACH STAREJ UMOWY WSZYSTKIE JAJ ELEMENTY PRZECHODZĄ NA NASTĘPNEGO KLIENTA . NIE POLECAM

amk

Myślę, że na spokojnie @fox, bo równie dobrze dbają o relacje jak i atmosfera w firmie.

kasia.sz

Ja bardzo polecam pracę w tym biurze, sama próbowałam, niestety w złym momencie swojego życia. Może kiedyś jeszcze jak będzie okazja to kto wie... Wszystkie zasady są jasne od początku, perspektywa na prawdę ciekawej i rozwojowej pracy. Trzeba mieć tylko i aż dużo determinacji, wytrwałości i wiary w siebie.

Sluchajcie, ja w tym biurze pracowalem kilka lat. Z tym co piszecie powyzej zgodze sie i musze pewne rzeczy sprostowac. jasne, jedziesz na prowizji, ale jak jestes dobry to zarabiasz wiecej niz kierownik banku, jak jestes slaby to zarabiasz tyle co w kiosku ruchu. zarobki zaleza od Ciebie i Twoich wynikow. Nikt nikogo nie kroi, trafi Ci sie klient na dom za 3mln i go daj Boze sprzedasz, zarobek jest Twoj, nikt nikogo nie oszukuje. ani szef ciebie ani biuro klientow. umowmy sie, ale to na dluzsza mete by nie dzialalo. a to jednak jest najwieksze biuro obecnie na rynku, ktore zatrudnia najwieksza ilosc pracownikow i tez jest najdluzej na rynku. przypadek? po prostu jest dobry mechanizm i dziala. jest wiele osob w biurze ktore pracuja 5-10 lat i nawet ponad i nie narzekaja, nawet nie wyobrazaja sobie pojscia do innej firmy. chyba ze masz jakis pomysl na siebie to wtedy idziesz i to robisz, tak jak ja (na marginesie). Co do atmosfery mysle ze jest dobra, oczywiscie czasem ktos gdzies z kims nie koniecznie przypadnie sobie do gustu ale to chyba normalne jest, jesli jest sie aktywnym i czasem nie wstydzi poprosic o pomoc to sobie poradzi i zarobi, a stara ekipa mysle ze podpowie, pomoze. Szef jest ok, jak Ty jestes ok. jesli robisz cos nie tak jak to byc powinno to szybko zostaniesz naprostowany. jak to w kazdej firmie sa jakies zasady, jesli godzisz sie na nie i wspolgrasz, to jedziesz dalej, jesli zaczynasz mieszac - wypadasz z gry. dla klientow - to biuro naprawde dba o klienta. nikt nic nie wciska, bo przeciez koniec koncow to i tak klient wybiera a to tez nie jest bluzeczka za 100zl ze mozna "wcisnac", jednak czesto ludzie podejmuja decyzje jedna na cale zycie, nie da sie tego tak wcisnac. pozdrawiam

arek

To proszę zgłosić i nie wypisywać bzdur. I proszę pamiętać , że konkurencja nie polega na oczernianiu innych tylko na dostarczeniu dobrej, solidnej usługi. Pozdrawiamy konkurencję - Biuro Nieruchomości Stępień

skandal

Uważajcie na tę firmę! Pracownicy chcą za wszelką cenę upchnąć nieruchomość - nawet jeżeli oznacza to oszukanie klienta (i jeszcze wezmą za to grube pieniądze). Ja niestety miałem z firmą do czynienia 3 razy i 3 razy chcieli mnie oszukać!!! To już jest skandal i zamierzam zgłosić sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta.

Myszka

cóż tak ci się tylko wydawało. Telefon firmowy płacisz, paliwo twoje, samochód twój, umowa śmieciowa 1/4 etatu więc ani składek, ani niczego. kwota do wypłaty, nie jest wypłacana. Coś więcej chcesz wiedzieć? Zostaw namiar priv chętnie napiszę. opinie różne na fakt przeczytałam. Pisane pod dyktando szefa

Myszka

Kilka osób może jest i ok ale reszta to zastraszona, zmobingowana grupa. Szkoda słów, szkoda głównie kasy, która musisz włożyć a i tak za wiele w zamian nie dostaniesz. Popatrz po autach pracowników i wszystko jasne jak zarabiają. Stare rasowane ;) lumpy.

hihot

Chyba sobie jaja robisz pisząc taką opinię no chyba że to znów na polecenie szefa ; ) a do sprzedaży dodamy lipny voucher; ))))

jula

Chyba jaja sobie tobisz jakie 3mln takie prowizje to szef zbiera. Tacy klienci do biur nie chodza wola za plecami sie dogadac

jula

Prowizja ktora negocjuesz z klientem a potem i tak szef robi swoje i zabiera tyle ze dostajesz może 10 procent tego co obiecywal.

xxx, zgadzam się z Tobą w 100% Ta firma to jakaś porażka!!! Zatrudnienie na 1/4 etatu i nawet tego nie płacą! mało tego po takiej formie umowy nie należy się później żaden zasiłek, a pracy w tym zawodzie i tak nie znajdziesz bo każą podpisywać jakieś lojalki!!! Telefon, wizytówki i paliwo - za wszystko płacisz. Co do wspomnianej wcześniej pani pseudo dyrektor;-) to brak słów, mobbing to chyba za mało powiedziane! To co opowiada o byłych pracownikach w głowie się nie mieści...Ktoś kto zajmuje takie stanowisko w firmie powinien coś sobą reprezentować, niestety... Szef nie lepszy-pod dyktando Pani dyrektor...

xxx

Pracowałam w firmie bardzo krótko ale to co zobaczyłam wystarczyło i szybko uciekłam. To jakiś koszmar. Pracownicy oficjalnie zatrudnieni są na 1/4 etatu. Nikt nie wypłaca im nawet takiej pensji jak jest w dokumentach. Telefon ich oczywiście musisz opłacać sama, paliwo płacisz sama nawet za wizytówki kazali mi zapłacić. Pani dyrektor stosuje mobbing wypowiada się w sposób karygodny o byłych pracownikach i ich klientach. Szef udaje, że o niczym nie wie. Stara ekipa kradnie klientów młodym, którzy "i tak się przecież zwolnią". Mam zamiar zgłosić sprawę do PIP

szczepan

jeśli przyjdziesz do nich i obiecasz , że będziesz najlepszym sprzedawcą jakego mieli i rzeczywiście takim będziesz to żadne kwalifkiacje specjalnie nie będą ci potrzebne. Tak to jest w tej branży że nie liczy się do końca co masz w papierach a to jak potraifsz zagadać swojego klienta i to co potrafisz gościowi wcisnąć

agatafirlej

Polecam! Pani Dorota Banaszak, która zajmowała się naszą sprawą sprzedaży działki wykazała się pełnym profesjonalizmem, dzięki jej życzliwości udało się załatwić wszystko sprawnie, szybko i na odległość! Cierpliwie odpowiadała na każde pytania i wątpliwości. Stały kontakt za równo telefoniczny jak i przez internet. Polecam biuro w szczególności Panią Dorotę Banaszak!! Jeszcze raz bardzo dziękuję!! Pozdrawiam

Admin

Tak, są wolne miejsca :) (usunięte przez administratora)

Admin
@Admin 10.06.2014 11:11
Tak, są wolne miejsca :) (usunięte przez administratora)

Więcej informacji na stronie internetowej biura www stepien org pl w zakładce "Oferta Pracy" lub telefonicznie.

ktos

Masakra nawet nie próbuj

adam scotland

Kochani -kupno nieruchomosci poprzez biuro Stepien bylo dla mnie i chyba wszystkich zaangazowanych w moja sprawe przede wszystkim egzaminem . Przyjechalem z daleka bez jakiejkolwiek wiedzy na ten temat:) Czy nie jest fajnie miec swojego ,,aniola stroza,,? Ja trafilem na Pania Barbare Dobrowolska i ....mialem szczescie . Trzy dni zalatwialismy to co normalnie trwaloby 6 bawiac sie wzajemnie rozmowa i darzac sympatia . Idac do biura spodziewalem sie podejscia ,,urzedniczego,, czyli dzien dobry,kupno i do widzenia a tu jak dla mnie mily szok i eksplozja empatii,pomocy,zrozumienia i wyrozumialosci. Spodziewalem sie ,ze jestem jednym z wielu i czas przeznaczony dla mnie ma jakis limit przyzwoitosci....i znow nie mialem racji ,bo kupujac nieruchomosc Pani byla do mojej dyspozycji 7 dni i 24 godziny na dobe kosztem swojego prywatnego czasu pomagala zrobic mi to co zrobic powinienem sam.....Kupowalem nieruchomosc bez stresu,na spokojnie w milej atmosferze majac swiadomosc ,ze mam swojego mentora ,ktory sluzyl rada i podpowiedzia:) Choc kupilem juz cos czego szukalem 7 lat i tak skusze sie ,,pogrzebac,, czasami pomiedzy ofertami,,Stepien,, nieruchomosci . Kupic dzis nie jest trudno ,ale kupic cos bez pospiechu i w milej atmosferze zdaza sie juz rzadziej. Pozdrawiam ,,ekipe,, i obiecuje ,ze jeszcze sie spotkamy.Adam ze Szkocji

klient

Podajęstronę biura: www.stepien.org.pl Polecam.

klient

Bardzo dobre biuro, wyjątkowo dobrze zorganizowane. Pracownicy solidnie przygotowani do pracy. Polecam!

Zostaw opinię o Biuro Nieruchomości Stępień - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Nieruchomości Stępień