Noel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sklep Elżbieta i Grzegorz Nowiccy

Łęczyca

Opinie o Noel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sklep Elżbieta i Grzegorz Nowiccy

jucha

Pracować tam można tylko w akcie wielkiej desperacji. Szefowa wyzywa i znieważa pracowników a i oni między sobą się nie nawidzą i oto tam w tym wszystkim chodzi.Pensje to niezbędne minimum i zatrudnienie na umowe zlecenie lub jakąś część etatu. Reszta pod stołem wypłacana a szefowa każe opowiadać pracownicom jedna drugiej,że to premia. Mówie Wam to wielki cyrk i przedszkole!

Klara

Dziewczyny podskakują na dzwięk telefonu z biura. Dziekuję to nie dla mnie.

Lalunia

Traktowanie pracownika poniżej krytyki. Ciągłe poniżanie i lekceważenie. Nie polecam nikomu takich "szefów". Płaca głodowa.

Klara

Siedziba firmy jest w Łowiczu i posiadają ok 11 sklepów w innych miastach. Dopisuje bo to może i dla kogoś zainteresowanego będzie ważne.

Klara

Praca tutaj to tylko tak jeżeli brak czego innego kilka tygodni lub miesięcy na przetrwanie.

Barnaba

Praca dosłownie jakich wiele nic szczególnego. Wynagrodzenia na poziomie minimalnym a nawet poniżej. Trudno się doprosić o to co Ci się normalnie należy i bez żadnej łaski.

Klara

Dokładnie tak jest i potwierdzam to co wcześniej napisała koleżanka. Ja odeszłam bo to co obiecuje właścicielka to tylko puste słowa. Byłoby nienajgorzej,ale to traktowanie ludzi i te marne grosze......

załamka

Firma probuje wyzyskac pracownika do granic mozliwosci. Kasa to podstawa a praca 6 dni w tygodniu po 9h.Nadgodziny niemozliwe do zaplaty i odbioru.Urlop podobnie tak jak pasuje właścicielom.Pracownicy stale informowani,że są nikim i firma robi im łaskę,że ich zatrudnia.Srodki czystosci jak kupisz sobie za swoje to masz.Ogólnie to brak kultury i poszanowania drugiego człowieka.Szefostwo za 1280zł kupuje Cię na własność.Która lubi sado-macho to wymarzona praca dla niej.

Zostaw opinię o Noel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sklep Elżbieta i Grzegorz Nowiccy - Łęczyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sklep Elżbieta i Grzegorz Nowiccy