Opinie o De Heus Sp. z o.o.

De Heus Sp. z o.o.
pracodawca

Za nami wielki wydarzenie i ogromny sukces - Agro Days - unikatowy w skali kraju event o charakterze targowo–konferencyjnym, który mieliśmy zaszczyt organizować.

Poniżej fotorelacja z tych specjalnych, przepełnionych atrakcjami i praktycznymi ciekawostkami dni dedykowanych hodowcom bydła, drobiu i trzody chlewnej:

Patrycja

Czy ktoś z zaglądających tutaj forumowiczów mógłby opisać swoje doświadczenia na temat pracy w De Heus Sp. z o.o.? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? W lipcu pojawiło się kilka ofert pracy - warto aplikować? Te informacje będą bezcenne dla osób, które rozważają podjęcie pracy w De Heus Sp. z o.o.

De Heus Sp. z o.o.
pracodawca
@Patrycja 21.07.2017 14:25

Pani Patrycjo, zapewniamy, że warto aplikować :) w procesie rekrutacyjnym udzielamy szczegółowych informacji na temat naszych ofert - zapraszamy :) Pozdrawiamy, dział personalny

rr
@Patrycja 21.07.2017 14:25

Warunki standardowe jak w każdej innej firmie multisport, ubezpieczenie. Ale generalnie nie próbują zatrzymać pracowników zero premii ( tylko świąteczne) na początek żeby zdobyć doświadczenie jest ok ale na stałe nie polecam

Daniel1988

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie firmy De Hous w Miescisku na jakie zarobki może liczyć tam kierowca zawodowy i jakie warunki oferuje firma czy może mi ktoś takich informacji udzielić pozdrawiam

Ogonek 123445

Witam ! Może wie ktoś jak to jest w de heus jako kierowca sprzedawca sklepu obwozowego miał ktoś styczność z taką praca w dealer de heus. Jakie mniej wiecej zarobki i td :)

Pam

@cenowo można liczyć na oferty pracy, akurat szukają specjalisty ds. trzody chlewnej czy specjalisty ds. ochrony środowiska. Na to pierwsze wymienione przeze mnie stanowisko trzeba mieć wyższe wykształcenie, np. rolnicze, a także prawo jazdy kat. B.

ciekawy

Jakie są zarobki na stanowisku specjalisty od budownictwa inwentarskiego w Łęczycy? Czy firma zatrudnia na umowy o prace czy na stale?

ononaono

hej. chiałam uścislić. Umowy o tzw. zakazie konkurencji sa wiążące jeśli pracodawca, płaci za czas, w którym wymaga lojalności. I to nie 2 PLN tylko co najmniej tyle ile płacił średno. Więc nie ma co jeczeć o tych umowach tylko poczytać na necie albo zapytać prawnika. Podobnie na umowy firmowe. Pozdrawiam

Brolli

Witam, Miałem ofertę rozmowy, lecz odbywa się ona 500 km od mojego miejsca zamieszkania i tak się zastanawiam czy warto jechać, i jak dużą siłe przebicia trzeba mięć żeby u nich pracować, może ktoś coś powie.

gęsior

bulisz, ale tylko jak pójdziesz do konkurencji a jak nie to oni płacą tobie - a to zmienia postać rzeczy. firma solidna i bezpieczna.

Wiktor2553

Najpierw się zastanów masz tam do podpisania umowę o zakazie konkurencji,Jak ją podpiszesz to musisz pracować u nich do końca a jak odchodzisz to im bulisz 50000 złotych.Chyba ze zmieniasz branże to nie.

tata

Hej czy ktoś pracował w tej firmie? Ostatnio ukazało się ogłoszenie na Specjalistę ds. drobiu. Czy ktoś może coś napisać o specyfice tej pracy, warunkach zatrudnienia, socjaliu i narzędziach. Przyznam szczerze że pracuje w innej branży ale zastanawiam się nad jej zmianą. Nie mam pojęcia co czy to firma korporacyjna czy jakieś prywatne przedsiębiorstwo?

virus

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ja też robie w de heus i pogadamy jak popracujesz trochę dłużej

Zostaw opinię o De Heus Sp. z o.o. - Łęczyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie De Heus Sp. z o.o.