Marqs Przewozy Autokarowe Marek Flejszman

Łęczyca

Opinie o Marqs Przewozy Autokarowe Marek Flejszman

Były pasażer

Badziewie!!! Walczą z Sandbusem zapominając o klientach. Wykupisz bilet miesięczny 1 a 3 zmienią rozkład jazdy i jedż sobie pociągiem bo bus był 20 minut wcześniej.

Ewelina

Każdy sam sobie pracuje na swoją opinie, jak się nazywa człowiek który co innego mówi i co innego robi ? pytanie retoryczne... hobby powiadasz ?

zdzichu

NIE POLECAM. Najpierw mówi co innego a potem zmienia zdanie.

pks

yyy wiesz trochę dziwne "pracowałem 6 miesięcy" to dlaczego teraz tam nie pracujesz jak było ok jak sie nie płaci to trzeba trochę komentarzami nadrobić :) niech frajer pojeździ z 2 miesiące i będzie się tłumaczyło jak ciężko się utrzymać na ryku fakt u niego ta prace trzeba traktować jako hobby

max

,,Ja pracowałem 6miesiecy i było normalnie. Nie wiem skąd tyle durnych opinii tutaj.chyba się konkurencja interesuje firmą. PKS nie śpi. Ja polecam'' Długo pracowałeś jak na tę normalność...

Absolutnie odradzam współpracy z tym Panem ściemniacz i kretacz. Umowę dostaniesz na okres próbny a potem "no zobaczymy, jutro może będzie umowa" a co do czego to ani widu ani słychu. Pieniądze płaci w ratach albo z takim opóźnieniem że głowa mała. Naprawdę omijać go z daleka te pozytywne komentarze to chyba jego rodzina pisze.

nie powiem ci
@Pracownik 08.06.2015 22:17

ja pracowalem i bardzo dobre warunki szef mily i mysle ze zle komentarze sa pisane przez pracownikow pks

Wojtek

Ja pracowałem 6miesiecy i było normalnie. Nie wiem skąd tyle durnych opinii tutaj.chyba się konkurencja interesuje firmą. PKS nie śpi. Ja polecam.

KIEROWCA

ABSOLUTNIE NIE POLECAM !

heheh

Gonzo,Panie flejszman PAN sobie nie dodaje pozytywnych opinii. Parę minut temu pojawiło się u Pana w komentarzu i nagle pozytywną opinia. PAN naprawdę jest chory. Pozdrawia

gonzo

Ja tam nie narzekałem. Mimo że z kutna dojeżdżalem.kasa? Chyba konkurencja tu pisze bo każdy w firmie dostawał kasę bez oszukiwania.. Każdy kto pracował wie ze kasa była. Gość ma kasę. Zdarzały się opóźnienia dzień dwa Ale to jak wszędzie. Ale gość ma łeb na karku. I stara się jak może. Ja poszedłem na kunia bo mi 2500 nie odpowiadało.nieuczciwy u nich nie popracuje. Według mnie firma ok.z roku na rok coraz lepiej.

ewelinka świnka

typowy prywaciarz. mało płaci, oszukuje, zatrudnia na czarno. gówno, i jeszcze raz prywaciarz. kierowcy zmieniają się jak rękawiczki. ale z drugiej strony, płać człowieku wszystko. to nie zarobiłby flejszman , ani robol. choć nie powiem, atmosfera w sumie miła. wybór naleźy do ciebie.

Stanowczo odradzam, umowy smieciowe, tz zlecenie,brak obiecanych pieniędzy

Zostaw opinię o Marqs Przewozy Autokarowe Marek Flejszman - Łęczyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marqs Przewozy Autokarowe Marek Flejszman