Witold Giera Moto-Tech

NIP: 6961091573 REGON: 300428421

Witold Giera Moto-Tech

Opinie o Witold Giera Moto-Tech

Klijent

Na początku jak otwarli warsztat często tam bywałem i byłem zadowolony teraz niestety jest porażka niestety nie jestem osoba majętną i nie mam nowego auta moje auto ma prawie 20 lat ale komentarze typu ten samochód nadaje się tylko na złom nie są na miejscu. Moje autko jest zadbane pod kątem mechaniki ale jak każde psuje się czasami po naprawie w firmie Moto-Tech rozpadła się ta sama cześć ( 2 tygodnie) ale niestety usłyszałem że te złomy już tak mają. Nie polecam omijajcie z daleka stacje kontroli także.

Zostaw opinię o Witold Giera Moto-Tech - Piaski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witold Giera Moto-Tech