Opinie o PHU RYBIŃSKI w Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHU RYBIŃSKI. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU RYBIŃSKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU RYBIŃSKI w Góra

Durzyński Nowy wpis

Przepracowałem rok w firmie phu Rybiński, pracowalbym wciąż, sytuacja życiowa zmieniła się u mnie. Czyste klarowne warunki zatrudnienia, pieniądze na czas, młody zespół, w razie problemów zawsze pomocni. Dużo ciekawych ładunków, doświadczeń, możliwość rozwoju. Pozdrawiam Mariusz Durzyński

Teresa Nowy wpis
@Durzyński

A forma umowy jaka była? O pracę? I czy oprocz podstawy wynagrodzenia mozna było liczyć na premie jakieś?

Durzyński Nowy wpis
@Teresa

Tak umowa o pracę na czas nie określony, po okresie próbnym 3mc, premia była ustosunkowana zaangażowaniem w prace

Jak szefostwo w PHU RYBIŃSKI traktuje ludzi?

aaa Nowy wpis

traktuje jak ormowiec byly milicja

Jaki jest wkład kierownictwa PHU RYBIŃSKI w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kman

Tam nie ma dobrej atmosfery nie stety zero kultury szacunku wogole typowa (usunięte przez administratora)

man

tam dobrej atmosfery nigdy nie bylo i nie bedzie a cale kierownictwo mozna okreslic jak (usunięte przez administratora)

Radek

@Aaa A to niby dlaczego? Firma jak najbardziej dobra dla dobrych pracowników!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PHU RYBIŃSKI? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Andzia

@wywrotka a jak ze szkoleniami w tej firmie ?

zmuszony

Ja Michal Grabowski niniejszym przepraszam pana romana rybinskiego za zamieszcze nieprawdziwych i ponizajacych informacji na temat firmy phu romana rybinskiego zazamieszczenia w dniach15.10.2015 10.03.2016 18.03.2016 20.o4.2016 24.04.2016 26.04.2016 29.04.2016 06.05.2016 07.05.2016 na portalu go work .pl nieprawdziwych i ponzajacych informacji na temat firmy phu rybinski ktore naraziły pana romana rybinskiego na utrate zaufania potrzebnego do prowadzenia dzałalnosci gospodarczej,jednoczesnie ubolewam ze przez nie prawdziwe obrazajace i zniesławiajace stwierdzenia naruszone zstało dobre imie pana romana rybinskiego wlasciciela phu rybinski

ddd
@zmuszony

hej zmuszony mimo ze musiales to napisac to i tak kazdy wie jak jest naprawde tak ze glowa do gory

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PHU RYBIŃSKI?

auto mm

nie stetyty ta firma to dramat totalny brak wychowania zjego strony i ludzi ma za nic nikt za darmo negatywów mu nie pisze bardzo duzo ma zatargow z ludzmi czesto ostro napiete

Norbert

Wiecie może czy firma ma jakieś oferty pracy? Warto składać cv?

Obywatel pl

Witam. Wszystko by odpowiadało ale co do szacunku do pracownika to Pan Roman wogole nie wie co to jest. Zero poszanowania. Niestety od wychowywania to sa dzieci . A podnoszenie głosu na obce osoby i za wszelką cenę zrobić z kogos durnia bo pan Roman ma (W RZECZYWISTOSCI NIE MA) racji to jest chore

Zuzanna

Z uwagi na to, że od jakiegoś czasu nikt się tu nie wypowiada, postanowiłam Wam przypomnieć, iż PHU RYBIŃSKI kompleksowo realizuje inwestycje związane z budownictwem drogowym. Co ważne, realizuje prace budowlano-remontowe dotyczące obszarów budownictwa drogowego dla projektów instytucji publicznych oraz indywidualnych zleceniodawców. Czy ktoś orientuje się, jak przedstawiają się tam warunki pracy? W szczególności interesowałyby mnie tamtejsze warunki płacowe. Zachęcam Was bardzo serdecznie do dodania czegoś od siebie o tym pracodawcy!

tomek

niestety trzeba dolozyc łatke w negatywnym tego slowa znaczeniu ta firma to naprawde dno zero poszanowania dla pracownika kompletnie a pan roman nadał by sie do latania z pałą jemu jeszcze czasy milicji i ormowcow w glowie chyba wspomnienia i tesknota mu pozostała nie polecam.

dyzio
@tomek

Chyba jesteś jakiś nie poradny życiowo pracuje tam od 6 lat i uważam że jest normalnie . A Ty chyba jesteś z tych nie douczonych .

Tomasz

Nie polecam ! Jestem bardzo niezadowolny ze współpracy z firmą PHU Rybiński.

Kat A,B,C,E

Witam wszystkich Jest mi bardzo szkoda że Państwo Rybińscy nie potrafią docenić dobrych pracowników, wypadki zdarzają się wszystkim (usunięte przez administratora)Na dzień dzisiejszy w PHU Rybiński jest taka rotacja ludzi że niedługo będą mylić imiona pracowników

Waldi

Jeśli piszesz nieprawdziwe informacje to nie rozymiem dlaczego napisałeś "zmuszony"!!!

............
@Waldi

nieprawdzwy to masz mozg kup sobie wazeline i mu sie wystaw wazeliniarzu on sam dobrze wie kim jest

wywrotka

@Zuzanna, ogłoszenie jest od dawna ;) Sposób złożenia zdania przez Ciebie, sugeruje,że jesteś Head Hunterem. Praca ok. uczciwe zarobki, terminowość wypłat. Jak dba ktoś o sprzęt, to i Szef premią doceni. A jak ktoś krzyczy, opierdziela się, liczy od 8-16 i bez polotu jest, to nie dziwota,że powie trzy grosze o człowieku. Ogólnie polecam, mała firma, nastawiona na rozwój i stałą ekipę.

kat.c

pracowałem u u tego pana ogólnie nie polecam brak szacunku bez wychowania to chce niech sie przekona ale moim zdaniem szkoda zdrowia na niego i nerwow.

Zuzanna

Pod koniec czerwca, na stronie internetowej firmy pojawiła się oferta pracy na stanowisko KIEROWCA DO TRANSPORTU GABARYTÓW. Co możecie podpowiedzieć osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w PHU RYBIŃSKI?

Zuzanna

@WandzioChętnie dowiemy się więcej na temat działu, w którym pracujesz. Jak wygląda praca w nim? Co uznałbyś za plusy pracy w PHU RYBIŃSKI?

Wandzio

Wiesz co, poszę Ciebie, powiem Ci tak - no warto pracować, wszędzie warto pracować jesli się ma potrzeby i chce się zarobić jakieś pieniądze, nie ma lepszej opcji niż właśnie praca, także tutaj, więc tak

zzzzzzzzzzz spioch

piszczie lepiej czy warto pracowac w tej firmie a nie własne brudy pierzecie nie którzy chwala sobie jak pierwsze wpisy a drudzy jada jak najeci oco tu CHODZI??????????????????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o PHU RYBIŃSKI - Góra

• Jak się pracuje w PHU RYBIŃSKI?

Zobacz opinie na temat firmy PHU RYBIŃSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PHU RYBIŃSKI
2.1/5 Na podstawie 44 ocen.
  • ul. Poznańska 37
    62-080 Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042