Opinie o Leasingteam International w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leasingteam International. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Leasingteam International na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leasingteam International w Wrocław

Patus

Pracowałem w CPC w Niemczech i nie mogę powiedzieć złego słowa. Konkretne pieniądze w terminie - tylko raz się spóźniły z wypłatą. Wieloosobowy pokój w hotelu robotniczym częściowo opłacany przez CPC . Jedynie brak zameldowania i moja nie mogła mi wysyłać listów z Polski. Tez brak szkolenia BHP. Niemcy mieli szkolenia BHP, a pracowniki z Polski w tym czasie musiały pracować. Ogólnie moja ocena od 1 do 10 , to 9+

CPC Consulting Group

Szanowni Państwo, W imieniu CPC Consulting Group ze smutkiem i rozczarowaniem zwracamy się do Państwa – Użytkowników portalu GoWork. Z żalem obserwujemy, że wielu członków naszej wspólnej pracowniczej społeczności ulega wrażeniu bezkarności i anonimowości w internecie, pozwalającej rzekomo na hejt, pomówienia i swobodne szarganie dobrego imienia innych. Pora powiedzieć takim praktykom zdecydowane NIE. W ostatnim czasie CPC Consulting Group stała się na tym forum celem ataku i niewybrednych komentarzy osób, które potrafimy nazwać z imienia i nazwiska. Anonimowość w internecie jest bowiem pozorna, a ukrycie się za pseudonimem nie gwarantuje bezkarności. W naszej opinii GoWork nie jest miejscem rozstrzygania sporów. Miejscem tym jest sąd bądź jakiekolwiek inne miejsce, w którym osoby o sprzecznych interesach mogą spojrzeć sobie w oczy, zanim rzucą oskarżenie. GoWork jest jednak przestrzenią, w której może dojść do naruszenia dobra osobistego. Dobra osobiste – w postaci przede wszystkim renomy, dobrej opinii - posiada tak osoba prywatna jak i firma. Publiczne głoszenie nieprawdy o CPC Consulting Group renomę tę narusza. Nie zamierzamy rzucać publicznych oszczerstw. Zamierzamy jednak w procesie sądowym domagać się od oczerniających nas osób przeprosin i zapłaty zadośćuczynienia na wskazany przez nas cel społeczny. Zarząd CPC Consulting Group z pełną determinacją zamierza chronić renomę firmy, a także dobre imię wszystkich tworzących ją ludzi. Wystarczająco długo tolerowaliśmy nieprawdziwe wypowiedzi na nasz temat. Rzucających w CPC Consulting Group kłamstwami i oszczerstwami zapraszamy do bezpośredniej konfrontacji, zamiast chowania się za ekranem komputera. Poddajemy zatem Państwu pod rozwagę, czy zamieszczając na forum publicznym nieprawdziwe informacje o pracy w CPC Consulting Group, warto narażać się na spór sądowy z tytułu naruszenia renomy naszej firmy i dobrego imienia indywidualnych członków jej zespołu. Informujemy również, że wymuszenia na firmie ugody czy jakiejkolwiek innej finansowej korzyści w zamian za zaprzestanie publikowania kłamstw nie tylko nie będą w ogóle rozważane, ale wręcz traktowane jako argument w sporze sądowym.

Garu
@CPC Consulting Group

Wydaje mi się, że Zespół CPC to tym sądem tylko tak postraszył? Nie ładnie tak straszyć pracowników sądem.

Jankowski

Pracowałem w CPC jakiś czas temu i sobie chwalę. Mieszkałem w hotelu robotniczym na przedmieściach Hamburga ze swoim wspaniałym kolegą Mariuszem. Co prawda pokój był bardzo mały ale nam to zbytnio nie przeszkadzało. Do pracy mieliśmy ponad 2 godziny w jedną stronę autobusem i metrem, czyli razem prawie 5 godzin . Bilet miesięczny był bardzo drogi i dlatego kupowaliśmy jeden wspólny. Kiedy była kontrola biletów Mariusz zaczynał uciekać przed kanarami i kiedy go dogonili pokazywał bilet, ja w tym czasie wysiadałem z metra i znowu dalej jechaliśmy pół taniej do pracy lub hotelu robotniczego. Później znalazłem pracę w opiece w firmie co się ogłaszała hasłem "Oma's neue Polin" . Bardzo przyjemnie wspominam okres pracy a zwłaszcza pobytu w hotelu robotniczym zapewnionym przez CPC.

Jakos

Jestem pracownikiem - niestety niby ok ale nie ok. Jak coś chcą to wiedzą że trzeba napisać, że a jak zadaje się pytanie to nie ma szans, nawet jak z rzędu 5 dni pytasz o to samo - a Ty dalej nie wiesz na czym stoisz. Zostaliśmy w sumie sami sobie. CPC nie stać na życzenia świąteczna świateczne dla pracowników dzięki którym zarabiają. To nie to CPC co kiedyś, wcześniej byli lepiej zorganizowani i dbający o pracownika a teraz zlewka. To jest ostatnia współpraca z tą firmą - może innym się poszczęści lepiej.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Leasingteam International? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNOWY
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tomasz K.

Czy firma zapewnia transport pracowników z Polski do Niemiec?? Zaczynających pracę w Niemczech?

Marzena

Przepraszam z tym to akurat żart jest? Bo jeśli byłaby to prawda to nikt by tego nie zgłosił już? nie było konsekwencji ani nic?

Widziałem że szukają ludzi na inwentaryzacji co dalej po 120 h miesięcznie! ???? ???? ????

Hajj

Co to za firma że pracowników po sądach ciąga! Strach tam się zatrudnić z tego co piszecie, wolę spokój i zdała od sądów!

Karma X

Nie wiesz co trzeba zrobić? Zawsze można jechać z nimi na wycieczkę do lasu.

Bernard

Nie polecam . Wytrzymałem tam 2 miesiące. Praca ciężka i Niemcy zatrudnieni w firmie bezpośrednio pracują lżej i zarabiają więcej. Dodatkowo noclegi w hotelu robotniczym w pokojach wieloosobowych, które są bardzo małe.

Joł
@Bernard

Gdzie robiłeś, podaj choć miasto.

Marlena

Ja pamiętam niejaką Monikę , laska bardzo niemiła wręcz opryskliwa. Nigdy nie odbierała telefonu. Raz była sytuacja, że została poproszona o pomoc w przetłumaczeniu na kwaterze, że jest problem, to tak przetłumaczyła, że niemiec nic nie zrozumiał. Ja nie wiem kogo oni tam zatrudniają. Ta laska chyba z przypadku tam trafiła.

Joł

A co mnie to obchodzi? Co obchodzi to innych?

XXX

To co robisz to zwykły stalking i próba wyłudzenia pieniędzy.

Inspektor nr 1

W związku z tym, że doszły do mnie informacje, że CPC odmawia przekazywania pracownikom karty EKUZ zwracam się z uprzejmą prośbą o pisanie , kto z pracowników CPC nie dostał karty EKUZ. Według przepisów wygląda to tak: Niedopuszczalna jest sytuacja, kiedy pracodawca delegujący pracownika do pracy, po uzyskaniu karty EKUZ, odmawia przekazania pracownikowi karty i przechowuje ją w imieniu pracownika. Niedopuszczalna jest również sytuacja, kiedy pracodawca przesyła kartę do bezpośredniego przełożonego pracownika w miejscu wykonywania pracy, a ten nie przekazuje jej automatycznie pracownikom lub wręcz odmawia wydania karty na bezpośrednią prośbę pracownika. Każdorazowo karta EKUZ powinna zostać przekazana jej właścicielowi (pracownikowi) niezwłocznie po jej uzyskaniu przez przełożonego (...)" – czytamy w komunikacie. NFZ informuje, że przypadki naruszania praw pracowników będą zgłaszane do Państwowej Inspekcji Pracy.

@Inspektor nr 1

Proponuję znaleźć dobrego specjalistę

A1 / EKUZ

Czy pracownik CPC zatrudniony w Niemczech ma zapewniony dostęp do bezpłatnej opieki medycznej poprzez ZUS/ NFZ, czy też poprzez niemiecką kasę chorych Krankenkasse?

Damian xyz

Ja polecam tą firmę, nie mam zastrzeżeń. Nie będę się tu zanadto rozwiał, bo rozzłoszczę jeszcze tego waszego ulubieńca, to wszystkie grupy zatyka postami i widzę, że tu też pan macki maczał pod kilkoma Nickami.

@Damian xyz

Niedawno (usunięte przez administratora)nadała mi w akcie oskarżenia nick Robin Hood. Napisała, też że obkleiłem biuro CPC we Wrocławiu na specjalistycznym kleju montażowym i Zespołowi CPC było trudno usunąć moje plakaty. Gdzie pracujesz poprzez CPC, bo ja robiłem poprzez CPC w Worlee GmbH w Hamburgu.

Damian xyz
@Robin Hood

Lauenburgu i dla mnie wszystko ok. Miałem umowę na czas określony potem mi przedłużyli. Tak czytam co piszesz i z moich znajomych też nikt nie ma problemów ani z wypłatami ani urlopem. Wszystko zapłacone i na czas.

@Damian xyz

Od maja 2019 do stycznia 2020 też byłem zadowolony z pracy w CPC. 23 stycznia 2020 przeziębiłem się i poszedłem do lekarza. Okazało się, że od maja 2019 pracuję bez ubezpieczenia zdrowotnego. Kiedy poinformowałem CPC o 7 dniach zwolnienia lekarskiego, CPC nie zapłaciło za pokój w hotelu robotniczym i 27 stycznia 2020 dostałem email z CPC, że z dniem 24 stycznia 2020 zostałem odmeldowany z pracy. Prawdopodobnie, gdybym nie poszedł do lekarza to też bym zachwalał pracę w CPC. Skontaktuj się z ZUS we Wrocławiu i spytaj czy jeśli pójdziesz w Lauenburgu do lekarza to będziesz miał bezpłatny dostęp do pomocy medycznej, czy w razie np przeziębienia będziesz zmuszony do odbycia podróży do Polski, gdzie masz zapewniony bezpłatny dostęp do opieki medycznej. Wiesz tak profilaktycznie, bo jakby co aspirynka i gorąca herbata malinowa ;)

Ile można zarobić na stanowisku Specjalista ds. Reklamacji w firmie CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. K. w miejscowości Münster?

Robin Hood

Zarabiałem w CPC 11 euro brutto na godzinę. Dostałem podwyżkę na 13 euro. Niestety CPC nie płaciło składek na ubezpieczenie zdrowotne dla ZUS i kiedy w zimie się przeziębiłem i poszedłem do lekarza byłem zmuszony zapłacić za pomoc medyczną w Hamburgu. Jak CPC dowiedziało się, że dostałem zwolnienie lekarskie nie zaplacili mi za hotel pracowniczy w Hamburgu i w drugim dniu zwolnienia lekarskiego zostałem zwolniony z pracy.(usunięte przez administratora)

Robin Hood

W związku z tym, że pracowałem w Worlee GmbH w Hamburgu poprzez agencję pracy CPC Consulting Group z Wrocławia bez ubezpieczenia zdrowotnego w ZUS planuję przyjechać do Hamburga i przed firmą Worlee w Hamburgu rozdawać ulotki o dyskryminacji pracowników. Wkrótce podam tekst ulotki, którą będę publikował na internecie i rozdawał w Hamburgu w języku polskim i niemieckim.

Kasia.

Widzę że cpc znów szuka rekrutera, coś często się zmieniają. Ciekawe czemu hahahaha

Majki
@Kasia.

Spieszmy się poznać rekruter ów, tak szybko odchodzą.

Dorotka

Jedzie ktoś do Karlsruhe na 7 czerwca (inwentaryzacje), z Wrocławia lub okolic? Można by się jakoś zgrać z transportem, zawsze raźniej niż samemu.

Pati
@Dorotka

Też miałam z nimi jechać ale na 120 h to szkoda jechać. Znajomi mówili że latem szkoda jechać.

Miki
@Dorotka

Witam serdecznie jak mogę skontaktować się z CPC na inwentaryzacje chcialabym wyjechać w czerwcu czy ma pani jakies namiary

Dorotka
@Miki

@Miki podaj maila, wyślę Ci numer telefonu

Kandydat nr 1
@Miki

Odradzam podejmowania pracy w CPC. W CPC pracuje się bez ubezpieczenia zdrowotnego i bez obowiązkowych szkoleń BHP. Praca w CPC grozi utratą zdrowia i życia.

Janek

inwentaryzacja robota 120 h w miesacu x 11 e to jest 1320 e minus podatki ok 950 e zostaej minus dojazdy do i z niemiec ok 150 e zostaje 800 e minus jedzenie jakie 200 e na miesiąc zostaej 600 e wiec dla 600 e do niemiec jechac do pokoju 3 osobowego moze z patologa narko i alko hahahah

Szczery12

Uważajcie na tą firmę. Wysyłają ludzi do pracy a nie mają nic dograne. Teraz pilnie szukają pracowników do Mönchengladbach mydla oczy w miarę dobra stawka i premiami. Chcą żeby zacząć pracę od poniedzialku a w trakcie drogi okazuje się że mieszkanie nie jest dogadane do tego właściciel mieszkania pyta pracownika co to za firma bo jeszcze mu nie zaplacili za mieszkanie a już ludzi lokują. Jak juz udało się wejść na mieszkanie to brak słów (usunięte przez administratora) Blok socjalny dla najgorszej grupy społecznej(usunięte przez administratora) mieszkanie 25 mkw w którym ma być ulkokowane 5 osób. Kuchnia metr na metr z kuchenka która jest płytka indukcyjna na jeden garnek. Brak stołu je się trzymając talerz w rękach. Brak szaf na ubrania. Jeden pokój był na trzy osoby gdzie Panie chciały ulkowac jedną parę i jednego Pana zupełnie sobie obcych. Trudno to opisać trzeba zobaczyć na własne oczy (usunięte przez administratora) Dobrze że chociaż była toaleta by móc się załatwić I umyć ręce. (usunięte przez administratora) W takich warunkach nie da się mieszkać a oni chcą by iść do pracy i są zdziwieni że nie jest się w pracy jak ktoś zobaczy co się dzieje to od razu ucieka. A na miejscu wogole nie ma żadnego koordynatora który cie wprowadzi na firmę dostaje się imię i nazwisko do jakiegoś Pana sądząc po imieniu i nazwisku to jakiś Turek lub ktoś podobnego pochodzenia, ciekawe czy mówi po polsku bo praca miala być bez wymaganego języka niemieckiego. A i mieszkanie miało być oddalone 1.5 km od firmy a okazuje się że to jest prawie 4 km. (usunięte przez administratora)

Rambo
@Szczery12

Potwierdzam to wszystko niestety też miałem przyjemność tam być i od razu uciekłem do Polski z powodu warunków mieszkalnych i totelnego (usunięte przez administratora) na klatce wszytko tam było tylko trupa Brak. Unikajcie tej firmy jak ognia. Nie ma koordynatora a Panie które rekrutują ludzi kłamią na każdym kroku. Brak słów. Poprostu Brak słów chcecie wiedzieć więcej to pytajcie. A od tej firmy i tych Pan trzymajcie się jak najdalej.

Maggie
@Szczery12

Możesz się ze mną skontaktować prywatnie?

@Szczery12

Wyjeżdżam z CPC już trzeci raz. Dziewczyny zawsze pomocne, rozumiem ze moze czasami w weekend nie odbiora,bo nie oszukujmy sie,ale kto by chcial w niedziele siedziec na telefonie, zamiast miec wolne. Kasa na czas, na miejsu zawsze jest osoba ktora wprowadza na firme oraz pokazuje wszystko wiec nie wiem skad takie opinia.

halina
@Szczery12

tak to jest jak ludzie slysza to co chca slyszec haha Pani Paulina najlepsza koordynatorka, spoko babeczka, praca zgadzala sie z tym co przedstawila przez telefon, nigdy nie miala mnie w (usunięte przez administratora)

Małgośka
@Szczery12

CO Ty mówisz !! Oferta jest super !! i jakbyscie zaczeli moze prace to bys zobaczyla ze tak zajebistej oferty nie zjadziesz. Kasa jest bardzo duza, robota czysta i ciepła, ten turek co mowisz wszystko by ci wyjasnil co i jak. a zakwaterowanie jak zakwaterowanie jak chcesz mieszkac w golembiewskim to zarob te 9 koła na tym projekcie za grudzien i Cie będzie stac, a nie buczysz na cos co za darmo ci ktoś zpewnia i kto to widzial zeby bez jezyka to było na minus !! ;)

Maggie
@Maggie

Tak mogę.

Halina
@halina

Może dla ciebie. Łaskawa Pani Paulina nawet nie umie odpowiedzieć na podstawowe pytanie. 5 dni czekania na odp i do dnia rozpoczęcia pracy nie potrafiła odp na podstawowe pytania. W tym przypadku mówiła o pracy zatajajac połowę informacji. To jawne (usunięte przez administratora) i wprowadzenie w błąd pracownika. Ale tak to jest jak firma do niczego to pracownicy nie lepsi. Nosy im rosną jak u Pinokia.

Małgośka
@Małgośka

Zajmij się praca w biurze a nie pisaniem głupot. Robicie ludzi w (usunięte przez administratora) nawet właściciel mieszkania ostrzegał przed pracą. Napewno tam nie byłaś siedzisz we Wrocławiu i bronisz swego pracodawcy bo cie zwolnią. Nie macie tam jeszcze żadnego pracownika same mówicie ze to nowy projekt macie go od środy a start pracy od 29.11. 2021. Jedz pomieszkaj z robactwem i patolami . Jedz I sprawdź sama Małgosiu.

Typowy_Polaczek
@Szczery12

a ja wam cos powiem, jak sie w (usunięte przez administratora) Polakom poprzewracalo to wydziwiaja i oczekuja darmowych willi z kiblem ze zlota. Wy tam do roboty jedzecie czy na wakcje. Jak komus bieda w garnek zajrzala to miesiac wytrzyma w pokoju z obcym czlowiekiem i (usunięte przez administratora) zjedzie do domu. W przyszlym tygodniu wyjezdzam z nimi do Niemiec, zdjecia mieszkania dostalem dzisiaj, wyglada ok. Jest lozko i sa dwa palniki wiec bedzie gotowane :D zdam reacje jak dojade.

Dorota
@Szczery12

Panie w tym burze muszą się bardzo nudzić skoro sobie takie pochlebne komentaże pisoł. nie znam nikogo kto by bezinereownie napisał dobry komentarż hahaha no chyba że za kase ;)

Typowy_Polaczek
@Typowy_Polaczek

Nawet jeżeli człowiek zaznał biedy to nie znaczy że stracił szacunek do siebie i da się poniżać chociaż by ulkowaniem w mieszkaniu które nawet nie nadaje się do mieszkania. Aby iść do pracy trzeba mieć jakieś warunki do życia. Jak trafisz tam gdzie ja to zobaczysz sam jaki piękny blok w którym mieszka margines społeczny, tam nawet winda nie działa poprawnie do tego gdy zjeżdżasz słyszysz jak inni mieszkańcy kopia w jej drzwi. W mieszkaniu robactwo,smród szamba. Nocy też nie prześpisz bo w koło hałas libacji słychać. Typowy blok socjalny. Jeśli komuś pasują takie warunki do zycia to proszę bardzo. Nikt kto się szanuje nie będzie mieszkał w czymś takim. A nikt apartamentów nie oczekiwał tylko godnych warunków mieszkalnych.

Lila
@Typowy_Polaczek

Hej i jak warunki bo wybieram się końcem stycznia i jestem ciekawa czy firma jest Ok ?

Katarzyna_1
@Lila

Byłam z nimi na kosmetykach. Mieszkanie kilometr od pracy bylo. Dwa pokoje i kuchnia. Same kobiety mieszkaly. Praca lekka, pieniondze sie zgadzaly. Chce wyjechac z nimi w w polowie lutego znowu w to samo miejsce. Duzo mozna zaoszczendzic na dojadach do pracy, bo chodzilam na pieszo, kilometr do pracy od mieszkania.

Ona 7

Prawda

Waldek
@Szczery12

Firma CPC robi pracowników też na ubezpieczenia zdrowotne. W umowie jest napisane, że CPC płaci składki na ZUS ale jak człowiek pójdzie do lekarza to za wizytę musi płacić.

Puzon

Uważajcie na nielegalną, niebezpieczną dla zdrowia i życia działalność agencji pracy CPC Consulting Group sp zoo z Wrocławia, prezes zarządu Andżelika Majewska. Pracowałem w CPC bez ubezpieczenia zdrowotnego, choć w umowie o pracę jest napisane, że składki na ubezpieczenia społeczne odprowadzane są na konto ZUS we Wrocławiu. W rzeczywistości składki ubezpieczenia zdrowotnego przelewała sobie na swoje konto prezes CPC Andżelika Majewska. Nic nie zmyślam. Gdybym coś zmyślał to napewno miałbym do czynienia z adwkat, prezes Andżeliki Majewskiej, panią Anną Wiluś-Antoniuk. Pani Anna Wiluś-Antoniuk bardzo dba o wizerunek firmy CPC.

Zostaw merytoryczną opinię o Leasingteam International - Wrocław

• Jak się pracuje w Leasingteam International?

Zobacz opinie na temat firmy Leasingteam International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leasingteam International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 8 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leasingteam International
2.7/5 Na podstawie 272 ocen.

Leasingteam International