Euro Kaliski Hotel

Słubice

Opinie o Euro Kaliski Hotel

kugal

Pracuję w hotelu juz wiele lat, a własciwie to w restauracji przyhotelowej Ramzes. W pierwszych latach to nie miałem najlepszej opinii o pracodawcach, ciagle sie czepiali, czasami niewiadomo było dlaczego i o co im chodzi. Z biegiem lat doceniam stabilność zatrudnienia i to że właściciele dbają i pilnują hotelu, co powoduje że hotel i restauracji ciągle dobrze prosperuje, przez co ja nie muszę szukać nowej pracy. Pensje są dużo wyższe niz w innych hotelach czy restauracjach w słubicach. Polecam prace tym tórzy chcą się związać na dłużej

LIMASOL

A ile zapłacili ci za tą opinię ?

Zostaw opinię o Euro Kaliski Hotel - Słubice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Kaliski Hotel