Opinie o Könecke Sp. z o.o. w Słubice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Könecke Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Könecke Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Könecke Sp. z o.o. w Słubice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Marcin
 Problem

Sama Ukraina oprucz kierownikow zarobki najniższe na całej strefie. Dyrektor Niemiec nie szanuje nikogo wyzysk i nic więcej za 2600

Czy w firmie Könecke Sp. z o.o. da się zarobić 3400 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Pracownik Biurowy?

Zainteresowana
Kandydat

Jakie są warunki pracy na stanowisku kontroler jakości? Czy konieczne jest wykształcenie na tym stanowisku?

KML

Pracuje w Konecke jakiś czas i bardzo polecam firme. Stabilne warunki, dobra, przyjazna atmosfera. Polecam

Administrator Nowy wpis

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Könecke Sp. z o.o. na stanowisko Technik utrzymania ruchu? Podziel się swoją opinią.

Robert Nowy wpis
@Administrator

Sam proces można ocenić bardzo pozytywnie. Rozmowa z przełożonymi na temat umiejętności i oczekiwań. Rekrutacja bez zarzutu, grzecznie i rzeczowo

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Könecke Sp. z o.o. w Słubice.

Sprawdź
Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia jako Kontroler jakości w mieście Słubice. Chcę zarabiać 4500 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

Angie Nowy wpis
@Administrator

Co jakiś czas pojawia się taka oferta w firmie, warto przeglądać. Mają dobre wynagrodzenie

Jakiś czas temu firma Könecke Sp. z o.o. poszukiwała osoby na stanowisko Planista. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Mela
@Administrator

Atmosfera w firmie przyjemna, tworzymy zgrany zespół :) Wiadomo, że ekipa co troche sie zmienia, jak to na produkcji, ale generalnie nie można narzekać

Tomas
@Administrator

jeśli ogłoszenie wisi to znaczy, ze aktualne. Praca u nich bez zastrzezen

W Könecke Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko specjalista ds. jakości. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Könecke Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik Biurowy Działu Technicznego.
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca kurier Glovo - wysoka stawka gwarantowana!
Słubice
Citydrive Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
logo firmy Planista
(118 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy w firmie Könecke Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

Cześć
@Administrator

Zatrudnienie na pół etatu zależy od stanowiska, na którym chcemy pracować. Warto dopytać bezpośrednio w firmie

Obecnie firma Könecke Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Konserwator. Czy ktoś składa CV?

Me
@Administrator

Warto złożyć, pewna praca i zarobki ;)

Kate

Nie rozumiem niezadowolenia wielu osób z pracy w firmie. Fajne zarobki, atmosfera ok, praca też. Nie ma co narzekać dla samego narzekania :P

Jurek

Dobrze pracuje sie w konecke, jestem zadowolony z pieniędzy i warunków

Kamil

Firma oferuje dobre warunki i płacowe i pod względem warunków pracy. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych firm w rejonie, gdzie można zdobyc stabilną pracę

Hann

Cześć, jestem pracownikiem firmy Konecke, mogę powiedzieć, że warunki zatrudnienia są bardzo dobre i jasne. Każdy pracownik jest wprowadzany w stanowisko, które ma otrzymać. Nie mogę też złego słowa powiedzieć na nasz zespół - polecam!!

KML

Firma Könecke Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Ja
@Administrator

Myśle, że najlepiej zapytać u nich i dowiedzieć się jak wygląda stanowisko pracy, jednak poszczególne stanowiska mogą różnić się między sobą

Czy pracował ktoś jako Specjalista Ds. Wsparcia sprzedaży w firmie Könecke Sp. z o.o.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Ren
@Administrator

Cześć pracuję na innym stanowisku, więc do tego konkretnego się nie odniosę - jestem na innym stanowisku i bardzo polecam, warto wysłać swoje CV i porozmawiać na rekrutacji. Atmosfera w firmie przyjemna, zarobki również dobre i wypłacane terminowo. Zapraszamy do nas :)

Sylwia
@Ren

A czy na rozmowie kwalifikacyjnej są jasno określone warunki płacowe i też godzinowe?

Ja
@Sylwia

tak, jest rozmowa o zarobkach i systemie pracy

Polecam

Polecam pracę w firmie. Dobra atmosfera i zarobki, nie mogę też narzekać na kierownictwo - z każdym można się dogadać i wszystko ustalić

Marcin
 Problem

Anka
@Marcin

Też tam pracowalam czasami wychodzilo mi 14 złoty na godzinę nie rozumiem tych umów co oni dają ludziom przepracowane cały miesiąc za 14 albo 13 złoty

opks
@Marcin

zarobki mamy dobre w firmie, z pewnością nie najniższe w strefie. Pracowałem w kilku firmach i tutaj wreszcie mogłem zatrzymać się na dłużej

AD
@Marcin

Nie zgadzam się! Firma oferuje naprawdę dobre zarobki i możliwość stabilnej pracy, jak dla mnie praca jest dobra, jedna z lepszych w okolicach Słubic

Kamila
@AD

Z całością się nie zgadzasz? A co sądzisz o tych Ukraińcach tak szczerze?

AD
@Kamila

Pracownicy tak jak każdy, normalnie pracują, przyjaźni. Kazdy ma inne oczekiwania co do firmy, w której pracuje, osobiście mi pasuje

Kandydat

jak oceniacie prace w firmie? warto aplikować?

@Pytanie

Cześć, z tego co wiem w firmie obecnie rekrutują na stanowiska takie jak planista produkcji, brygadzista produkcji, itp. Uważam, że do firmy warto aplikować, osobiście jestem bardzo zadowolony. Firma stwarza stabilne warunki zatrudnienia i motywuje do rozwoju

Czy w Könecke Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak
@Pytanie

Dzień dobry, w firmie są zatrudniani obcokrajowcy.

Tak, da sie

@KArola

Jak na początek to stawka do przyjęcia. Ja byłabym zadowolona z takiej kwoty :) A myślisz że można by było negocjować o więcej?

@Beata

Myśle, że tak. Jesli ma sie dodatkowe kwalifikacje, umiejętności to zawsze jest taka możliwość.

Weronika
@KArola

Hej, ale myślisz, że tak jest, czy wiesz, ze jest? To różnica, jednak inaczej gdybyś pisała o sobie, że wynegocjowałaś sobie coś więcej niż że myślisz :)

@Weronika

Hej, wiem, że to sprawa indywidualna ile kto wynegocjował ;) Ale myślę, że to kwestia rozmowy już bezpośrednio z osobami w firmie. Mają teraz dużo rekrutacji, warto umówić się na rozmowę pokazać swoje kwalifikacje i przedstawić oczekiwania ;)

@KArola

Dzięki, osobiście uważam że trzeba zawsze próbować :) Da się dogadać z szefostwem?

@Beata

Zdecydowanie tak! Wg mnie są naprawdę ok, podchodzą do pracowników przede wszystkim po ludzku, zawsze są otwarci na rozmowe :)

@KArola

No to świetnie, tak powinno być zawsze :) A dużo ludzi zarządza firmą?

@Beata

W jakim sensie zarządza? Zarząd, kierownictwo, czy co? To duża firma produkcyjna, więc jest nas b. dużo :)

Praca

Jako pracownik Konecke jestem naprawde zadowolony z możliwości jakie daje firma. Praca jest stabilna, atmosfera w firmie również w porządku

P

Duża rotacja pracowników. Nieprzyjemna atmosfera.

Mazi
@P

Nie zgodzę się, pracuję i sobie chwalę, dla mnie atmosfera spoko

kam-w
@P

Rowniez sie nie zgadzam , jak ktos chce znalezc powod do narzekania to go zawsze znajdzie , ja pracuje i sobie chwale

@kam-w

Ale to nie jest kwestia tego czy ktoś chce, chodzi o to by być obiektywnym, zauważać i zwracać uwagę na problemy. Bo narzekać to każdy może ale trzeba to robić z sensem.

Zostaw merytoryczną opinię o Könecke Sp. z o.o. - Słubice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Könecke Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Könecke Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Könecke Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Könecke Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Könecke Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Könecke Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Os. Przemysłowe 11
    69-100 Słubice
  • NIP: 5981477022 KRS: 0000090185

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.