Niepubliczne Przedszkole Odkrywcy

Kąty Węgierskie

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Odkrywcy

zadowolona

Super miejsce indywidualne podejscie do kazdego dziecka nie ma mowy o nudzie duzym atutem sa posiłki ktore robi uwielbiana przez dzieci Pani I.Polecam kazdemu kto chce by jego dziecko super spedzalo czas kazdego dnia.

nanet

Przedszkole ODKRYWCY to wyjątkowe miejsce! Indywidualne podejście do każdego dziecka, małe grupy, przepyszne jedzenie :-) Właścicielka p.Agnieszka to idealna osoba na tym stanowisku. Nie jest tylko dyrektorem placówki siedzącym w fotelu, ona żywo angażuje się w życie przedszkola, wie co dzieci robiły, jak się czuły. Otwarta, miła, od razu nabiera człowiek do niej zaufania. Cieszę się, że mój syn trafił do tak wyjątkowego miejsca!!!

Zostaw opinię o Niepubliczne Przedszkole Odkrywcy - Kąty Węgierskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Odkrywcy