Ranger Security Group

Ostrowiec świętokrzyski

Opinie o Ranger Security Group

T G

Pracowałem w tej firmie ponad rok na umowę o prace zarobki jak wszędzie w ochronie stawki w naszym mieście w przetargach to 5.44 - 6zł za godzinę netto to czego ty oczekujesz od pracodawcy powinieneś się cieszyć że nie pracujesz za 3zł na umowę zlecenie bo dużo ludzi tak pracuje 240 godzin za 720 zł nie wiem ja bym na to nie poszedł ..... ale dużo ludzi tak pracuje w naszym mieście wchodzą firmy z poza Ostrowca i psują rynek aby naprawdę zarobić trzeba wyjechać do Anglii tak jak ja zrobiłem tam za ochronę więcej płacą

Henryk

Mało płaco i jest beznadziejnie

Zostaw opinię o Ranger Security Group - Ostrowiec świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ranger Security Group