Opinie o Maria Cegielska Kancelaria Notarialna w Otwock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Maria Cegielska Kancelaria Notarialna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Maria Cegielska Kancelaria Notarialna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maria Cegielska Kancelaria Notarialna w Otwock

Domi Nowy wpis

Chyba brak pracownika biurowego spowodował, że ogłoszenie na pracownika biurowego sprzed lat wygląda, jak wygląda. Są dwukrotnie powtórzone obowiązki, brak oferty ze strony kancelarii. @Na szczęście to historia pisze o super płacy, ale nie wiem, dla kogo, czyżby dla aplikanta notarialnego, skoro miałby mieć braki na notariusza? A ile zarabia taka sekretarka?

Natalia Nowy wpis

Jest tu jakaś praca dla pani najlepiej w takich typowych godzinach 8-16? Widziałam takie ogłoszenia na pracownika biurowego które w 2022 były, ale po pierwsze no to stare już są, a po drugie nie podali szczegółów odnośnie wymiaru pracy tam i czasu.

Na szczęście to historia Nowy wpis
@Natalia

Jeżeli chcesz poczuć się jak totalne zero albo dowiedzieć się że jesteś zbyt głupia/głupi aby zostać notariuszem to jak najbardziej polecam to miejsce. Płaca super ale nie za traktowanie pracowników jak głupich (usunięte przez administratora)

@klient Nowy wpis

Zgadzam się absolutnie....Byłam klientką ( z za granicy)...oczywiście czas dla mnie był od razu.....I bardzo ciekawe p.notariusz trzyma kasetkę z pieniędzmi za swoim biurkiem....Płaci się tylko gotówką ( brak terminala) .wcześniej podana kwota aby się przygotować. ..I co najciekawsze nigdy pani notariusz nie ma wydać reszty. .nie są to hakues groszowe sprawy ale np...ok 20 zł,.. 18,

Jestem studentką prawa. Poszukuję kancelarii, w której będę mogła zrealizować swoje praktyki. Jest możliwość odbycia ich właśnie tutaj? Jeśli tak, to czy będą to płatne praktyki? I czy zdarza się, że po ich zakończeniu, oferowana jest dalsza współpraca?

Aplikowałeś do firmy Maria Cegielska Kancelaria Notarialna? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Były pracownik kancelarii

Wszędzie, tylko nie tam!!! Trzymajcie się jak najdalej od tego miejsca, szkoda Waszego czasu na rozpoczynanie pracy w tym miejscu, bo po miesiącu lub dwóch i tak uciekniecie. Notariusz nie szanuje nikogo poza własną osobą, popełniając błąd oskarży o niego wszystkich innych i zbeszta przy klientach. Nie ma możliwości rozmowy z nią, bo przekrzykuje, wymyśla kłamstwa i robi wszystko, żeby postawić na swoim. Nie ma szans na poprawę w tym miejscu pracy.

Katarzyna
@Były pracownik kancelarii

Mocne słowa. Przestrzegasz, ale skoro jest taka sytuacja to odbija się to na ilości osób chętnych do pracy tutaj? Jest przez to jest to szansa dla świeżaków aby zdobyć doświadczenie?

@Katarzyna

Jakie doświadczenie? Czego można się nauczyć będąc cały czas poganianą. Nawet do łazienki nie można pójść bo się traci cenny czas przeznaczony na pracę. Ciężko jest się w ciągłym stresie czegoś nauczyć, ale rzeczywiście rotacja jest bardzo duża, bo nie wszyscy są w stanie wytrzymać takie traktowanie.

@Małgorzata

Ale mimo wszystko stale są tu jacyś chętni? Bo jak tak to wszystko czytam to się zastanawiam

@Małgorzata

Są chętni, bo każdy ma nadzieję, że będzie inaczej, lepiej, ale Pani notariusz się nie zmienia. Ja też miałam nadzieję, że w moim przypadku będzie lepiej, ale nic z tego. Dlatego każdy wcześniej czy później (zależy o jego psychiki) zwalnia się i szuka nowej pracy. W ten sposób Pani notariusz straciła wielu naprawdę wartościowych pracowników.

Wolna
@Były pracownik kancelarii

Potwierdzam powyższą opinię. Pani notariusz nie szanuje nikogo nawet wieloletnich, oddanych pracowników. Nie ma żadnych skrupułów. Poniża pracowników przed klientami, zresztą nie tylko klientów. Pamiętne słowa Pani notariusz "Plebs u niej pracuje i plebs obsługuje". Jedyny plus tej pracy to to, że po latach pracy w tym miejscu, każdy inny pracodawca jest super człowiekiem. :-) Była pracownica.

@Małgorzata

Zastanawiam się tylko czy w takim razie ta Pani to dostrzega czy może niestety w tym jest cały problem?

Były pracownik 222

Jestem byłym pracownikiem, wszystko co zostało to napisane to niestety prawda... A czy córka pani notariusz dostała się w końcu na aplikacje? Bo skoro pracuje "czasem"?

Szczera opinia

Pracowałam w tej kancelarii parę miesięcy...Dno i wodorosty. Tyle i aż tyle można napisać. Warunki socjalne na najniższym poziomie, właścicielka nie szanuję ani pracowników ani klientów (chyba, że tych bogatych $$$). Dziewczyny, które tam siedzą parę lat, myślą że nic lepszego nie znajdą - to się dopiero nazywa brak wiary w siebie! Dorabiają tak okropną osobę, a ona ich kosztem żyję jak królowa - żałosne. Nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam. Dodam jeszcze, że na wypłatę czasem trzeba czekać po godzinach, aż jaśnie Pani zechce poświęcić czas dla plebsu.

@Szczera opinia

Zgadzam się w 100 %, ze wszystkim co powyżej!

Dawno temu i nie prawda

Jan

Byłem klientem tej kancelarii, pierwszy i ostatni raz! To jak notariusz traktuje swoje pracownice powinno być zgłoszone Państwowej Inspekcji Pracy! Jak można tak krzyczeć na drugą osobę, sugerować że się ją zwolni i to przy klientach?!

Zbigniew W.

Korzystałem z usług tej kancelarii. Pierwszy raz widziałem aby osoba zachowania publicznego zachowywała się w tak karygodny sposób. Pani notariusz biega, co minutę przerywa akt i krzyczy na pracowników. Nie polecę nigdy tej kancelarii. Jestem pełen podziwu dla osób tam pracujących, że po takich sytuacjach dalej tam co niektórzy pracują, bo rotacja raczej jest ogromna.

Dorota
@Zbigniew W.

Kurcze, a myslalam nad aplikacją w tej kancelari :/ Wiesz moze czy skoro rotacja jest spora to moze przyjmują praktykantów? Bo skoro takie warunki i krzyki, to wątpie czy ludzie pracują tam na etacie... chyba że się mylę

@Zbigniew W.

Zgadzam się z powyższą opinią.

@Małgorzata

Naprawdę rotacja jest tak duża jak zasugerował? Bo widzę, że wciąż pracujesz, od kiedy?

@Dorota

Jeżeli chce Pani być poniżana i praktykować podawanie wszystkiego szybciej szybciej i bieganie po schodach też szybciej szybciej, bo ile można iść na górę to polecam to miejsce. Poza brakiem szacunku od szefowej nic się Pani nie nauczy.

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Maria Cegielska Kancelaria Notarialna jako Pracownik Biurowy. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Kobieta

Jeśli chce się słuchać przez 8h krzyków, krytyki oraz różnych obelg w kierunku siebie i innych to warto ;) Moim zdaniem praca w tej kancelarii nie jest warta żadnych pieniędzy :)

Emi
@Kobieta

8 godzin to mało powiedziane bo pracownicy tam muszą żyć tylko pracą.

@Kobieta

Jakich krzyków i krytyki?? Za co? Aż tak zła tam atmosfera? Próbowałaś jakoś reagować, że no tak nie może być? Jaka była reakcja?

@Iwona

Z panią notariusz nie da się porozmawiać, ona niczego nie przyjmuje do wiadomości, a pracownik nie ma prawa głosu.

@Iwona

Nie mogę uwierzyć w tak duży brak profesjonalizmu. Nie masz żadnych dowodów na to prócz opinii, które piszesz?

@Małgorzata

Nie muszę mieć dowodów, pracowałam tam i wiem co się dzieje. Zresztą pani notariusz znowu szuka pracowników można spróbować... Ja zrezygnowałam bo nie miałam już siły pracować po 10 godzin lub więcej (bez płaconych nadgodzin) dziennie, porozmawiać z notariuszem o warunkach pracy też się nie dało. Ale każdy może spróbować, życzę powodzenia.

@Iwona

A tak ogólnie to jak myślisz, w jaki sposób by zareagowała na rozmowie, gdyby ktoś wtrącił, że widział pewne opinie na goworku i chciałby się upewnić czy to kłamstwa?Xd

@Kobieta

Zgadzam się z tą opinią. Nigdzie nie spotkałam się z tak (usunięte przez administratora)człowiekiem stosującym mobbing każdego dnia

Dorota

Częstym problemem pracy w kancelariach jest brak możliwości awansowania. Jak ta sytuacja wygląda u pani Marii Cegielskiej? Czy oferuje ona jakąś ścieżkę kariery?

Karola
@Dorota

A jak niby chcesz awansować w kancelarii notarialnej ? Na notariusza? co to za pytanie?!

@Karola

Pewnie chodziło o jakieś możliwości większego rozwoju by zarabiać coraz więcej. Są tu takie możliwości?

Były pracownik 3

Rzeczywiście to co napisała Pani "Były Pracownik2" to prawda. Pani notariusz wrzeszczy na pracowników, w pracy nie ma żadnej przerwy na posiłek, nadgodziny są bardzo często ale niepłatne, w kancelarii jest bardzo zimno, pani notariusz nie szanuje pracowników i źle traktuje więc dlatego odchodzą bo nikt na dłuższą metę tego nie wytrzyma (a co do podjęcia rozmowy na temat ogrzewania to rozmowa jest bezcelowa bo pani notariusz minimalizuje koszty i uważa, że wystarczy się ciepło ubrać).

Były pracownik 2

To co pani notariusz wyprawia i jak się zachowuje, jest poniżej jakiegokolwiek wyobrażenia! Co max 2 miesiące zmieniają się pracownicy, bo nikt normalny dłużej tam nie wytrzyma! Pani notariusz oszczędza na ogrzewaniu, przez co w kancelarii jest bardzo zimno, krzyczy na pracowników i miesza z błotem nawet przy klientach! Wprowadza tak nerwową atmosferę, ze wszystkie dziewczyny płaczą po kontach a mądrzejsze odchodzą bez słowa (tak jest taka możliwość bo pani Cegielska dobrze wie, jaką ma rotację wśród pracowników przez co daje tylko umowy zlecenia). Nadgodziny tez nie są płacone!

@Były pracownik 2

Jaka konkretnie temperatura utrzymuje się w pomieszczeniach? Są w nich jakieś termometry? Próbowano podjąć ewentualną rozmowę z pracodawcą w tym zakresie?

@Małgorzata

Pracownice siedza w pracy w futrzanych kamizelkach oraz szalach, klienci zwracali nawet uwagę czemu jest tak zimno... Proszę spróbować podjąć taka rozmowe, na temat temperatury w kancelarii oraz dokonać pomiaru... Ja wiem co bym usłyszała...

Uciekajcie z tego miejsca!

Kobieta

Co jest tam takiego złego? Warunki zatrudnienia, atmosfera?

@Kobieta

Pracodawca miesza z błotem swoje pracownice

Zostaw merytoryczną opinię o Maria Cegielska Kancelaria Notarialna - Otwock

• Jak się pracuje w Maria Cegielska Kancelaria Notarialna?

Zobacz opinie na temat firmy Maria Cegielska Kancelaria Notarialna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Maria Cegielska Kancelaria Notarialna
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Armii Krajowej 2 A
    5400 Otwock