Opinie o Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka w Leszno

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka w mieście Leszno? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Janek

Nauczyciel jest do (usunięte przez administratora)

@Janek

W odpowiedzi na wpis dokonany przez osobę JANEK (wpis z dnia 16.04.2021r., godz. 23:31) informuję, iż nigdy nie zatrudniałem żadnej osoby czy to na umowę o pracę, czy to na podstawie innych umów. Również obecnie nie mam żadnego pracownika

Elva Nowy wpis
@Janek

Witam z tej strony Kinga. Nie polecam tego prawnika bo ja czekam za pieniążkami 7lat. On jest nie udolny jeszcze na dodatek teraz ma wolne(usunięte przez administratora)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

bywac Nowy wpis

moja sprawa odnosnie auta byla podobna.... Brak slow na postepowanie mecenasa

W lipcu 2016 r. zleciłam p. Nawrocki reprezentowanie mnie w sprawie cywilnej o zwrot kosztów naprawy samochodu osobowego. Pojazd krótko wcześniej kupiłam w Gorzowie Wlkp. i okazało się, że posiada wady ukryte. Zleciłam ekspertyzę biegłemu rzeczoznawcy sądowemu z Leszna, który potwierdził moje podejrzenia i sporządził odpowiednią dokumentację techniczną. Pojazd naprawiłam na własny koszt, do tego doszły koszty najmu pojazdu zastępczego na czas oględzin i naprawy. Stało się , w grudniu 2018 r. zapadł wyrok niekorzystny dla mnie. K. Nawrocki, mając opinie biegłego sądowego, wraz z fakturami potwierdzającymi usunięcie uszkodzeń nie potrafił przekonać sądu w Gorzowie, co ciekawsze PRZEGAPIŁ TERMIN, NIE STAWIŁ SIĘ NA ROZPRAWĘ, NIE POTRAFIĄC OWEGO FAKTU WYTŁUMACZYĆ. Co było wymownym gestem dla sądu, nie wspominając już o zgubieni akt sprawy na pięć tygodni, które na szczęście znalazł w domu, zrzucając winę na żonę i wieczny problem z kontaktem i wymianą informacji, przykład, ( Wyrok zapadł 21 grudnia 2018 r., ja dowiaduje się o tym fakcie 19 lutego 2019 r. ) Po ponad dwóch latach procesu i kosztach sięgających ok 18.000 zł. sprawę przegrałam, apelacja w II instancji została odrzucona. Resztę drogi czytelniku oceń sam, czy chciałbyś, żeby taki prawnik Cię reprezentował w sądzie? Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam. Ewa z Leszna.

@Ewa

No i jeden odpadł z mojej listy

Piter
@Ewa

Zgadzam się dokładnie. Moja sprawa karna nie powiem czego dokładnie dotyczyła, ale adwokat (usunięte przez administratora) jak mógł cieszył się i tańczył że taka łatwa i prosta a przegrał.

@Piter

W odpowiedzi na wpis osoby PITER (wpis z dnia 16.04.2021r., godz. 23:26) informuję, iż od 2019 roku nie przyjmuję spraw karnych jako obrońca, lecz jako pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych - reprezentuję pokrzywdzonych. Wobec powyższego stwierdzam, iż wpis osoby PITER jest zwykłym FAKE NEWSEM. Na marginesie - proszę osobę PITER o sprecyzowanie o jaką sprawę chodzi, wówczas będę mógł się ustosunkować w kolejnej odpowiedzi. Dziękuję

Janek Nowy wpis
@Krzysztof Nawrocki, adwokat

A jak to było z tym samochodem? Może się Pan wytłumaczy hm ? To daje dużo do myślenia...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Na jakie benefity można liczyć w Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka?

Praciebuj

Żadnego

@Praciebuj

W odpowiedzi na wpis osoby PRACIEBUJ (wpis z dnia 16.04.2021r., godz. 23:28) informuję, iż nie zatrudniałem i nie zatrudniam w swej kancelarii nikogo czy to na umowę o pracę, czy to na podstawie innych umów.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka - Leszno

• Jak się pracuje w Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka?

Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka
  • Bolesława Chrobrego 21 lok. 1