Opinie o Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka w Leszno

Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka
counter
Administrator

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka w mieście Leszno? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Janek Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Nauczyciel jest do (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka?

Praciebuj Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Żadnego

Ewa

W lipcu 2016 r. zleciłam p. Nawrocki reprezentowanie mnie w sprawie cywilnej o zwrot kosztów naprawy samochodu osobowego. Pojazd krótko wcześniej kupiłam w Gorzowie Wlkp. i okazało się, że posiada wady ukryte. Zleciłam ekspertyzę biegłemu rzeczoznawcy sądowemu z Leszna, który potwierdził moje podejrzenia i sporządził odpowiednią dokumentację techniczną. Pojazd naprawiłam na własny koszt, do tego doszły koszty najmu pojazdu zastępczego na czas oględzin i naprawy. Stało się , w grudniu 2018 r. zapadł wyrok niekorzystny dla mnie. K. Nawrocki, mając opinie biegłego sądowego, wraz z fakturami potwierdzającymi usunięcie uszkodzeń nie potrafił przekonać sądu w Gorzowie, co ciekawsze PRZEGAPIŁ TERMIN, NIE STAWIŁ SIĘ NA ROZPRAWĘ, NIE POTRAFIĄC OWEGO FAKTU WYTŁUMACZYĆ. Co było wymownym gestem dla sądu, nie wspominając już o zgubieni akt sprawy na pięć tygodni, które na szczęście znalazł w domu, zrzucając winę na żonę i wieczny problem z kontaktem i wymianą informacji, przykład, ( Wyrok zapadł 21 grudnia 2018 r., ja dowiaduje się o tym fakcie 19 lutego 2019 r. ) Po ponad dwóch latach procesu i kosztach sięgających ok 18.000 zł. sprawę przegrałam, apelacja w II instancji została odrzucona. Resztę drogi czytelniku oceń sam, czy chciałbyś, żeby taki prawnik Cię reprezentował w sądzie? Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam. Ewa z Leszna.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim
@Ewa

No i jeden odpadł z mojej listy

Piter Nowy wpis
Pracownik
@Ewa

Zgadzam się dokładnie. Moja sprawa karna nie powiem czego dokładnie dotyczyła, ale adwokat (usunięte przez administratora) jak mógł cieszył się i tańczył że taka łatwa i prosta a przegrał.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka - Leszno

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bolesława Chrobrego 21 lok. 1
    64-100 Leszno
  • NIP: 6971569786 REGON: 300881244
Krzysztof Nawrocki Adwokat Kancelaria Adwokacka