Staromiejska Restauracja Piotr i Zbigniew Hendigery

Krasnystaw

Opinie o Staromiejska Restauracja Piotr i Zbigniew Hendigery

jestem na NIE

lokal nie jest godny polecenia

niezadowolona

Nie polecam.....

XYZ

Moja opinia na temat restauracji nie jest dobra.W lokalu nie panuje miła atmosfera.Żona właściciela jak i kelnerki nie są zbyt miłe. Robią łaskę,że w czymś pomogą. Nie w sposób jest się z nimi dogadać.Na 5 obiadów czeka sie godzinę więc wydaje mi się,że to jest lekka przesada. Nie polecam tego lokalu.

Zostaw opinię o Staromiejska Restauracja Piotr i Zbigniew Hendigery - Krasnystaw

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staromiejska Restauracja Piotr i Zbigniew Hendigery