Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie

Krasnystaw

Opinie o Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie

kłopot

ahh.. to typowe państwowe miejsce, gdzie człowiek może liczyć na dobrą, ciepłą posadę. Pewnie z atmosferą bywa różnie, ale jednak pracuje się dla miasta, co jest fajne :)

Koniował

Nie życzę nikomu wizyty w Srarostwie w KrasnymYorku. Pracują tam ludzie chamscy tacy jak [usunięte przez moderatora] z Wydziału Geodezji który psuje tylko i wyłącznie krew ludziom i moim zdaniem powinien pracować jako sprzątacz na pchlim targu a nie w urzędzie. Ale i pracują też spoko ludzie z Wydz. Środowiska..

Zostaw opinię o Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie - Krasnystaw

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie