Red Coffee s.c. Iwona Lotko Henryk Śmigórski

Gorzów Wielkopolski

Red Coffee s.c. Iwona Lotko Henryk Śmigórski
0 0

Opinie o Red Coffee s.c. Iwona Lotko Henryk Śmigórski

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w Red Coffee S.C. Iwona Lotko Henryk Śmigórski to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

Anik

Widzę z tego że jestem kolejną ofiarą procederu pani Lotko . Od 3 miesięcy nie mogę poprosić się moich pieniędzy. To co Ona wymyśla przechodzi ludzkie pojęcie. Jakaś katastrofa. Do kogo mam się udać by dostać swoje pieniądze za pracę. Jak ktoś tu zagladnie proszę o pomc. Anna

Natka
@Anik 30.05.2017 09:13

Czy moglabym sie dowiedziec w hakim charakterze pracowa tam Pani i jak wygladalo rozliczenie sie z wyplaty?

ROBERT 18

Jak wyżej podpisuje się pod tym - DZIADOSTWO

Norvid

Dokladnie mam takie samo zdanie . Pani Lotko miała mi wypłacić kwotę w zl. Malo tego że splata w 3 miesiące to jeszcze i tak nie całość....ciągle gmatwa i kręci. To co napisane jest w necie uwazam za delikatnie . Oszustka z klimatem ...a może następnego uda mi się wysadzić na kasę. Żadnych interesów z tą kobietą i terminów płatności na towar bo wtopa pewna . Ja to zaliczyłem. Osyrzegam.....

kfiecioł

lokal oceniam 1/10. właściciel kreatywny dobrze zorganizowany, niestety za pracowników i ich prace odpowiada niezrównoważona pani Lotko, która albo zapomina leków uspokajających albo bierze ich za dużo. efektem jet beztroska w wypłacaniu należności za prace. można się prosić i prosić a dostanie się ją i tak w 30 ratach wypłacanych przez cały miesiąc. uśmiech nie schodzi jej z twarzy (gdy przedawkuje) gdy na Ciebie patrzy a tak naprawdę myśli tylko jakby Cie tu skroić aby mieć na nowe buty. jedyne pocieszenie że jeździ po pijaku więc może ją w końcu szlak trafi.

Zostaw opinię o Red Coffee s.c. Iwona Lotko Henryk Śmigórski - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Red Coffee s.c. Iwona Lotko Henryk Śmigórski