Opinie o Krawczyk S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan i Halina Krawczyk w Starachowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krawczyk S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan i Halina Krawczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krawczyk S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan i Halina Krawczyk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krawczyk S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan i Halina Krawczyk w Starachowice

admin

Uważasz, że w firmie Krawczyk S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan i Halina Krawczyk jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.

Dino Nowy wpis
@admin

(usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam tam pracy. Brak szacunku dla pracowników. Pani Halina to gbór i cham. Brak jakiejkolwiek kultury osobistej, o wyglądzie i postępującej chorobie nie wspomnę. Zdecydowanie z fala od tej " firmy". Pieczywo drogie, a jakość bele jaka, chemii ipolepszaczy więcej niż prawdziwego pieczywa. Ciasto śmierdzące że starości, a w pieczywie jakieś kawałki zelastwa

Kasia Nowy wpis

Dzień dobry kupuje czasem w waszej piekarni i nic się nie zmieniło wyroby są spulchnianie bez smaku napakowane cóż że duże jak puste w smaku bolki słodkie to porażka suche z makiem to jakby bez maku . Kupuje od nie dawna od kad u nas w Skarżysku otworzony został skelp. Tak że myślę że powinniście zmniejszyć spulchniacze bo ceny nie są warte tego pieczywa

Były pracownik Nowy wpis
@Kasia

(usunięte przez administratora) Zarobki jak na Ukrainie a wymagania jak w Szwajcarji. Pracownicy to sama wiocha alkoholich dzień w polu wieczorem w piekarni. Zdecydowanie nie polecam. Ani ekwiwalent ani ubrania roboczego. Wystarczy czobaczyc ilu kierowcow zatrzymano po alkoholu.. Ale to dla szefow żaden problem W2000% odradzam

Ot. Taki tam

Ogólnie (usunięte przez administratora) Prawie sama wiocha tam pracuje. Place to kpina za pracę od ponniedziaku do soboty. Połowa ludzi nie ma umowy o pracę, więc praca na czarno. Ogólnie (usunięte przez administratora) nie polecam

Emilia Nowy wpis
@Ot. Taki tam

Ta połowa to ile tak naprawdę osób? I w ogóle czemu "wiocha", co to w warunki pracy wnosi, skąd taka ocena? Skoro już o kasie piszesz to wprost nie możesz jej określić?

Obrzyn

Masakra praca po10 godzin nie ma przerw je się na hali produkcyjnej.Każdy goni każdego.Zarobki jak na nocki do 19 do 5 rano słabe.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Krawczyk S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan i Halina Krawczyk spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starachowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Krawczyk S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan i Halina Krawczyk - Starachowice

• Jak się pracuje w Krawczyk S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan i Halina Krawczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Krawczyk S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan i Halina Krawczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krawczyk S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan i Halina Krawczyk?

Krawczyk S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan i Halina Krawczyk

Krawczyk S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jan i Halina Krawczyk