Opinie o Krzysztof Sulej Auto Naprawa w Choszczówka Rudzka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Sulej Auto Naprawa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Krzysztof Sulej Auto Naprawa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Sulej Auto Naprawa w Choszczówka Rudzka

tobislawow

Ach Ten Sulej... Naprawiałem tam autka od 5 lat, także przeglądy. Pierwsze Mitsubishi Galant 2.5 V6 1999 - spawanie kielichów, nadkola, rozrząd, klocki itp. ... bez problemu. Galant jest autem prostym, aczkolwiek egzotycznym, tak więc niektórzy mechanicy rozpaczają, ale w tym Zakładzie AUTU SULEJ było zupełnie odwrotnie. Pełna kultura i serdeczność. Warsztat polecałem na lewo i prawo, ba pozytywnie zaopiniowałem w sieci. Lata lecą i powstało sprostowanie a raczej weryfikacja poprzedniej opinii. Inne auto … pierwsze zgrzyty ... Peugeot 3.0 V6 2008 rozbity pierwszego dnia po zakupie. Auto trafia do mojego zaufanego zakładu... bo gdzieżby indziej. Oczywiście zrealizują wszystko w ramach ubezpieczenia (poprowadzą oględziny z ubezpieczycielem, wynegocjują co trzeba itd. ), samochód zastępczy oferują. Ok. Panie Sulej, ufam Panu, idę do Was jak w dym. Dostałem cios z haka z cofającego auta . Rozbity zderzak, coś pociekło, kluczyk rozwaliłem kolanem. Auta dobrze nie znałem - pod kanałem - podwozie suche, pali się check engine - nie ma tragedii pomyślałem, kupiłem i BUUM z haka... . Zakład z ubezpieczenia dostał 2 900 zł (brak jakichkolwiek negocjacji z ubezpieczycielem ze strony AUTO SULEJ, aż ubezpieczyciel był zdziwiony). Za tą kwotę pomalowano mi zderzak i wstawiono maskownicę chłodnicy – tyle!!! Za dopłatą wymieniłem olej i naprawiłem ogrzewanie, koszt coś koło 1 800 zł. Auto odebrałem po MIESIĄCU !!!! . Lwem na trakt, szczęśliwy, że odzyskałem moje nowo zakupione auto, jak za chwilę się okazało, ku mojemu przerażeniu, w kłębach dymu... Zaraz, zaraz nie mogłem gasić auta bo okazało się, iż po wspomnianym miesiącu nieużytkowania padł dwuletni akumulator - zrozumiałe prawda :) ? + 400 zł na nowy akumulator bo przecież Auto Sulej się nie poczuwa (koszty moje rosną). A czym jeździłem przez miesiąc ? Ano autkiem od Suleja. Auto dane jako zastępcze w ramach realizacji ubezpieczenia i naprawy.Z reklamą AUTO SULEJ Pomykałem więc po regionie Toyotą Yaris (w dokumentach w Zakładzie podpisane auto wyższej klasy ale nie czepiam się bo to przecież bonus za auto zastępcze dla warsztatu (?). Ach Ten Dym... Wróciłem do AUTO SULEJ aby poinformować o problemie, kanał i diagnoza... Cyt.: "Ma Pan duży wyciek oleju, może się zapalić! " Tak więc auto miesiąc w naprawie, po wymianie oleju, wypuszczone prze AUTO SULEJ na ulice bez info o dużym wycieku - mało profesjonalne... Finał Przedłożyłem cała sprawę Panu Sulejowi. To swoją drogą bardzo fajny człowiek... Przyjąłem przeprosiny za sytuację (czas, akumulator, brak info o wycieku itd.) . Ustaliłem z Panem Sulejem, termin naprawy auta (cieknący olej)+ duży rabat w ramach przeprosin. Po czterech dniach dzwonię …. - Cyt.: "Już zabieramy się do naprawy" Następny telefon po kolejnych czterech dniach - cyt.: "Jeszcze nie zaglądaliśmy ale ostro ruszamy z tematem." Mijają dwa tygodnie - cyt.: "Za trzy dni gotowy na 100%" Telefon po trzech dniach z mojej strony, odpowiedź cyt.: "za trzy dni zerkniemy..." Poddałem się. Samochód odebrałem po dwóch i pół tygodnia bez naprawy, zaznaczam, że po wcześniejszym ustaleniu daty naprawy. Wstawię do naprawy w innym zakładzie, czy lepszym, czas pokaże ale Auto Sulej DZIĘKUJĘ. Każdy ma swoje obowiązki i sprawy, a ta najnowsza odsłona przygód z Auto Sulej na pewno do przyjemnych nie należała. Ten warsztat ma dwa oblicza - jedno realne tj. oszukiwanie klienta (totalna olewka), brak profesjonalizmu (akumulator, brak informacji o wycieku, oszukiwanie na odszkodowaniach) i drugie oblicze - słowa szefa Pana Suleja, jego przeprosiny, obietnice, zapewnienia itd., które człowiek przyjmuje jako dobrą monetę i ufa ale jakże potem rzeczywistość wszystko weryfikuje. Całość wychodzi na oszustwo okraszone dobrym słowem Pana Suleja. Aktualnie nastawieni są na dobre strzały zarobkowe, a starzy klienci są (usunięte przez administratora) na potęgę, słownie i na kasę. Nie polecam już Tego warsztatu. A jeśli ktoś jest spragniony "Dobrej Nowiny", polecam Kościół a nie słowa Pana Suleja.

Shade Nowy wpis
@tobislawow

Ja osobiście też się bardzo zawiodłem na tym zakładzie i uważam, że jest sporo prawdy w tym co Pan napisał. Oni nie mają fachowców i bardziej skomplikowane roboty im nie idą. Mogli uczciwie powiedzieć, że nie podejmą się remontu auta zamiast doić kasę i oddawać niesprawne auto. Na temat mojego przypadku w Auto Sulej mógłbym napisać wiele i to głównie negatywnych doświadczeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Sulej Auto Naprawa - Choszczówka Rudzka

Krzysztof Sulej Auto Naprawa