Manifold Wynajem Autokarów

Chrosna

Opinie o Manifold Wynajem Autokarów

pedagog

jako organizator szkolnych wycieczek jestem też odpowiedzialny za wynajem autokarów.Od jakiegoś czasu korzystamy z usług firmy Manifold(usunięte przez administratora) i muszę powiedzieć, że autokary mają nowe,przestrzenne, dobrze wyposażone i doskonale wyszkolonych kierowców, którzy jeżdżą bardzo bezpiecznie.Pozdrawiam:)

Radek

korzystałem z usług firmy dwa razy, jestem bardzo zadowolony, faktycznie dbają o pasażerów a do tego flota jest w świetnym stanie :)

marek

Bardzo wysoko postawiona poprzeczka jeśli chodzi o komfort pasażerów, co czasami dla kierowców bywa uciążliwe.

Zostaw opinię o Manifold Wynajem Autokarów - Chrosna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manifold Wynajem Autokarów