Opinie o Volkswagen w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Volkswagen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Volkswagen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volkswagen w Polkowice

pracuś

będzie podobno 50 nowych miejsc pracy, zgodnie z tym co można było wyczytać w gazetach

piotrus

Witam a ja chce się dostać do VW składałem już kilka razy podanie o przyjecie i zero odzewu. Ostatnio się dowiedziałem że po nowym roku będą przyjecie??? wie coś ktoś Czekam na odpowiedzi???

adaś

Pomóż pracodawco wygrać przewodniczącemu wybory.Tak dobrze przez lata układała się współpraca tyle podpisanych nieporozumień .

paweł

Czas na zmiany wybierzmy prawdziwe związki zawodowe precz ze starymi związkami bo to jedno wielkie nic nierobienie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Volkswagen.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Koordynator ds. inwestycji
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
paweł

te nadgodziny to chyba porozumienie pani dyrektor z e związkowcem tak przed wyborami związków zawodowych taka okresowa kampania że wszystko jest OK i ten bal związkowy też jedna wielka agitacja .Czyżby obecny pan przewodniczący związków zawodowych bał się konkurenta.

drwal prosty

piszac w ten sposób już okazujesz swoją wyższość.Wiemy kto jest od czego i nie musisz przypominać,że śróbki mozemy skręcać tylko dlatego,że wy nam je zabezpieczacie. Co komu po sróbkach jak nie bedzie komu ich skręcać.Ty nie widzisz,że to nie my dla was a wy dla nas? Przy czym to nie my bujamy się słuzbowymi samochodami na służbowym paliwie( jak już ktoś wyżej o tym pisał) ale to tylko przykład bo jest tego więcej i ktoś z waszych wymachuje nam tu pensjami rocznymi, które jak się rozbije na miesięczne już nie są takie powalające. Każecie nam doceniać coś co ma dla was wartość z waszego punktu widzenia . Znasz pojęcie -empatia-?

ej ludzie

a wy już pracujecie czy jeszcze na urlopach?

As

Kolego "krach" tylko głupek tłumaczy się że nim nie jest. Każdy normalny człowiek ignoruje te śmieszne docinki. Wiadomo że w tych wszystkich wcześniejszych wypowiedziach nie chodzi o to by kogoś obrazić tylko aby uświadomić że to właśnie ci co są na linkach wypracowują pensje dla całej kadry aż do(usunięte przez administratora) i ci ludzie zasługują na odrobinę szacunku. Jak by udało się to uzyskać na pewno pracowało by się lepiej.

krach

i jest jak nie widzi co jest grane.Popatrzcie sobie gdzie kto był na urlopach jak je spędził .Ja się właśnie dowiedziałem jak kierownictwo się bawi i na co ich stać.Inaczej niz my.gadajcie co chcecie ale szacunek to wy miejcie dla tych dzieki ktorym mozecie wogole miec robotę,od kadr po ZZ i nie wymyslajcie nam tu od matołów bo az takie głupki to my nie jesteśmy!

kotek .... mial

a co myślisz, że pracodawca sam by to wszystko dal???? nie rozśmieszaj mnie! ile osobom z umowami na czas określony dano umowę na czas nieokreślony??? Wszystkim! Ilu zwolniono z powodu kryzysu? Nikogo! uwierz mi, pracodawca w ramach rozwiązań walki z krzyzysem myślal przede wszystkim o zwolnieniach... patrz: Sitech, tez niby koncern, a jak ich tam (usunięte przez administratora) .. a u nas to po prostu meisterstuck, co mozna wyciagnac od pracodawcy w czasach kryzysu! DD SZACUN!!!!!!

do kotka...miał

DroGi Najdroższy Kotu, coś chyba przesadziłeś z (usunięte przez administratora) ..rozumię kampania wyborcza sie zbliża. Ale nie przesadzajmy!!!

kotek

gall anonim! Co ty piszesz??? Wy tam tylko 1550 zl ze wszystkimi dodatkami zarabiacie!!!!??? No to faktycznie macie w tej toyocie przesrane..... U nas w VW to mlody pracownik dostaje 1700 zl netto bez dodatkow, oooo pardon, od miesiaca stycznia znowu dostalismy podwyżkę 150 zl. Nie wspominając o podwyżce lipcowej i innych bonusach.... normalnie ups za ups-em! A jak doliczymy jeszcze dodatki, to sorry, ale nikt inny nie da mlodemu czy tez nowemu pracownikowi takich pieniążków na rączkę! Do tego w polowie stycznia dodatkowa kasa.... Kurcze, my faktycznie w tym VW mamy przejebane!!!! Przyjrzyjcie się dokladnie zakladom, a raczej już tylko posluchajcie opowiadań o nich, gdzie związki zawodowe strajkiem chcialy rozwiązać kwestie sporne.... Pozostalo po nich wspomnienie i ludzie bez pracy! Bez porównań proszę Cię bardzo do Francji czy Niemiec, bo to nie tędy droga..... Gdyby tamci byli tańsi, my nie mielibysmy pracy.... totalny brak obiektywizmu! I jeszcze jedno! To wszystko zostalo osiągnięte wylacznie dzieki naszym (usunięte przez administratora) Bez jego starań w 2009 VW pozwalnialby ludzi, a pracownicy dostaliby figę z makiem, zamiast takiej kasy w czasach kryzysu!!!!!! Nie grzeszcie ludzie, bo normalnie czytać sie tego nie daje!!!!!

Grisza

Drodzy pracownicy, macie racje i jednocześnie nie macie racji. Pracuję w Głogowie i po siedmiu latach pracy zarabiam 1300 zł z wyższym wykształceniem, szukam pracy cały czas. od lipca tego roku zeby nie zmyślać, złozyłem około 240 aplikacji - efekt jest taki, nie ma żadnego odzewu, jeżdżę i składam osobiście dokumenty po różnych miastach w okolicy. To nie jest tak że narzekam podobnie jak i wy i nic nie robię. Miesięcznie wydaję na poszukiwanie pracy troszkę pieniędzy na paliwo, drukowanie dokumentów i telefony. Prawda jest taka że w Polsce ludzie wykształceni, mają trudniej. Natomiast za granicą, my sami, rodacy oszukujemy i napadamy na siebie za to że ktoś lepiej zarabia. ja swojemu kierownikowi powiedziałem prosto w oczy gdy ganiał mnie na dwór w mrozie na miotłę że po to jest na wysokim stołku aby służyć, powtórzyłem mu to godzinę później jeszcze raz prosto w oczy.(usunięte przez administratora). Usłyszałem w odpowiedzi że moralność już nie istnieje a czasy średniowiecza przeminęły wraz z epoką romantyzmu. Drodzy pracownicy Volksvagena, w innych firmach wcale nie jest lepiej, zapewniam was o tym, zawsze ciężko pracowałem od dziecka, musiałem zarobić aby nie zdychać z głodu dosłownie i dlatego wiem że bezwzględność która charakteryzuje waszych przełożonych powodowana jest strachem o pieniądze i o posadę. W mojej firmie był przypadek że mistrz zmianowy który obrażał pracowników epitetami, bardzo brutalnym traktowaniem, dostał po buzi i wysypały mu się dwa ząbki i buźka mu pociemniała. Od razu wrócił do szeregu i nigdy więcej czegoś podobnego nie zrobił. Jesli nie pomagają argumenty słowne, moralne, psychologiczne i prawne, to czasami trzeba aby pomogły ręczne argumenty. Na przerost ambicji nad możliwościami, niestety trzeba stwierdzić z przykrością, niezbędna jest ręczna procedura sprowadzenia mistrza, kierownika czy kogo tam popadnie, na ziemię. Serdecznie was pozdrawiam i popieram

adaś

Teraz siedzimy na przymusowych urlopach bo volkswagen nie jest wstanie zapewnić swoim pracownikom zajęcia a latem będziemy zapierniczać w upale 30 stopniowym i odrabiać minusy.

paweł

OD początku w tej fabryce mnóstwo ludzi złożyło wymówienia .Jak myślicie czy dlatego że im się tam podobało czy dlatego że było okropnie.Przez ponad 11 lat było ich kilkaset.

paweł

W tej firmie nie ma żadnych szkoleń ,a jeżeli są to tylko dla wybrańców .Zgniła atmosfera ,nudna harówka za psie pieniądze.Oto aspekty pracy w tej firmie rządzonej przez polaków.Większym prestiżem jest pracować w IMPELU niż w volkswagenie.Przynajmniej tak nie harują.

adaś

Brak słów by opisać pracę w tej byle jak zarządzanej firmie.Efektem niezadowolenia z wykonywanej pracę przez większość załogi są masowo składane oferty pracy w KGHM i innych jak się wydaje pracodawców.Pracodawcy nie chętnie zatrudniają pracowników z volkswagena.Za duża liczba podań i brak wiedzy TYLKO dalej wio .

As

Zgadzam się w 100% z przedmówcą nie chodzi o pieniądze chociaż one nie ukrywam są bardzo ważne, ale o to zrozumienie tej naszej elity jak nie potrafią to niech udają. Co do związków jak co niektórzy narzekają ja uważam że gdyby ich nie było byłoby nam dużo gorzej. Chodzi mi przede wszystkim o to co wynegocjowali jeszcze kiedy kierownictwem byli inteligentniejsi niemcy, a byli nieświadomi realiów polskich i trzeba było im oczy otworzyć. To co widać teraz w relacjach związki a pracodawca to lepiej przemilczeć. Ale jak wszyscy wiedza ruszają nowe projekty i chyba nasze związki będą miały teraz pole do popisu, a nasza pani dyrektor mało argumentów na nie. Podsumowując życzę wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2010. Dużo pracy za dobre pieniądze i fajnej atmosfery bo ona jest w pracy bardzo potrzebna.

perfi

wy w ogóle nie rozumiecie o czym mowa. Przywileje to jedno a traktowanie ludzi w relacjach twarzą w twarz to drugie. Tylko jedna profesja zakłada ,że za pieniądze można wszystko i nie jest to praca w VW. Są tzw święte krowy i to po prostu zraża.

No proszę, bardzo się cieszę z Twojego głosu Adamo. Widać, że w VW są jeszcze ludzie, którzy potrafią trzeźwo myśleć. Nie da się ukryć, że masz wiele racji w tym co napisałeś, załoga VW jest rozbestwiona bo zaczyna sobie uzurpować prawo do żądania na zasadzie: "To nam się należy!" Szkoda tylko, że połowa tych przywilejów jakie mamy to jest wynik zarówno dobrej woli pracodawcy, jak również porozumień ze ZZ. Ale tak jak mówisz, ludzie nauczyli się narzekać i marudzić. Ja myślę, że większość z nich nie jest do końca tak negatywnie nastawionych do pracy w VW, ale fajniej jest być w opozycji, w grupie "większej", która wytyka błędy zamiast przyznać się do tego, że nie jest tak źle. Jak widać, nawet anonimowość tego forum nie zmienia w tej materii niczego... Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen?

Zobacz opinie na temat firmy Volkswagen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen?

Volkswagen