Opinie o Tesco Szamotuły w Szamotuły Aleja Jana Pawła II 3

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tesco Szamotuły. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tesco Szamotuły na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Szamotuły w Szamotuły Aleja Jana Pawła II 3

lulu

mam nadzieję że nie jesteś mimo wszystko pracownikiem tesco bo najwyraźniej nie masz pojęcia o pracy w supermarketach. tam się nie pracuje tam się zap... czasami tak że pot leci po (usunięte przez administratora) ie , nie usłyszysz słów typu dziękuje, ciągle trzeba szybciej ,bardziej wydajnie bo konkurencja przecież nie śpi. tam dyrektor jest bogiem pracownik zerem. więc jeżeli następnym razem przyjdziesz do tesco na zakupy bądź łaskaw wziąść to pod uwagę i zamiast rzucać kalumnie pod adresem pracowników stój grzecznie w kolejce do końca a potem sobie idź i najlepiej wogóle nie wracaj.

m.

(usunięte przez administratora) !!!! nie ma żadnego kasjera na kasach !! tylko przy tych samoobsługowych trzeba kupować !! bez przesady!! tracą tylko klientów, bo ludziom nie chce sie w to bawic !

gili gili

wg obecnie nam panujących w tesco , to nasze nastawienie do tej pracy powoduje że atmosfera w firmie jest delikatnie mówiąc niesprzyjająca. czyli za brak wyników odpowiadamu MY PRACOWNICY. NIEWDZIĘCZNI PRACOWNICY dodam dla których tyle się przecież robi. ALE OCZYWIŚCIE PUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD PUNKTU SIEDZENIA.

koleś

Tesco traktuje ludzi jak we Wrześni kiedyś firma MASIVE. Po kilku latach musieli ludzi dowozić do pracy z Gniezna i Gizałek autobusami bo we Wrześni nikt tam nie chciał pracować. Efekt końcowy - Masive przeniósł produkcję do Chin bo po jakimś czasie to już nawet z Gniezna nikt nie chciał tam pracować. Tesco niech tak robi jak Masive to będzie sklepy miał w Chinach bo w Polsce skończą się jelenie do pracy za prawie minimalną krajową.

Brałeś udział w rekrutacji do Tesco Szamotuły. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
xmenka

Witam I po...LEGIONISCIE:)) wreszcie nas posłuchali ...brawo..a teraz cos milszego sklepik wygląda jak nówka :) nowy DYRO same ++++ ma głowę na karku ze tak powiem...Szamotulskie TESCO wraca do zycia no może jeszcze troszkę ludzi do pracy i będzie GITTTTT...i nawet zaszły zmiany u naszych chłopców z ochrony wielki + pozdrawiam i byle tak dalej...............

gargamelka

,,::,, - 2012-02-07 07:33:38 Witam wszyscy mamy rację ale kto nam pomoże??? Sami musimy się zebrać zadzwonić gdzie trzeba bo kto jeśli nie my !!! Może Pan(usunięte przez administratora) czyta czasami tą stronę i sam zobaczy jak dzieje się w szamotułach że teraz uciekamy z pracy a nie idziemy do niej z uśmiechem chyba że nie ma wszyscy wiemy kogo !!! Ktoś kiedyś napisał w kupie siła więc do dzieła czekamy za ważnymi gośćmi którzy będą mieli czas porozmawiać z nami bo przecież jak nas widzą tak nas piszą a klienci widzą i tematem w mieście jest TESCO. (usunięte przez administratora)kilka dni temu poraz kolejny zostałam zaatakowana przez klientów rzucających gromy na tesco za brak wystarczającej ilości otwartych kas. dlaczego jako pracownicy musimy ponosić konsekwencję błędnej polityki tej firmy? wbrew pozorom chytry dwa razy traci . rozczarowani klienci , my biegający raz dział raz kasa , nikt nie wykonuje tego co powinien bo ciągle tylko kasy kasy kasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wydaje się że kasy samoobsługowe też niewiele dały bo klienci wola być obsługiwani w tradycyjny sposób. czy to się kiedyś zmieni wreszcie?!

,,::,,

...

Prawda, byla czasami meczaca, ale potrafila wejsc na lade jak dziewczyny nie dawaly rady, wziasc palete i wykladac towar, czy usiasc na kasie, a on.. szkoda slow z biora sie rusza tylko po to zeby ludzi z blotem zmieszac, albo dac zadania niemozliwe do wykonania i "nieodwolalny termin" na nie.... SMIECH NA SALI

aNoNiM

Niech dadzą ludzi do pracy a nie zwalniać, bo reszta pracowników tak długo nie pociągnie.Albo będzie całkowita samoobsługa.Klient będzie brał towar prosto z palety bo nie będzie miał kto towaru wykładać,kasy samoobsługowe już są,czytniki na sklepie też więc ceny będą tam do sprawdzenia,mięso każdy sam sobie ukroji,bułki będą brać surowe i w domu sobie piec,reklamacje sami niech załatwiają.....FAAAAAAJNIE BEDZIE.. Bo teraz to rozdwajać się trzeba a i tak żadnego słowa uznania tylko jeszcze klienci na kolejki narzekają.Wszelkie żale do pana dyrektora!! Bo wymagania z kosmosu ale pomocy zero.Jeszcze się patrzy jak pracownicy się męczą(usunięte przez administratora)

spiderman

fakt. według wielu opinii jeszcze tak źle nie było tak jak jest teraz. puste półki , bałagan na sklepie, niezadowoleni klienci. rozumiem że dyrektor jest nowy i może jeszcze niewiele umie ale do cholery jasnej!! człowieku rozmawiaj z nami a nie wymyślaj bzdur bo wszyscy na tym tracimy. wbrew pozorom większość z nas nie chce stracić tej jedynej pracy którą ma a jeżeli tak dalej pójdzie to polecimy wszyscy na bezrobocie.

ogórek

można zacząć od dyrektora, on i tak nic nie wie i nic nie robi, (no jedynie co to chyba tylko zamęt). Może i poprzedni dyrektorzy byli czasem surowi, ale z szacunkiem podchodzili do pracownika oraz do swojej pracy.

lulu

no właśnie . ciekawe do jakiego poziomu można zredukować personel ? jeden na kasie , jeden na ladzie ? może zacząć redukcję od biura ? tam jest ich i tak za dużo.

lalala

no to jak Tesco zwolni jeszcze następnych pracowników to już nawet tego nie usłyszycie..

Witam! W punkcie obsługi klienta w szamotułach nie idzie odebrać zamówionej foto usługi , gdyż parcownicy niedość , że nic nie mogą poszukać , nic niby nie wiedzą , bo nie są z tego działu to jeszcze stosują spychologię i jeden na drugiego zrzuca odpowiedzialność za zaginiony towar nawet kierowniczka . Z klineta robi się (usunięte przez administratora)

ktoś

lulu - 2011-12-12 18:31:03 najgorsze w tesco jest to że wszyscy tam żądzą od kadrowej po kierowników stoisk mam czasami wrażenie że próbują być mądrzejsi od dyrektora. a i niektórzy pracownicy zamiast robić swoje też rządzą się jak by byli niemal równi dyrektorowi. a złaszcza taka jedna która zamiast przecinka używa słowa na (usunięte przez administratora) .tak ... (usunięte przez administratora) doprowadzić do łez i na koniec wykopać za drzwi w nagrodę za ciężką harówę oto wartości tesco. wystarczy (usunięte przez administratora) czy jeszcze nie?

lulu

najgorsze w tesco jest to że wszyscy tam żądzą od kadrowej po kierowników stoisk mam czasami wrażenie że próbują być mądrzejsi od dyrektora. a i niektórzy pracownicy zamiast robić swoje też rządzą się jak by byli niemal równi dyrektorowi. a złaszcza taka jedna która zamiast przecinka używa słowa na (usunięte przez administratora).

nowy - 2011-09-01 19:59:11 witam, dostałem propozycję pracy w tesco na stanowisku kierownika RTV, może mi ktoś przybliżyć jakie są tam warunki pracy i płacy???konkretnie jaką mogę dostać podstawę pensji na tym stanowisku?? byłbym wdzieczny bo po tym co przeczytałem to różnie bywa, dzięki w tesco w szamotulach nie ma osobnego kierownika na rtv bo jest to część działu przemysłowego chyba że masz na myśli inne tesco a i tak cudów nie dostaniesz

nowy

Karamba

No to niezłe rzeczy się dzieją... A o ochronie nic dobrego nikt nie mówi? Pozdrawiam Tesco Szamotuły!(usunięte przez administratora)

lulu

lulu - 2011-08-01 15:46:52 ;) - 2011-08-01 13:40:49 Zgadzam sie wymagania coraz wieksze a ludzi do pracy coraz mniej ... Do zarzadu - ZACZNIJCIE LOGICZNIE MYSLEC do pracy potrzebni sa pracownicy, sklep sam nie bedzie funkcjonowal bóg ci zapłać za poparcie. w kupie siła!!!!!!!!!! ludzie nie martwcie się brakiem personelu. juz zakładaja kasy samoobsługowe żeby odciażyć panie kasjerki jeszcze wpuścic klientów na magazyn żeby mogli sami pobrać sobie towar którego nie ma kto wykładać , samoczyszczace się półki i będzie git !

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Szamotuły - Szamotuły

Tesco Szamotuły