Tesco Szamotuły

Szamotuły

Opinie o Tesco Szamotuły

ktoś

My jesteśmy nieuprzejmi????? A idź gdziekolwiek ,do obojętnie jakiego urzędu , sklepu i pokaż mi gdzie jest obsługa na najwyższym poziomie? gdzie obsługa wita cię uśmiechem od samych drzwi? znasz takie miejsce bo ja nie. Bo TO JEST NASZA CECHA NARODOWA!!!!!!!!!!!!!! Nie lubimy siebie jako narodu. jeden drugiego by w łyżce wody utopił jakby mógł. A jeśli chcesz naprawdę doświadczyć niemiłej obsługi to jedź na zakupy do Ireny na Pow. Wlkp. Zwłaszcza na dziale mięsnym.

KLIENT

Obsługa w Tesco pozostawia wiele do życzenia , szczególnie kierownictwo.

Klient

Obsluga w Tesco zostawia wiele do życzenia.

Duza faja

Najgorsza to jest ta cala kierowniczka. Strasznie nie mila dla klijentow,chamska i zadumana. Na zbity ryj bym wyjebal bez zadnych skrupułów. Zapytana o jakis przedmiot wysluguje sie pracownicami zamiast ruszyc swoj tylek, a moze poprostu sama nie wie co gdzie jest. Pozdrawiam

Zbulwersowany pracownik biura

Analfabeto wysławiaj się ze zrozumieniem, bo nie wiem co ma znaczyć Twój komentarz!!!

Zbulwersowany pracownik biura

O co Wam chodzi? Jakie lizusy? To że mamy pracę biurową nie znaczy że się komuś podlizujemy, weźcie się za robotę a nie pierdołami na forum. My nasze stanowiska mamy jeszcze przed awansem Kuby i Marcina więc o co Wam k.... chodzi.

Prrrrr
@Zbulwersowany pracownik biura 28.08.2017 10:24

O prawdę kto coś robi!

Htr

Ta dla koleżanek z biura tak a dla ludzi co coś robią są wredni.

Anna

Kiedy będzie można kupić pokrojony ser żółty w Szamotulach tzn kiedy naprawicie krajalnicę do sera

@Anna 20.08.2017 22:09

Prawdopodobnie maszyna jest dobra, tylko brak ludzi i nie ma kto nakroić.

aaa

KKK przemawia przez Ciebie zazdrość, jesteś zadumana w sobie, proponuję wyjść z uśmiechem do ludzi a ludzie odpowiedzą tym samym. Widziałam też, że w Urzędzie jest oferta pracy skierowana do Waszego marketu na stanowisko kierownika, może spróbujesz swoich sił a nie tylko zazdrościsz innym jak to mają lepiej.

@aaa 27.07.2017 11:45

Czego można zazdrościć takim fałszywym osobom, lizusom. Ta robota nie jest tego warta żeby się zeszmacić, i komu się tam można podlizywać Marcinowi czy Kubie hahaha jest komu.

Kkk

PRZYJDŹ I ZOBACZ JAK KIEROWNICY Z TYMI DZIEWUSZKAMI Z BIURA STOJĄ I SIĘ ŚMIEJĄ. KIEROWNIK NIE WAŻNE, CZY ŁADNA CZY BRZYDKA. POROSTU W TESCO SZAMOTULSKIM LICZĄ SIĘ TYLKO DZIEWCZYNKI Z BIURA (PODLIZUJACE SIE KIEROWNIKA, ZA COŚ DOSTALY ROBOTE W BIURZE)

jojo

jejej. Takas madra???? To przyjdz i popracuj chociaz jeden dzien pojedynczo na zmianie gdzie powinno byc przynajmniej trzy osoby a nie jedna. Za marne grosze i w niedziele. Ciekawe ile wytrzymasz. Powodzenia.

@jojo 25.07.2017 19:47

Skoro tak źle się pracuje to dlaczego tam siedzisz, z tego co widać to większość z Was to młode osoby, dlaczego nie szukacie pracy w innych miejscach, a Wy tylko narzekacie a nie robicie nic żeby poprawić sobie sytuację. W rzeczywistości to słyszałam jak się pracuje w Tesco, biuro siedzi, nic nie robi bo to same lizusy, na sali sprzedaży kto może to też ściemnia, gadanie przez telefon to jest na porządku dziennym. Więc chyba tak źle nie jest.

JJej

Ludzie po co takie głupoty wypisujecie? Nikt Was nie zmusza do pracy w markecie w urzędzie jest pełno ofert pracy, ale gdzie będzie większa ściema niż w Waszej firmie. Jak tak czytam narzekacie na warunki pracy, dyrektorów, kierowników i na samych siebie a pewnie połowa z Was nie miała okazji pracować w prywatnej firmie gdzie dopiero tam wymaga się od pracownika. Będąc na zakupach widzę jak często stoicie w grupach, bawicie się telefonami lub spoglądacie przez okna drzwi magazynu głośno śmiejąc się. Dziwię się że Kadra Zarządzająca pozwala na to.

Pank

Zakupy w Tesco. Oczywiście pół produktów ma inne ceny na ostatnie niż w półce. Godzina 18:00 wczoraj, kolejki jak za komuny. Przy punkcie obsługi nikogo. Kasjerka woła ,, kierownik dyżurny proszony ......"i kolejna godzina czekania???????????????????????????????????????? Co się dzieje????????????????

Pankk
@Pank 25.07.2017 09:24

Miało być w półce

ktos

Coś się wam nie podoba w Tesco?!!!! To po chol....re tam lazicie? Żeby wypisywać tutaj głupie komentarze ubliżające pracownikom?!!! Skarżcie się górze a nie uderzajcie w pracowników!!!!!!

Baba z Tesco, ino roz.

Andrzej, ino jadę zaraz na pole i ino zbieram marchew, buraki, ziemniaki i ino ci półkę zatowaruję, ????

Ggggggggrrrrrrrrrr

Kierownicy w Tesco do bani!!!!!!!!!!!!!!!!@! Łażą i nic nie robią! Ino rozkazuje innym, np dziś!!!!! Weźcie się za robotę a nie rozkazuje gdzie kto ma pracować!!!!!!!!!!!

Andrzej

Dziś w Tesco brak wszystkiego!!!! Na warzywach pusto ino jakaś baba tam łaziła, a na ladzie nie było mięsa ani obsługi. PO CO WOGULE OTWIERACIE TEN SKLEP!!!!!!!!!!!!!!!

Wrrrr.......

Baranie zwolni się z Lidla. W Tesco wolne etaty są ! Na ladzie miesnej i na kasie.

Niezadowolona klientka

Zadowolona klientka
@Niezadowolona klientka 20.07.2017 21:38
Kierownik Pan Marcin bardzo nieprzyjemny, niemiły dla klienta. Ja rozumiem każdy może mieć gorszy dzień , ale bez przesady....

Nie mogę się z Panią zgodzić. Jeżeli Pan Marcin to ten w okularach to jest on bardzo miły. W miniony wtorek miałam problem ze złą ceną, jednak problem został bardzo szybko i fachowo rozwiązany przez Pana kierownika. Dla takiej obsługi warto przychodzić do tego marketu na zakupy.

Tre

Do roboty!!! W Tesco macie luz . Dopiero byście nauczyły się pracować w Lidlu. LIDL LEPSZY WOLĘ TAM CHODZIC NA ZAKUPY!!!!!!!!!!!!!

Ktos

Kasjerka śmierdzi?????????? A klienci to nie??? Co drugiemu jedzie z pachy?? W kolejce, alejce, przy kasjerce...

Emeryt

CZY W TESCO SZAMOTULY MUSI BYC CIAGLE TAK MAŁO KAS OTWARTYCH? MACIE WYPŁATĘ WIEC DO ROBOTY A NIE STOICIE I GŁUPIO SIE PATRZYCIE

Klient

Syf dziś kompletny. Same niezgodności przy cenach produktów i godzina stania aż ktoś przyjdzie do Punktu obsługi

ktoś

Co się dzieje w Tesco w Szamotuły, w sklepie syf, puste półki, w kasie siedzą kasjerki, które śmierdzą, człowiek brzydzi się podejść. Masakra.

Goraca aaaaa

Czy w tym Tesco ktoś wogule pracuje ciągle brak wszystkiego) Zamknijcie ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Kamila wylot

,jhb

@pracująca mysle że takie osoby na dłuższych L4 szybko się pozbędą takie pracownika. Czyzbym sie myliła?

pracujaca

Jak kierownictwo w tesco trzyma darmozjadów, którym wolno siedziec na l4, a innych co przychodza gnaja do roboty jak psy! co ty Chcesz?????????

klik

Szamotuły to wiocha z nieuprzejmymi ludźmi - dobre stwierdzenie i prawdziwe!

ktoś

Czy są święta czy ich nie ma to i tak rąk brakuje do pracy, klientów dużo do kas kolejki długie,za chorobę nikt nie może

ktoś

OKRES ŚWIĄTECZNY I JAK ZWYKLE TE SAME OSOBY L4 I NIKT NIGDY Z TYM NIC NIE MOŻNE ZROBIĆ!!!! BO PO CO????

ZAKOCHANA

NO I KONIEC!!!!! DZIŚ SIE SKOŃCZYŁO!!!! CO DALEJJJJJ Z NAMI BEDZIE ????

Landrynka...

Niech się Pani zastanowi jak się Pani wyraża (matka z dzieckiem ) widać ,zero Pani kultury,tak się o ludziach wyrażać.!

Stokrotka :)

To nie można obwiniać pracowników.To klienci nie umieją się zachować i docenić kogoś pracy też o to takie skutki.

matka z dzieckiem

Właśnie przeprowadziłam się do Szamotuł, mieszkam dokładnie 2 tyg. Od 2 tyg robię zakupy właśnie w tym Tesco.W weekend 13-14 luty sklep nie spełnił moich oczekiwań. Co to był za syf!!!! Sklep brudny, łazienka obrzygana i ogromne kolejki. Śmiać się ludzią w kolejce chciało gdy na wsparcie wzywano jedną grubiutką Panią(bez obrazy dziewczyny ale nie wiem jak sie nazywa)po co wogólę wołać takie wsparcie. Biedna dziewucha biegiem leciała do tej kasy. Sklep niby przyjazny a w ciepły, świąteczny weekend nie umieją zapewnić obsady, ani stwożyć miejsca na zakupy dla rodziny. DZIECKO IDZIE DO ŁAZIENKI A TAM OBRZYGANE !!!!!!!!!!!!!!!!

ktoś

szamotuły to nic innego jak wielka wiocha z nieuprzejmymi ludzmi i wiecznie nadąsanymi minami którzy myślą że w marketach pracują same głąby po szkołach specjalnych których można zjeb.... o byle co wg zasady że JA TU JESTEM PANEM bo ROBIĘ ZAKUPY W WIELKIM MARKECIE.A najbardziej są nieuprzejmi w niedzielę. Spacery do samej północy za niczym.

ktoś

Chyba pani asiukasiu nie ma zielonego pojęcia o pracy. Dla pani informacji to w każdej pracy przysługuje pracownikowi przerwa śniadaniowa. A jak się ma dwie lewe ręce i się nigdy nie pracowało to fakt można nie wiedzieć

asiukasiu

No, pracowników stoi więcej niż klientów. A to dobre, ciągle kogoś wołacie, ciągle ktoś lata na zewnątrz, że nie wspomnę o jednej pani która obsługuje tylko na ladzie??? BO PRZERWA. TO POCO MACIE OTWARTE JAK NIE CHCECIE BY KLIENCI PRZYCHODZILI NA ZAKUPY< PO CO TAM SIEDZISZ?????

uśmiechnięty pracownik

Po pierwsze zatroskany kliencie niedziele spędza się w domu z rodziną ewentualnie idzie się do Kościoła lub na spacer a nie na zakupy a po drugie to każdemu pracownikowi przysługuje się przerwa i widocznie pan trafił na ten moment

asiukasiu

Na FAJCE!!!! Ciągle ktoś z TESCO STOI NA PAPIEROSIE!!!!

koleś

O siury to się plują ale jak nie potrafią zapewnić dostępności towaru to tego nie widzą. Gdzie jest kierownictwo ???????????

zatroskany klient

Jak mam być miły, jak dzisiaj będąc na zakupach o 16.30 to na piekarni ani bułki ani chleba. A jak się zapytałem jakieś pani w ciemnych włosach kiedy coś ciepłego będzie to powiedziała że nie wie. Niech więc uśmiechnięty pracownik mi to wytłumaczy????????

uśmiechnięty pracownik

A ja jako pracownik skomentuję klienta. Nie tylko kasjerki są miłe i uśmiechnięte ale pracownicy lady i nie tylko również. Proszę nie być nieuprzejmym to pracownik również będzie miły. Komentujecie tylko nieuprzejmych pracowników a to że jakiś klient wszedł do przymierzalni i nasikał na wykładzinę to jest normalne? Zobaczcie jak Wy się zachowujecie w stosunku do nas pracowników a potem wymagajcie szacunku i uśmiechu.

klient

Jako klient uważam że kasjerki są bardzo miłe sympatyczne i uśmiechnięte nic do zarzucenia zastanawiam się tylko kto zatrudnia panie na stoisku mięsnym ponieważ jest tam niemiła obsługa chyba są tam za karę, no i emerytowana ochrona która nie może wykazać się w swojej pracy bo brak im kondycji(widziałem ostatnią akcję),czas na zmianę na młodsze pokolenie.

uśmiechnięty pracownik

Przepraszam bardzo ale pracownicy są bardzo mili dla klientów i raczej uśmiechnięci to właśnie klienci są upierdliwi i przychodzą do Tesco aby się wyżyć na niewinnych pracownikach. Każdy ma prawo do tego aby mieć gorszy dzień.

ktoś

Pracownicy nie uprzejmi dla klienta w szczególności na stoisku mięsnym,niewysportowana ochrona czas na młodszą kadrę,za to miłe i sympatyczne kasjerki zawsze uśmiechnięte.

Piękna Tesco SZamotuły

NIE MIA OBSŁUGA NA LADZIE MIĘSNEJ, TAKIEJ PANI W CIEMNYCH WŁOSACH I OKULARACH. BRRY PO CO TAKIE ZATRUDNIAĆ!!!!!!!

ktoś

Łolaboga Ona się odezwała!!! Długo Ci zajęło wymyślenie odpowiedzi, rekord świata nieomal.Ktoś Ci pomógł czy sama na to wpadłaś? Myślisz że jesteś jakąś ważną szychą w Tesco? Jeżeli tak myślisz to współczuję.Jestś niczym więcej jak popychadłem które robi wyłącznie to co mu się każe gotowym na każde skinienie kierownictwa. A rób sobie karierę kto ci broni.Myślisz że ktoś ci za to podziękuje? Kiedyś i Tobie pokażą drzwi.Może i jestem nikim, kimś mało ważnym ,ale przynajmniej kiedy budzę się rano i patrzę w lustro to nie muszę się wstydzić własnej gęby i mam odwagę patrzeć ludziom prosto w oczy.Wykazujesz wyjątkowy brak szacunku wobec ludzi z którymi pracujesz /lub będziesz pracować/a którzy co zdaje się zapominasz ,pracują na Twój awans TAKŻE mimo że sami czasami zasługują na niego bardziej niż Ty.Niestety taka jest polityka tej firmy że w górę są pchani wyłącznie tacy jak Ty ambitni ale bez polotu i poprawni politycznie wobec firmy aż do bólu.Dlatego nic tam się nie zmienia i nigdy nie zmieni bo przyczyną tego są ludzie tacy jak ty ślepo trzymający się reguł i procedur.Naprawdę żal mi Ciebie że tego nie widzisz i nie rozumiesz ale widać doszczętnie wyprali ci już mózg z wszelkich ludzkich odruchów.

Lola

Wózki w Tesco są przystosowane do dzieci i Ty niżej raczej podejrzewam że jeżeli miał byś dziecko nie zachowywał byś się inaczej tym bardziej że pieczywa czy też warzyw nie wkładasz do koszyka bez opakowania więc sory ale trochę beznadziejna wypowiedź! A pracownik w swoim obowiązku ma miły stosunek do klienta chociaż świat walil by mu się na głowę nie może przenosić tego na innych więc POMYŚL! :*

ktoś

Nie dziwię się że pracownicy są nie raz nieuprzejmi , jak widzę jak klienci robią syf to sam niejeden raz walnął bym po łapach, albo jak wożą w wózkach dzieciaki które nie wiadomo po czym chodziły a potem w tych brudnych butach do wózków. A my wkładamy tam chleb i inne artykuły spożywcze.R

Annnk86

Bardzo nie miła, nie uprzejma i nie sympatyczna odstraszajaca klientów blond starsza Kobieta z plakietką na kieszeni Na warzywach! :/ jak pracujesz tam za karę to idź na emeryturę bo nie wiem jak tam ludzie z Tobą wytrzymują!!!

Zostaw opinię o Tesco Szamotuły - Szamotuły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco Szamotuły