Opinie o KRAKVET w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KRAKVET. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KRAKVET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRAKVET w Wieliczka

krakvet.blogspot.com

polecam tą firmę każdemu

ANONIM

Ja pracuję już kilka miesięcy na pakowni i powoli przestaję narzekać. Prawda jest taka, jak ktoś nie boi się zasuwać ciężko, dźwigać ciężkie paczki (do 50kg) i nie spieszy mu się do domu do mamusi to ma szanse tam wytrwać. Niestety jednak, rotacja pracowników jest tam bardzo duża, bo najczęściej przychodzą tam dzieci zaraz po szkole, dla których ciężko jest podnieść 15kg. Ogólna organizacja pracy jest niestety kiepska, ale da się przyzwyczaić. Praca sama w sobie nie jest zła, ale dobijają godziny, zdarzyło mi się siedzieć tam raz od 7:30 do 1 w nocy!, ale to był tylko 1 taki przypadek i była za to mała premia. Ogólnie godziny pracy są takie a nie inne, bo nie ma dobrych ludzi (obecnie jest nas 8-10 zamiast 12-13 na pakowni), a jednak wszystkie zamówienia trzeba wysłać. Podsumowując, jeśli umiesz ciężko pracować przez wiele godzin i bierzesz to na luzie, to dasz radę.

rafi

Gratuluje ludziom trwania w poczuciu,że telewizja czyni cuda...jak ktoś ma chęć do pracy to idzie i pracuje a jak chęci nie ma to kombinuje jak zarobic i jednocześnie się nie narobić. Zamiast przekrzykiwać jedni drugich weźcie sie lepiej za swoje życie, od pisania i latania za \"dziennikarzami\" życie wam się nie poprawi.

dziękuje za odpowiedź. nigdzie nie ide.

Pakowacz

którtka rozmowa zachęcająca do podjęcia pracy

czy chce się panu pracować, czy mam wystarczająco siły do podnoszenia cięższych rzeczy, czy nie przeszkadza mi praca akordowa.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Witam, zostałem zaproszony na jutro na dzien probny w roli Kierowcy/Logistyka. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Zaoferowali mi (usunięte przez administratora)na ręke, duzo/mało? Jak z nadgodzinami, płatne?

Najdłuższy stażem ma ok 5 lat są też co mają po 3 lata

zorientowana

Co Ty bredzisz? Jakie kilka lat. Najstarszy stażem pracowmik to chyba niecałe dwa lata, uwierz mi to nie jest naprawdę długi start.

Wygląda jak każda inna praca handlowca. Jeździsz i robisz obroty. Ludzie, którzy narzekają ciągle na goworku są sfrustrowani tym, że nie rozwinęli się w Krakvecie może tak jakby chcieli. Firma rzeczywiście stawia na wydajność pracowników, prężnie się rozwija i kto słabszy wypada za burtę a potem przelewa tutaj swe żale i dlatego tak to wygląda. Jest grupa ludzi, którzy pracują kilka lat w Krakvecie i pracuje im się dobrze, mnie również. A czytając te opinie czuję się jakbym pracował gdzie indziej...

ciekawy

witam jak wygląda praca Handlowca, bo jest ogłoszenie?

sebek

może ktoś z pracujących ( na magazynie ) dać do siebie gg ? chciałbym się dowiedzieć czegoś... jutro mam dzień probony na 7:30 a po tych opiniach zastanawiam się ...

Gruby89

Witam, czy mógłbym się dowiedzieć jak wyglądają zarobki na początek w firmie Krakvet? oraz godziny pracy.. Z góry dziękuje

...

Skoro jesteście takie super obeznane i tak super wszystko wiecie to czemu nie podpiszecie się z imienia i nazwiska? Czyżbyście miały coś do ukrycia? A może to co piszecie po prostu mija się z prawdą?

nnn

Witam mam pytanie pracował ktoś w krakvecie na stanowisku przedstawiciel handlowy?? Jakie sa warunki interesuje mnie wszystko.

Witaj, powiedz dlaczego uważasz że firma jest bliska bankructwa, widze że ciągle szukają nowych ludzi, czy warto dla nich pracować czy lepiej dać sobie spokój?

Nieznany

Jak jesteś ciekawy/ciekawa to podejmij pracę, a nie pytaj na forum gdzie wypowiadają się tylko ludzie, którym się nie chce pracować!

co tam słychać ciekawego w tej firmie?

Anonim jak się można z Tobą skontaktować??

..nie w kazdym dziale tej firmy praca wygląda tak samo, warunki pracy w działe zagranicznym wyglądają zupełnie inaczej, dniówka 8 godzinna, umowa o prace, normalne wynagrodzenie...

Czy kokotów czy kraków jeden pieron. Jeśli pracujesz na stoiskach krakvetu w galeriach to twoim przelozonym i tak jest ktoś z biura w kokotowie. Nie polecam!

piszemy o krakvecie w kokotowie nie w krakowie.

Zostaw merytoryczną opinię o KRAKVET - Wieliczka

• Jak się pracuje w KRAKVET?

Zobacz opinie na temat firmy KRAKVET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRAKVET?

Kandydaci do pracy w KRAKVET napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRAKVET