Opinie o Marek Kaźmierczak Henpasz w Damasławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marek Kaźmierczak Henpasz, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Marek Kaźmierczak Henpasz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Kaźmierczak Henpasz w Damasławek

Damian Nowy wpis
Klient

bardzo pozytywnie .... fajna firma, bezproblemowa obsługa, w dodatku normalne podejście pracowników i do tego pomocni. wszystko odbywa się na spokojnie, polecam i pozdrawiam

Rufi Nowy wpis

Do takich wpisów można dodać jedynie, że firma jest jednocześnie dobrym pracodawcą i dobrze się ludzie tu czują.

Monika Nowy wpis
Klient

Potwierdzam tak jak w innej opinii .... Firma Henpasz z pewnością godna polecenia, po wykonaniu usługi przewozu z naszej strony i przesłaniu faktury zawsze opłacona ekspresowo ... bez czekania do ostatniego dnia terminu płatności co niestety często jest praktyką w innych firmach.

Michał Nowy wpis

bardzo dobra firma, polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adrian
 Rekomendacja

solidna firma, słowny i dobry płatnik

Co skłoniło cię do podjęcia zatrudnienia w przedsiębiorstwie Marek Kaźmierczak Henpasz w miejscowości Damasławek. Oceń tego pracodawcę i kreuj z nami szczery rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Kaźmierczak Henpasz - Damasławek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marek Kaźmierczak Henpasz
5/5 Na podstawie 1 ocen.