Opinie o NWT w Twist

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie NWT. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w NWT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NWT w Twist

Czas pokaże

dziś 20 wypłat nie ma,i szybko ma nie być firma Akrybie już nie istnieje i gdzie szukać wypały niby to camembert ma nam wypłacić tak twierdzi sz-szefa Paweł.S były za-szefa firmy Akrybie no i teraz nowy bo powstała nowa firma co się zmieniło tylko nazwa firmy i nic więcej ciekawe to wszystko teraz tylko czekać nam pozostaje tylko na co?

zzzz

Mam pytnko nadeszly jesienne dni czy Hanysek wskoczyl juz w swoj sweterek w paski?

pici

ŻÓŁTODZIÓB jak jestes taki naiwny i wierzysz we wszystko co ci Hanys powiedział to zapraszam ale ciekawe ile tam wytrzymasz i co powiesz na to jak za 200 godzin dostaniesz 800 euro wyplaty a na samym końcu po uczciwej pracy dowiesz sie ze jestes menelem ćpunem i nierobem..... a to co napisałeś o Hanysie to jest właśnie jego przeciwienstwo bo to własnie przez niego ludzie uciekaja bo biega pijany i nacpany po hotelach i chce bic pracownkow ...

Żółtodziób

Ponoć zarząd firmy dba o swoją opinie i nie dopuszcza do zarówno bijatyk jak i alkoholowych ekscesów. A te wszystkie negatywne opinie pochodzą od osób które albo podpadły za pojawianie bądź niepojawianie się w pracy pod wpływem alkoholu lub za leserowanie w pracy jak i za niewykonywanie służbowych poleceń dotyczących pracy. Jeżeli rzeczywiście tak było to przecież jest to jak najbardziej pozytywne podejście pracodawcy. Czyż nie sądzicie tak?

@Żółtodziób

Prawda jest taka wszystkie bijatyki rozpoczyna niby szef Hanys sam chleje wiec jak ma ludzi wywlac za pijanstwo musilby tez sam siebie wywalic kolega zakonczyl prace w kwietniu dal miesieczne wypowiedzenie i wiecie co mamy pazdziernik a on jeszcze nie dostal wyplaty za caly przepracowany kwiecien

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w NWT się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Żółtodziób

Witam wszystkich. Słyszałem tyle dobrego o tej firmie i o brygadzistach w niej pracujących. Ponoć można dobrze zarobić i się rozwijać zawodowo. Pan Sobik z którym rozmawiałem o pracy zapewniał mnie o tychże możliwościach. Mówił także że to nieprawda o tych negatywnych wpisach o których można tutaj tak wiele przeczytać. Zapewniał mnie że to wszystko wymysł osób które albo się nie dostały do tejże firmy bądź tych które zostały zwolnione za nadużywanie alkoholu bądź innych nielegalnych używek jak i za niepojawianie się w pracy. Sprawiał wrażenie uczciwego człowieka który naprawdę dba o dobro firmy i co najważniejsze swoich pracowników. Czy to prawda? Wybieram się do nich i na prawdę nie wiem co mam o tym myślec. Pomóżcie.

@Żółtodziób

Nie jest prawda pracodawca to kompletny idiota moze przez telefon robi dobre wrazenie ale jesli chcesz to jedz proboj tylko wez sobie kase na szybki powrot a co do rozwoju zawodowego to na pewno sie cofniesz w tym rozwoju

ble ble a jednak prawda

No co do ostatnich wypłat,to jest różnie, jestem na wypowiedzeniu i obawaiam się że mogę nie dostać ostatniej wypłaty,ale nie mma co być za przeproszeniem cipką,bo są tacy co daja sobie spokój gdy nie dostaną ostatniej wypłaty,pracowałem tu rok i pisałem nie raz do osób które stąd odeszły,zdarzyło się że nie dostało kilka osób ostatniej pensji,i to oleli dlatego żerują tak na pracownikach,ale nie każdy da się wy*bać ,ja na pewno nie złożyć wiosek to nie tak dużo,wystarczy chcieć,polscy adwokaci są w okolicach Twistu jak by ktoś miał problem z ostatnią wypłata to proszę pisać,podam w sumie jeszcze sam nie wiem czy bendę miał problem z ostatnią wypłatą,ale trzeba być przygotowanym,z poważaniem M.D

była pracownica J.S

pytający znajdz lepiej sobie inna prace bo tu okradaja ludzi na każdym kroku za 180 godzin zarobisz 800 euro za badania tez płacisz chociaż nawet nie wyrabia ci książeczki żeby przejść szkolenie również musisz zaplacic bedac na wypowiedzeniu Hanysek może robic zebrania i cie obrazac wykorzystywanie pracowników na porządku dziennym a o ostatniej wyplcie zapomnij a do lekarza żeby człowiek umieral to nikt cie nie zawiezie ... odradzam chyba ze chcesz zobaczyć jak Polak może Polakiem poniewierać ..

p-a
@była pracownica J.S

Witam.No i standardowo doczekaliśmy się dziś już 17 a gdzie wypłata jak zwykle nie ma . A Paweł S może włoży sweterek w paski ale musi kupić nowy bo ten z zeszłego sezonu chyba będzie troszkę za mały .

Pytający
@była pracownica J.S

Dzięki.. miałem tam jechać ale czytając to co tu wszyscy piszą to mnie przeraziło, i faktycznie musi być cos nie tak. Rozumie jak by z 3-4 osoby źle się wypowiadały.. ale tyle złych opinii to aż szok że nikt tam nie zrobił porządku.. przecież tyle jest tam urzędów w Niemczech aby tylko nasłać..

Pytajacy

Poważnie jest tam aż tak źle? Pytam się bo znajomy mi dał namiary,a nie wiem co mnie tam czeka.. Człowiek chce zarobić ustatkowac a tu nie ma gdzie zarobić..

były pilarz

te wszystkie komentarze które ludzie piszą są prawdziwe, wałek na wałku, nie polecam !!!

Nie muszę się przedstawiać :):):):):)):):) bo po c

Nie mogę zrozumieć, jak tak można okłamywać pracowników, w tym miesiącu jest wiele osób którym brakuje po 200 euro dostali po720-800euro, i za-szefa twierdzi że to wszystko zwróci, że to błąd systemu, czy ty człowieku pomyślisz chociaż trochę zanim coś powiesz błąd systemu,jaki możesz mieć błąd systemu jeżeli nie ma takiego czegoś jak odbijanie się czipem,a czemu nie ma bo nie dało by się uciąć kilkunastu godzin każdej osobie, mamy czipy za który zapłaciliśmy po 25euro a w rzeczywistości kosztuje około 8euro, skąd to wiem bo pracownik polak miał czipa jeszcze przed całą resztą pracowników i zapłacił coś około 8 euro, śmieszne to wszystko, ale błąd systemu jest nawet gdy nie odbijasz się czipem, bo czip ma ci służyć do otwierania drzwi,godziny są wpisywane w kartach na których każdy pracownik ma się podpisać,i zapewne ten błąd systemu zrobił się na kartce papieru prawie wszystkim pracownikom leje ze śmiechu co ty wygadujesz,ale już kiedyś zaistniała taka sytuacja,również brakowało pracownikom po 100-200 euro i co za-szefa oddałeś,oczywiście że nie żerujesz na takich sytuacjach bo nie wszyscy się upomną,o swoje bo się boją nić dodać nić ująć brak słów miłego urlopu za-szefa ci życzę będziesz miał za co się bawić.............:):):)bożka dla ciebie za-szefa Pawle.S

Jolanta S.

Hanysku to ze robisz zebrania i kogos obrażasz to nie znaczy ze nowi pracownicy nie dowiedzą się jaki z Ciebie złodziej ... nie pozdrawiam

Nie ma sensu tu sie zatrudniać

i jak tu nie pisać,dziś w końcu wpłynęły wypłaty, wyobraźcie sobie moja dziewczyna jedzie na urlop 1 sierpnia,zachorowała dostała zwolnienie chora przyjeżdża po urlopie do na hotel leży chora, no jak myślicie ile mogła dostać wypłaty za urlop 14-dniowy na który pracowała cały rok zachorowała,i wyobraźcie sobie że wpłynęła wypłata 820euro co urlop jest 100%płatny firma "AKRIBIE" podwykonawca firmy NWT to (usunięte przez administratora) dziś 21 wypłaty powinny wpłynąć do 15,są osoby co dostały 760euro za 180 godzin pracy mieszkają na tym samym hotelu co i ja a czemu dostali taką mała wypłatę bo się zwalniają,w tym miesiącu ludzie naprawdę zostali okradzeni taka jest prawda dziś bendąc pod zakładem majster Marusz groził mi że jeszcze bendę płakał,ja to rozumiem że może dojść do rękoczynów bo na jest stać Pawła.S zwanym Hanysem oszuści i (usunięte przez administratora) każdy ma prawo powiedzieć swoje słowo no liczy się to z tym że może dostać po ryju,kiedyś już dostał starszy pan masakra syf i nic więcej a Majster jak traktuje ludzi jak ścierwo a sam nim jest ścierwem i niczym więcej z poważaniem Marcin.D

pozdro Marcin D

Przypomniała mi się sytuacja z roku 2015 byłem jeszcze wtedy jak to się mówi w pracy świeży dobrze pamiętam to był dzień przed Wigilią pracowałem na drugiej zmianie no ale towaru dużo to miałem przyjść do pracy na 5 rano do 23.30 porażka w wigilię wpada za-szefa na hotel i że trzeba iść do pracy chociaż byłem po około 19 godzinach pracy jadąc z za-szefa dzwonił do niego cały szef firmy casus Paweł zwanym Cebulą za-szefa powiedział że w pierwszy dzień świąt ludzie również pójdą do pracy przyciśnie się ich wyobraźcie sobie że ludzie zamykali się po hotelach aby nie iść do pracy a za-szefa walił z pięści do drzwi aby zmusić ludzi do pracy w pierwszy dzień Świąt do pracy masakra patologia jak ch................... j he pzdro Marcin D

Pozdro

nie potrafi zarządzać, nie no gdzież potrafi cię wrzucić do pokoiku 3 na 3 metra i musisz mieszkać w dwie osoby, tak właśnie mieszkam z dziewczyną ubrania musimy trzymać pod łóżkiem, gdyż nie ma w pokoju szafy, i tak nie było by gdzie jej wstawić, tak Paweł S za-szefa lokuje pracowników, ale spokojne jak lubisz pić alkohol i potrafisz po wypiciu nie pójść do pracy, to będziesz miał jak w niebie dobre mieszkanko względy u za-szefa, gdyż dostaniesz karę Pieniężna z której będzie za-szefa zadowolony takich to tu się szanuje przyjedź a zobaczysz z poważaniem Marcin D

Pozdro

No tak znajdź sobie inna prace bo tu jest masakra traktowanie ludzi pożal się Boże oszustwa ostatnia wypłata ciężka sprawa aby dostać skandaliczne sa sytuacje z rękawiczkami opowiem wam historyjkę prawdziwą jaka zaszła w zakładzie NWT w Twiscie i ma miejsce wyobraźcie że 10 par rękawiczek bawełnianych jest na miesiąc po pracy całe we krwi zapominając do pracy pracujesz bez w -1,-2 stopnia myślę że nie jest za ciepło ostatnio moja dziewczyna zapomniała rękawiczek i jakie było wyjście praca bez bo oczywiście rękawiczki są pod kluczem na biurze przywożąc mojej dziewczynie rękawiczki za-szefa wyskoczył do mnie z mordą że nie ma wchodzenia na zakład gdy nie jest się w pracy a tym bardziej na chorobowym traktowanie ludzi no traktują dobrze tych co popiją i nie przyjdą do pracy tacy pracownicy dostają kare Pieniężna wtedy za-szefa jest szczęśliwy bo ma na kasyno tylko tacy są traktowani co do bicia pracowników to jest prawda szczera prawda potrafi uderzyć pracownika jakiś czas temu miało zajście poturbował pracownika obił mu żebra głowa rozcięta lekarz chciał zgłosić to na policje no oczywiście za-szefa dobrze zapłacił i sprawa ucichła gość nie panuje nad nerwami jak jesteś młody to nie masz co się obawiać pisząc to już mam obawy że za-szefa przyjedzie do mnie z pięściami i będzie chciał mnie bić ha ha no taki to człowiek taki tu (usunięte przez administratora) e masakra wyobraźcie sobie prac gumowe rękawiczki ludzie narzekają marudzą bo ciężko odmyć rękawiczki całe we krwi poleżą i później śmierdzą po prostu bród smród w skrócie syf jeżeli chcesz popatrzeć na syf i się pobawić to zapraszam długo tu nie popracujesz szkoda czasu jest wiele innych prac w normalnych warunkach sa różne problemy wyobraźcie sobie że pracując ponad pół roku możesz nie dostać karty ubezpieczeniowej są problemy wyobraźcie sobie osoba pracująca kilka miesięcy po odejściu dzwoniąc do biura usłyszała że taka osoba tu nie pracuje i nie pracowała omijajcie ten zakład oczywiście gdy przełożonym no inaczej podwykonawcą będzie firma CASUS za-szefa Paweł.S zwanym Hanysem z poważaniem Marcin.D

xlooolooo

MANDIX jeśli chodzi ze do nwt Hanys obiecal cie sciagnaac od razu znajdz sobie cos innego bo tu traktowanie ludzi przez majstrow w czczegolnosc Pudziana jest skandaliczne oraz oszustwa na każdym kroku jakie Hanysek robi .... stanowczo odradzam

MANDIX

CZY CHODZI WAM O TEGO ZLODZIEJA HANYSA Z MIASTA ZORY TO ZWYKLY KMIOT PRZYTARGAL JAKIES BYLE CO Z KATOWIC CO SIE PANOSZY JAK BY BYLA KROLOWA BONA ALE I NA NIEGO PRZYJDZIE CZAS POMALU ...AHA KMIOCIE CZEKAM NA OBIECANY WJAZD TY PSEUDO POLAKU

Marcinem cała prawda
@MANDIX

Ocena podwykonawców firmy NWT Szef w Polsce żona dzieci tu w Niemczech pani do towarzystwa przyjechała z chłopakiem a teraz jest z szefem Za-szefa w Polsce żona dwojka dzieci a tu lala która również przyjechała z chłopakiem i co takie tu szefostwo za-szefa pijak cpiun sam mu kupowałem skreta w komis opieki do dziś mi ie oddał 3 euro ha ha pamiętasz Pawełku ha ha cpunie

pozdrowionka hanysku tylko dziś nikogo nie bij

zachowaj się jak prawdziwy za-szefa

pozdrowionka hanysku tylko dziś nikogo nie bij zac

Uwaga!!! na człowieka z siwą plamką na głowie, w różowej koszuli z pępuszkiem na wierzchu zwanym hanysem jest weekend więc będzie grasował po hotelach

casta

dziękuje za brak odpowiedzi!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o NWT - Twist

• Jak się pracuje w NWT?

Zobacz opinie na temat firmy NWT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NWT?

NWT