Opinie o NWT w Twist

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie NWT. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w NWT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NWT w Twist

B

Nie rób to może z ciebie Pawle. S boli że prawdę piszę ktoś musi

B

Planowo ha ha w tamtym roku w grudniu tez tak dali bo święta a gdzie kasa za wrzesień

@B

Nie pracujesz to po co sie udzielasz pewnie poleciales za wode albo dragi albo zwykly nierob

@122

dalej można bez przypału robić naćpany ? :D

B

Nie pracuje już tam ale piszę co tam się dzieje bo ludzie opowiadają i ktoś musi o tym napisać ktoś musi

B

No cóż ale nadal zarządza ci sami nic się nie zmieniło tylko pracownicy nowi co chwile. Przychodzą i odchodzą. Trochę się ich okradnie trochę następnych nowych i tak to się kręci

@B

To po co tu robisz i narzekasz Kase dali planowo jak mówili miejmy nadzieję ze tak juz zostanie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w NWT się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Halo

Firma upadła a tu auta nadal są a w lizingu byłu taka mała ciekawostka a nawet zagadka a jak wypłaty nie było za wrzesień tak i nie ma

XYZ

Ludzie a co wy myśleliście że jak to będzie w NWT? Skoro sami narkomani przyjeżdżają tam pracować. Ha bo skąd te kontrole policji i sikanie do kubka było? Wystarczyło powiedzieć, że nie pracuje się w NWT i policja odpuszczała. Nikogo, NIKOGO normalnego tam nie ma. Skąd to wiem? Normalny nie daje sobą tak pomiatać. Z tego wynika, że poniekąd sami jesteście sobie winni, nie mowię, że wszystkiego ale częściowo. Skoro widzisz, że jest lipa to odwrót na pięcie i niech sobie szefostwo pracuje.

Ekipa

Proszę Pan Paweł. S za-szefa nóżkę sobie rozwalił i bardzo dobrze to za te oszustwa Pozdrawiamy ekipa z NWT

??/??
@Ekipa

Noge rozwalil?No to ekipa jeszcze leb mu rozwalic trzeba

Gdzies ty się Marcinku tych prawnych bredni nauczyl chyba w tym poprawczaku gdzie garowales za dragi ale moze i nie bo przecież za dużo czasu nie miałeś ponoc najlepszym cwelem zostales to i dużo roboty bylo stąd ten twój pasztet taki dobry w te klocki

O proszę Panie Pawle. S już słyszałem że zrobiłeś zakaz dla mnie na wchodzenie do jakiego kolejek hotelu że byłeś na hotelu w Neuringe i tam straszyłeś że nie mogą mnie wpuszczać jak będę chciał i będę miał do kogoś sprawę to przyjadę i sobie wejdę a ty i Tolek możecie mnie pocałować w d........ Śmieszni jesteście

Kolega

No pan Krzysiu jest zajęliśmy, znajdzie coś na wystawce a później sprzedaje może jakaś szafeczke może stolicę, bo w pokoju nie macie, ile no jedynie 20 euro we dwóch to po 10 co to jest wciska ludziom nowym, ha ha Krzysiu jest zajebistyyyy i piwko ci zapisze po wypłacie oddasz za kilka piwem i tych ci ci pan Krzysiu dopisał jeba*****ć Cię Krzysiu

Przyjaciel

Krzysiu testu szefa ci załatwi ku*****rwa czy widzieliście takie coś, że mieszkasz powiedzmy na hotelu pracowniczym, jest lodówka na kilkadziesiąt osób jedna lodówka pan Krzysiu teście szefa przywozi lodówkę i jeżeli chcesz ją używać musisz zapłacić 1 euro na miesiąc a jak masz zły materac obszczany czy już gnie to pan Krzysiu ci sprzeda za 50 euro prawie nowy z wystawi ha ha piwo no pan Krzysiu kupuje w Lidlu piwko cena 29centów+25 puszka czyli 54centy pan Krzysiu ci sprzeda za 1euro ale puszka do zwrotu, gdy sklep zamknięty, a jak nie masz kasy pan Krzysiu zapisze ci na zeszyt, co najlepsze pamiętam jak pan Krzysiu wiązać ludzi do pracy proponował piwko, bo nie ma jak piwko przed pracą, jak nie można pić przed pracą, jak pan Krzysiu proponuje piwko za 1 euro to jak tu nie odmówić nawet ten ham dorabia się na ludziach i spokojnie nie zapomni ci dopisać tam po cichu do zeszyciku, pan Krzysiu och jak on lubi jeździć po wystawach na firmowym paliwie he pozdrawiam

Dla Bydlaka z Żor Pawła S

Co panie Pawle S za-szefa teraz to zrobisz z siebie kompletnego idiotę przyjeżdżasz pod zakład i sępisz papierosy chcesz to niby pokazać swoim pracownikom że i ty nie masz pieniędzy,jesteś żałosny, było dłużej, na wczasach siedzieć żygać mi się chce, brak słów

ryzownik_chw.

złodzieje chamy i pedały a szczególnie cały hansiu gruby tłustyh chu* w jeansach najpier brzuch potem reszta śmiecia jak ktos mu mowi prawde to zwalnia czlowieka rura tlusta jazda z nim i reszta tych zaklamanych smiueci. Krzysiu sprzedasz mi materac?? ^^

zzzz
@ryzownik_chw.

Ja tez chce materac telewizor i zamrarzarke za euro miesiecznie da sie zalatwic Krzysiu?

Krzysztof

Nie wiecie czemu tak się dzieje, jeżeli powie wam szef prawdę to niezwłocznie odejdzie z pracy kilkadziesiąt osób a tak zbywajac was robi sobie pole możliwość znalezienia nowych pracowników tak to się robi pozdrawiam

Czy wy ludzie naprawdę jesteście tacy naiwni czemu za-szefa wcześniej nic nie wspominał o papierach i jakims podpisywaniu dopiero jak ja nagłosnilem sprawę ale oszukuje w oczy dobrze gra powinien iść grać w filmach pan Paweł S

Podsumowanie dziś Niemiec wypełniał mi papiery z ambercajtu właściciel dwóch firm w Sogel co jest najlepsze mogą być problemy gdyż zgłaszać trzeba się obrazu i jeszcze do tego mam nową pracę tak jak i wszyscy w nwt bo nowa firma a co jest najlepsze jak można jako niby szef byłej firmy może zgłosić kogoś do ambercajtu bez jego podpisu Paweł S ty oszuscie

zzzz

Sobota nastepne zebranie i znowu legendy moze Hanysku zacznij bajki pisac lepiej na tym wyjdziesz

byla pracownica

Pracowalam w twiscie jakis czas szkoda slow.Napisze tak puki byl Cebula wszystko bylo ok mam wielki szacunek do tego czlowieka .Po tym jak sie zwolnilismy przyjal nas ponownie na Bremem i tam szefem czy opiekunen jest Rafal mowia na niego diabel pozytywnie zakrecony i przesympatyczny czlowiek .Mam nadzieje ze szef zacznie zatrudniac wlasnie takich ludzi .Pracowlam tam krotko ale zaden z pracownikow zle nie powiedzial o tamtym szefie ma szacunek dla ludzi a oni dla niego

Żebyś wiedział również tam pracowałem ostatniej wypłaty nie otrzymałem

No i na to czekałem panna za-szefa pisała do mnie za pisanie prawdy abym uważał na drodze tylko tak potrafi (usunięte przez administratora) załatwiać sprawy rękami brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o NWT - Twist

• Jak się pracuje w NWT?

Zobacz opinie na temat firmy NWT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NWT?

NWT