NWT

Twist

NWT
3 122

Opinie o NWT

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anna

@Morda opinie w serwisie gowork mają na celu wymianę merytorycznych, konkretnych i kulturalnych opinii na temat warunków pracy. Według obowiązującego regulaminu, z którym możesz zapoznać się tu: https://www.gowork.pl/regulamin , nie można używać wulgaryzmów oraz wskazywać na konkretne osoby w firmie. Tego typu wypowiedzi są zgłaszane administratorom forum i usuwane.

Radosław Myszynski

Witam.Pracowałem w firmie NWT napolskiej jak i niemieckiej umowie w bierzącym roku. Warunki pracy jak i podejscie pracodawcy do pracownika są karygodne. Oszustwa na przepracowane godziny a co za tym idzie na wypłacane pieniądze.rezygnując z tej pracy bez wypowiedzeniazostałem obrażony i co gorsza oczerniony chciałbym dodac ze moje odejscie ani wspomiane oszustwa nie były jednostkowym przypadkiem.Sytuacja w jakiej sieznalazłembedzie miała swoj finał w sadzie bo to jedyna droga by walczyc z tego typu oszustami oraz wyzyskiem.nie polecam wrecz odradzam.

Morda
@Radosław Myszynski 31.07.2015 23:20

A jak tam nadal Hanysek Paweł S Daje kary pieniężne za przyjście pod wpływem alkoholu jak to było 300 euro i podpisujesz jako zaliczka japier....dole he he

Tomasz

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Były kipowacz

Nie polecam same przekręty często bywają ca policja jeśli chcecie się stoczyć to tam to zrobicie najgorsze łajn o jakie widziałem nigdy więcej . Cebula hanys Pudzian Krzysiu (usunięte przez administratora)

Anna

@anonymous, Twój komentarz zostanie usunięty. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum (https://www.gowork.pl/regulamin ), zanim opublikujesz kolejny. @Henry, a chciałbyś dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat pracy w NWT? Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w tej firmie? @Simon, długo pracowałeś w NWT?

anonymous

Hanys I pudzian to dwie złodziejskie k...rwy je...bać ich do ryja!!!

Henry

czy jest jakiś powód, że ostatnio rzadziej piszecie?

Simon

Ludzie unikajcie NWT i Vivusa .Wcześniej czy później każdy sie natnie.To wyzyskiwacze i (usunięte przez administratora) .Kombinują na godzinach , nie płacą ostatnich wypłat.Niszczą ludzi psychicznie i fizycznie.A cebula i hanys to główni (usunięte przez administratora) w tej firmie.Okradają nie tylko Polaków ale też NWT.

Anna

@Simon, proszę, wypowiadaj się zgodnie z regulaminem obowiązującym na naszym forum (https://www.gowork.pl/regulamin ). Komentarze w tonie takim, jak Twój, nie będą akceptowane i mogą zostać usunięte przez administratora. Jeśli masz do powiedzenia coś konkretnego, ale w sposób rzetelny i nieobrażający nikogo, na temat pracy w NWT, to zachęcam. @Byly pracownik, a jak wygląda Twoje zdanie na temat pracy w NWT? Możesz napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? A próbowałeś kontaktować się z firmą pośredniczącą w sprawie zaległej wypłaty? Wypłata za okres wypowiedzenia powinna być normalnie udzielona przez firmę, może warto skonsultować to z umową?

Marcel Marcin

w necie to kazdy jest kozak, ale nie zapomne sytuacji gdy to kiedys nie bylo na czas wyplaty i 75% polskich pracownikow zadeklarowalo ze nie wejdzie na zaklad pracowac, na nastepny dzien rano cisza, jak ktos przypomnial ludziom co mowili dzien wczesniej to zwiesili lby i poszli (usunięte przez administratora) ze swieca szukac takich co potrafili siedziec na stolowce nie wchodzac na czas na zaklad i jeszcze przyznac ze (usunięte przez administratora) czolem w bankomat, mimo wzystko milo wspominam pobyt w twiscie , pozdrawiam wszystkich :D eee mordeczki moze w sądzie bedziemy mieli okazje sie spotkac :)

Marcin
@Marcel Marcin 26.02.2018 18:22

a jesli chodzi o hajsy po wypowiedzeniu to z tego co pamietam to bylo wszystko git, tak normalnie jak zawsze co najmniej tydzien po terminie ale bylo :)

zus
@PLPL 30.08.2017 20:34

:D

Byly pracownik

Dokladnie, NWT Twist nie ma nic co do wyplacalnosci pracownikow a jedynie firma posredniczaca tj w tym przypadku Vivax. Ostatniej wyplaty za przepracowane dwa tygodnie na wypowiedzeniu czesto nie wyplacaja, to fakt potwierdzony w 100%. Stracony czas!!

Jak oceniasz pracę w przedsiębiorstwie NWT? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Zainteresowany

Czy jestecie pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Może trzeba to wyjaśnić?

Wisi mu lacha

(usunięte przez administratora) wypłata zamiast 15 każdego mc to 29 i wieczne czekanie Polak Polaka okrada niemowiac o obciagaczach grubego

Marcel

Ludzie ludziska, kto dostał wezwanie na policję w sprawie polskiej firmy zatrudniajacych polaków w nwt ? Ktoś wreszcie dopatrzył się przekretow:D agencja River i synergia tech, to było przed wszystkimi casusami i vivaxami

feri ferrari

czemu tu usuwają komentarze ????

Jestes taki ciekawy to podjedz do biura i spytaj sie osobiście .

marcel

dawaj namiar na robote :D

Pozdro

Jak przyjdzie ci w sie sobote pracowac od 6 rano do 21 To Ci sie odechce tej Pracy

wsisia

Moze ktos powie mi cos o tej firmie :czy wypłata na czas? czy mozna liczyc na zaliczki?jak z zakwaaterowaniem?czy praca bardzo ciezka? ile jest przerw? jak daleko do pracy od zakwaterowania?czy pracuje sie w soboty?ile na czysto po odtraceniach na godzine?czy mozna sobie samemu cos ugotowac?czy tam jest bardzo zimno?...czy mozna miec swoje obuwie?......Prosze o szczere odpowiedzi...

@@@

A co tu taka cisza jakby wszyscy wymarli?

qqq

Ale obciach znowu ploty co to kogo obchodzi kto gdzie siedzi to sa ich prywatne sprawy .

Nie cpam

A czy to nwt czy firma rozdaje wam narkotyki? Nasrane macie w glowach bo nie dosyc ze sue marnie zarabia to jeszcze wszystko przepijacie i przecpacie

Xxxxx

Dostal ktos juz wyplate? Ja ze swoim chlopakiem mielismy dostac za 2 tygodnie pracy i pieniedzy dalej nie widac a juz tu nie pracujemy.

Kamil
@Xxxxx 15.02.2017 14:24

Może być ćiężko,dostać pieniądze za dwa tygodnie,raczej zapomnijcie

....

Ty jesteś mniej niż zero bo nie powinno cie obchodzić życie prywatne innych a skoro cie to tak boli to czemu tu jeszcze pracujesz a właśnie taki masz nick bo masz gula że żadna z nich nie poleciała na ciebie nie dziwię się hehee

....

Drogi Gul żal mi ciebie że masz tak nudne życie że opisujesz czyjeś i to ty jesteś właśnie śmieszny z tym że opisujesz to na jakimś forum. Ja współczuję Ci naprawdę brak słów pozdrawiam

Marcinek czemu sie nie odzywasz teraz Glupio ci ze kase dostalismy a ty musisz czekac a przecuez zalatwial ci boss dwoch firm

@Marcin 12.01.2017 02:50

Gdybys dostal dawno bys sie chwalil daunie Dostales pewnie jako alfons za ta swoja chiciaz watpie czy ktos by dal centa

Hagia

Kochani moi. Tak patrzę na to co piszecie i łezka się w oku kręci! Tyle prawdy na raz, w Twiście latami nie nazbieram. Jednakże czemu tak rzadko widzę gdy mówicie to otwarcie i prosto w twarz. Osoby, które się na to odważą mają głębiej obrobion [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niż Sasha Gray! Gdzie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nędzy jest prywatność i szacunek?! Przynajmniej sprawy seksu, związków, podrywu itp zostawił byś daleko od swojej tłustej mordy. Z całym szacunkiem, ponieważ nie zawsze doznawalismy od Ciebie samych przykrości. Niestety na zmiane tkanki kory mózgowej jest za późno. Obys chociaż raz przeżył to w jakich stanach psychicznych (oraz fizycznych) nie raz odprawiałeś ludzi. Dziękuję i życzę miłej pracy ponieważ sama w sobie zła nie jest. Pozdrawiam moich cudownych znajomych z Twistu! Dziękuję, że jesteście. Bez was to dopiero byłoby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Pracownik |ca

Gratulacje Pawle S ten pierscionek zareczynowy to za nasza wyplate? ciekawe ile bedzie godzin kasy nam brakowalo ?

alki

tak sobie pracownicy dali tak mają zap,,,,,,,,,ier...dala ją jak murzyni, i przestań pisać Pawle.S za,,,,szefa ludzie nie są głupi,nie wierzą w twoje bajeczki ale pracują,bo wiadomo pracować trzeba ale gdy nadaży się okazja na lepszą pracę uciekają z tego syfu i oby ten syf wkoncu upadł

Zostaw opinię o NWT - Twist

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NWT