Opinie o NWT w Twist

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie NWT. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w NWT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NWT w Twist

casta

była już wypłata?

boruta

Mieliście już pensje?

Elo

Juz 22 sierpień wypłaty miaja byc do 15 każdego miesiąca a tu jeszcze nie ma ... Zamiast Hanysku uciekać do Polski to załatwił byś ta sprawę ale cóż widocznie taki z Ciebie pracodawca ... Pozdro

Dla hanyska od przyjaciela którego bardzo uwielbia

AWiesz co chłopiec daj sobie siana i odejdz popatrz co ty wyprawiasz latasz po hotelach ludzi szarpiesz i bijesz ludzie przychodzą i odchodzą to tylko przez ciebie hanysku przez ciebie kiedyś za cebuli było lepiej wchodziłeś na stołówkę w po pracy nie było gdzie usiąść gdy tylko przejełeś obowiązki stołówka w pracy jest praktycznie pusta myślisz że czyja to wina twoja tylko twoja jak ty traktujesz ludzi zero szacunku i chcesz aby ci ktoś tu pracował zapomnij będą jak odejdziesz i przestaną mieć sytuacje jakie mają miejsce

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w NWT się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
OSZUKANY

ja przepracowalem miesiac ani wyplaty ani nic ..zlodzieje ..hanys to oszust powiedzial ze osobiscie robil przelew ale chyba na swoje konto...KATEGORYCZNIE ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE .....O

ktos
@OSZUKANY

Od kiedy to Hanys robi przelewy

aktualnie tu pracuje i zaluje wyplaty do kpina traktowanie jak zwierzat w zoo gowniane zarobki gowniana praca lepiej isc zbierac zlom w polsce

Aska i Tomek

Nie pracujemy juz od 3 czerwca pobrano nam niby zwrotna kaucje za czipy i nikt nam niestety pieniedzy nie oddal oczywiscie za urlop tez kasy nie ma umowa rozwiazana z miesiecznym wypowiedzeniem wszystko zgodne z umowa tylko wyplata i kaucja gdzies przepadla kilka razy dzwonilismy do pana szefa Hanysa i dostajemy ta sama odpowiedz w tym tygodniu wam wyplaca i tak od miesiaca nie wiedzielismy tylko ze tydzien ma ponad 30 dni

Aska i Tomek

Dominik

Wypłata 600 E za czerwiec co w Steuerze pisało wyraźnie 950 E żal

śmiech

No i jest śmieszne że dziś jest 19 i nie ludzie nie mają wynagrodzenia za pracę co niektórzy mają rodziny w Polsce wiadomo bez pieniędzy żyć się nie da a za-szefa co tam ma to gdzieś on ma za co żyć i tak co miesiąc na wypłatę trzeba czekać chociaż na umowie jest do 15 no tak jak pisałem jest coraz gorzej nie mają pieniędzy czemu nie ma ludzi nie ma komu pracować nie wyrobili się w terminie z zamówionym towarem i pieniądze nie zostały przelane przez właściciela firmy "Niemca"

śmiech

No i śmiech z tego co działo się wczoraj na jednym z hoteli pijany za-szefa wpadł na hotel mówią ściągną z lóżka pracownika który jest na chorobowym kazał mu wypier.....do następnego zaczą się rzucać za nic chciał z nim wyjść na zewnątrz się bić jak chce ktoś popatrzeć na cyrk jaki tu się dzieje zapraszam popatrzycie jak za-szefa lata po chotelach i wygania ludzi którzy sà na chorobowym ha ha

bbb

do (usunięte przez administratora)

tyta

pilnie potrzebuje numer do biura

śmiech

I oczywiście trzeba okazać zniszczone Gumoweeee rękawiczki aby pobrać nowe pracownicy zabierają je na hotele rzucają gdzie popadnie chodzi po nich wszelkie robactwo a później pracuje się w nich przy mięsie żal

Kici
@śmiech

Jak dbasz tak masz...

śmiech

Gumoweeeeeeeeeeeeee czy nie jasno napisałem tak gumowe ku....a trzeba myć takie sobie oszczędnosci wymyślił za-szefa bo mało kasy ma na kasyno

śmiech

Gadka szmatka cieżko wyprać rękawiczki nie szmaciane oczywiscie że nie a jak sobie wyobrażasz pranie gumowych rękawiczek rozo möwisz pracuja tu tacy jak by to powidzieç tacy co lubią sie bawic ale sa normalni može jak tu pracowaleś to nue wyzywano pracowników od baranów mówisz zwolnić sie tak wlaśnie sie dzieje ludzie odchodza przychodzą zawsze ktoś naiwny sie znajdzie tak jak ja ty i inni dlatego trzeba pisać o tym jak tu jest aby Nikt tu nue chciał przyjezdzać wtedy jest możliwość przejecia udziału przez nirmalnegio człowieka który nie bedze poniżał i okradał rodaków

rozo

HAHA powiem tak, mialem okazje krotki czas pracowac w Twiscie w NWT. Zaklad maly typowa hurtownia miesna wiec odrazu wiedzialem ze zarobki nie beda niewiadomo jakie ( tym bardziej wdzialem ile mam na umowie , a ze w niemczech pracuje od 12 lat to wiem jak to dziala). Czytam to wszstko i przypomina mi sie moj pierwszy dzien w twicie- hotel szalu nie robil, ale mieszkalo sie gorzej. Na samym poczatku nie zdazylem sie rozpakowac a tu odrazu choc na flaszeczke….ok integracja…po krotszej chwili wspolnego siedzenia zaczalem sluchac o majstraj,brygadzistach, pracy, zarobkach, kto gdzie z kim, kto co moze zalatwic, kto jest jaki ( lepsze niz telenowela)….nie bylem juz nastawiony dobrze ale w koncu tez troche wylozylem zeby tu przyjechac, wiec chcialem swoje odzyskac i wracac na stare smieci. Praca jak praca-wszedzie trzeba pracowac, fakt z szacunkiem do pracownikow jest tu problem ….. ALE SZCZERZE MAJSTROWIE JAK MAJSTROWI ,CI CO DLUZEJ PRACUJA W NIEMCZECH I NIE Z JEDNEGO PIECA JEDLI TO WIEDZA O CO CHODZI; ALE PRACOWNICY NIE LEPI….. LUDZIE PIERWSZEJ NOCY BYL NAJAZD POLICJI NA HOTEL ZA NARKOTYKI , kradzieze w sklepach czy cos tam, CO DRUGI MLODY TO NACPANY, a reszta od butelki dzien zaczyna. Wracasz z pracy a tu przy drzwiach orzygane bo ktos sobie wolne zrobil, ktos mial urodziny itp…..i ok jestem w stanie wszystko zrozumiec ale nie codziennie 24 na dobe!!!! Bo tam impreza tak trwa! A co do weekendow bo tez ciekawe albo picie albo cpanie grupowe, demolowanie wszystkie dookola, kradzieze ……albo poszukiwania chlopaka i bum mozna dostac kamieniem, bo dziewczyna chlopaka od kieliszka oderwac nie moze i kamieniami w okno rzuca. A pozniej dziura w oknie , w drzwiach…. Na koniec powiem tak SWOI NA SWOICH TRAFILI…. a tym bardziej jest wolny rynek- robota sie nie podoba to zmieniam ja ; niepodoba sie wam to szukajcie gdzie indziej niemcy sa wielkie ….tylko pamietajcie aby zarabiac dobrze nawet w niemczech to trzeba miec fach w reku, a tam na twiscie moze pracowac pierwszy lepszy z ulicy wiec rob za to 900 euro albo wracaj do polski pracowac za 1200 na reke…..albo szukaj szczescia w niemczech ….. i zapraszam do tunisu

@rozo

Mówisz trzebabmieć fach w ręku aby zarabiać wiécej popatrzmy w NW T w Twiscie 8,20 w Harem praca podobna 9,20 bez fachu w ręku

niema gazu zjazd od razu

a po tym jak ulegniesz wypadkowi w pracy i tak beda kazali przyjsc do roboty ,Dr Oetker przyjdzie i cie uleczy, a przy odrobinie pecha dostaniesz wpierdol ,chyba ze masz fajna (usunięte przez administratora) cycki i sieczke w glowie to mozesz liczyc na funkcje nowej kurewki z-cy szefa

pozdro złodzieje

A jak by ktoś chciał to kierowca krzysio zawiezie gdzie zeche pracownik tak po cichu na firmowym paliwie przeciez ludzie zarobią teraz tak ostrożnie bo zastepca szefa Hanys mieszka nie daleko firmy...no i tam paliwko po pół ceny jak by ktoś chciał mniej bedzie miało kasy szefostwo na balety

pozdro złodzieje

Co tu duzo pisac nie polecam tej pracy potrzebna dobra psychika i stalowe nerwy sa tacy co po kilku dniach rezygnuja gdy zobacza co tu sie dzieje i jakie sa zarobki 930euro zarobic to juz wyczyn da sie 190godzin pracy i jest. Smichu warte tu wiecej nie zarobisz nawet jak przepracujesz ponad 200godzin jak to mowia podatek no podatek do kieszeni zastepcy szefa Hanysa aby mial za co do kasyna pojechac dobry jest tu rowniez kierowca busa ktorym dowozi sie ludzi do pracy oszukuje wykorzystuje ludzi wyobrazacie sobie taka sytuacje ze kwateruja was na hotelu miszkacie sobie jest fajnie pozniej daja was do hotelu w pokoju sa materace obsikane smierdzace i mowisz to kierowcy busa on ci przywozi z innego hotelu i kaze zaplacic 50euro ha ha masakra to jeszcze nic potrafi cie zlapac za ubrania i zechce bic mialo takie miejsce w hotelu kierowca busa no niby to odpowiada za porzadek na hotelach i przychodz pracownik z przacy jest zebrania na hotelu w sprawie sprzatania wchodzi mowi pojde na gore zaniose rzeczy takie jak buty itp z pracy a kierowca wstaje i lapie go za ubrania i pyta sie co lekcewazysz mnie chcesz sie isc boksowac takiego cyrku jeszcze nie widzialem ale on wszystko moze corka prace zalatwila pracuje w biurze obraca sie w towarzystwie szefa mieszka z nim on w Polsce ma zone i dzieci jak na niego mowia Cebula kierowca pan Krzysio moze wszystko ludzie nie polecam chyba ze chcecie popatrzec na cyrk kwestia czasu kiedy upadną coraz mniej ludzi nie ma komu pracować.....

Zostaw merytoryczną opinię o NWT - Twist

• Jak się pracuje w NWT?

Zobacz opinie na temat firmy NWT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NWT?

NWT